Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, etze είπε

και γω αυτο σκεφτομαι, παιζει οντως να τις παραδοσουν :D 

btw μονο εμενα δεν με εχουν παρει τηλεφωνο; μονο email μου στειλανε

καπου 19:50 την εκανα την παραγγελια θαρρω

Κι εγώ ακόμα περιμένω. Μόνο mail/sms από τις 09:00. Έκανα την παραγγελία σήμερα στις 08:00.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, foukas είπε

Κι εγώ ακόμα περιμένω. Μόνο mail/sms από τις 09:00. Έκανα την παραγγελία σήμερα στις 08:00.

εμενα ουτε καν sms μου ηρθε. μονο mail επιβεβαιωσης και μετα καπακια ενα mail πως υπαρχει θεμα με τη διαθεσιμοτητα.

σκεφτομαι μηπως παρηγγειλα απο τους πρωτους 5-10 και δεν μπηκαν καν στον κοπο να με ενημερωσουν οτι θα ρθει σε 1-2-3 μηνες

το status της παραγγελιας ειναι αυτο παντως:

image.png.ef52bf8e1dd67d159da488d6860b870f.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, etze είπε

εμενα ουτε καν sms μου ηρθε. μονο mail επιβεβαιωσης και μετα καπακια ενα mail πως υπαρχει θεμα με τη διαθεσιμοτητα.

σκεφτομαι μηπως παρηγγειλα απο τους πρωτους 5-10 και δεν μπηκαν καν στον κοπο να με ενημερωσουν οτι θα ρθει σε 1-2-3 μηνες

το status της παραγγελιας ειναι αυτο παντως:

image.png.ef52bf8e1dd67d159da488d6860b870f.png

Πιθανώς παίρνουν τηλ άμεσα όσους ΔΕΝ έβαλαν αντικαταβολή; Γιατί ο άλλος φίλος είχε πληρώσει και του μιλούσαν σχετικά με αυτό. Και σε μένα αναμονή για παραλαβή λέει. Αν δεν καλέσουν σε 24 ώρες που έλεγε το mail θα τους πάρω εγώ να δω.

Επεξ/σία από foukas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, foukas είπε

Πιθανώς παίρνουν τηλ άμεσα όσους ΔΕΝ έβαλαν αντικαταβολή; Γιατί ο άλλος φίλος είχε πληρώσει και του μιλούσαν σχετικά με αυτό. Και σε μένα αναμονή για παραλαβή λέει. Αν δεν καλέσουν σε 24 ώρες που έλεγε το mail θα τους πάρω εγώ να δω.

α μπορει, εγω με αντικαταβολη την εκανα την παραγγελια 

παντως πολυ καλο το οτι βγαλανε τα listings νομιζω

θα δουμε στην πορεια βεβαια xD

Επεξ/σία από etze
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, pug987 είπε

Μπορείς πάντα να πας για 120 frames σε κανένα λίγο πιο παλιό. Επίσης αν παίζεις VR, λογικά θα δείς μεγάλη διαφορά σε πολλά games. 

Πολύ μεγάλη σε VR.. βοηθάει δραματικά σε αύξηση ανάλυσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, kkatzos είπε

Η θερμοκρασία της GDDR6X ξέρεις που θα είναι στη Gigabyte Eagle, ετσι;

Έλα τώρα, υπερβολές

 

konter.jpg.webp?itok=wsxHe711

Επεξ/σία από Herald
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένο meme 

 

 

 

 

Με μια γρήγορη αναζήτηση. Ραντομ τύπος βέβαια ούτε τον ξέρω. Ρωτήστε εδώ τον μαγκακο..Ο μόνος που την έχει φαίνεται στα χέρια του και έκανε βίντεο.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχαχα

17 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Με μια γρήγορη αναζήτηση. Ραντομ τύπος βέβαια ούτε τον ξέρω. Ρωτήστε εδώ τον μαγκακο..Ο μόνος που την έχει φαίνεται στα χέρια του και έκανε βίντεο.

 

τον τσεκαρα χτες, παιζει να ειναι το χειροτερο review καρτας γραφικων αχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, etze είπε

αχαχαχαχα

τον τσεκαρα χτες, παιζει να ειναι το χειροτερο review καρτας γραφικων αχαχαχ

Ε καλά κλασσικό sponsored marketing video κάνει αλλά βλέπω κάτω έχει απαντήσει σε σχόλια. Σπαμμαρετε τον να ανοίξει ένα gpuz να δει. Δε χάνουμε κάτι έτσι να τον ρωτήσουμε. Του άφησα ερώτηση κάτω μπας και το δει και αν έχουμε θετική εξέλιξη θα τον προστάρω δω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Razor333 Απαντάω εδώ για να μην γεμίζουμε το θέμα των RDNA2 με άσχετα. Γενικά στα μάτια μου Death Stranding και Deliver Us the Moon είναι top ακόμη και σε 1080p που είμαι. Control και Exodus Enhanced είναι ένα επίπεδο κάτω, και CP77 ένα ακόμη επίπεδο πιο κάτω. Μιλάω για 1080p DLSS Quality πάντα, σε μεγαλύτερες αναλύσεις σίγουρα θα είναι καλύτερα..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Apostol. είπε

Εγω παντως εκανα την παραγγελια στισ 22:00 και μου ηρθε το πρωι την επομενη και μυνημα και μειλ, δεν με πηραν ομως τηλεφωνο.

και εγώ χτες το βραδύ έκανα παραγγελία μόνο email και  sms μου στείλανε,  αλλά εχω βάλει αντικαταβολή.. 

ότι θέλει ας γίνει αν την στείλουνε εχει καλως δεν με απασχολεί και ιδιαίτερα γιατι εχω μια 3070 να κανω την δουλειά μου απλα σε αυτήν την τιμή αμα  παραλαβουμε  θα είναι όνειρο

Επεξ/σία από FORIS78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...