Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιλησα με πλαισιο

δε γνωριζω / δεν απαντω περι eagle

θα παραδοθει μου ειπε στην τιμη που εγινε η παραγγελια, το ποτε ομως ο θεος και η ψυχη του

και μου ειπε δεν ξερει κατι για σειρες κλπ

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αρκετες  διαθεσιμες  αμεσα giga .. αλλα  η τιμη  απιαστη

https://www.bestprice.gr/search?q=3080+ti&f1=739

https://www.skroutz.gr/s/29301221/Gigabyte-GeForce-RTX-3080-Ti-Eagle-12G.html

eagle  3080 ti στα 3099 ε🤐

Επεξ/σία από xrit86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάρτες υπάρχουν  με μια ματια στο sktourz έχει διαθέσιμες 3080 / 3080 Ti αλλα με τα λεφτά που ζητανε στο ράφι τους μένουν
Οσοι ήταν διατεθιμενοι να τα σκασουν χοντρά όσο όσο για μια κάρτα δεν περίμεναν τα καταστήματα μετά από μισό χρονο + για να αγορασουν σε τιμες scalper...

Το πρωι εμφανιστηκε η 3080 ti eagle στα 3100, οταν το εδα επινα και καφε μου εφυγε το καλαμακι απο τα γελια...
 

Επεξ/σία από Deu164
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στην παρεα!μια ερωτηση αν γνωριζει καποιος..ισως να ειναι και λιγο off topic

η 3060 aorus elite σε σχεση με την 6700 xt red devil εχουν μεγαλη διαφορα αποδοσης σε 1440p?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mike0402 είπε

καλησπερα στην παρεα!μια ερωτηση αν γνωριζει καποιος..ισως να ειναι και λιγο off topic

η 3060 aorus elite σε σχεση με την 6700 xt red devil εχουν μεγαλη διαφορα αποδοσης σε 1440p?

6700ΧΤ > 3060

Εκτός κ θες RT + DLSS 

Τι παιχνίδια παίζεις; 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, etze είπε

μιλησα με πλαισιο

δε γνωριζω / δεν απαντω περι eagle

θα παραδοθει μου ειπε στην τιμη που εγινε η παραγγελια, το ποτε ομως ο θεος και η ψυχη του

και μου ειπε δεν ξερει κατι για σειρες κλπ

Εγω κάλεσα το πρωί και μου είπαν πως αναφορικά με τις 3070 Ti έγιναν μόνο 8 παραγγελείες πριν το κλείσουν. Τώρα κατά πόσο ισχύει αυτό δεν ξέρω γιατί άλλα λένε στον καθένα μας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, NotForbidden είπε

Εγω κάλεσα το πρωί και μου είπαν πως αναφορικά με τις 3070 Ti έγιναν μόνο 8 παραγγελείες πριν το κλείσουν. Τώρα κατά πόσο ισχύει αυτό δεν ξέρω γιατί άλλα λένε στον καθένα μας. 

Στις 3080 Ti eagle το είχαν ανοιχτό από περίπου 7 απόγευμα μέχρι 9 το πρωί της επομένης. Μόνο από αυτό το thread τις έχουν παραγγείλει τουλάχιστον 4 άτομα, οπότε φαντάζομαι εκεί θα έγιναν παραπάνω παραγγελίες συνολικά. Αρχίζω να πιστεύω κι εγώ ότι δεν ξέρουν τι τους γίνεται στο Πλαίσιο...

Επεξ/σία από foukas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, foukas είπε

Στις eagle το είχαν ανοιχτό από περίπου 7 απόγευμα μέχρι 9 το πρωί της επομένης. Μόνο από αυτό το thread τις έχουν παραγγείλει τουλάχιστον 4 άτομα, οπότε φαντάζομαι εκεί θα έγιναν παραπάνω παραγγελίες συνολικά. Αρχίζω να πιστεύω κι εγώ ότι δεν ξέρουν τι τους γίνεται στο Πλαίσιο...

Εμένα μου έλεγε στην αρχή επεξεργασία και μετά έγινε προπαραγγελία η κάρτα. Εχω μιλήσει 2-3 φορές απο τότε και όταν ρωτάω για "πότε στο ΠΕΡΙΠΟΥ" θα είναι διαθέσιμες για αποστολή λένε δεν ξέρουν, δεν μπορούν να πούν κτλ. 

Edit: Έπρεπε στην ουσία να γίνει η αγορά όσο έλεγε "add to cart" απ ότι μου είχαν πει, απο εκεί και πέρα η παραγγελία είναι σωστή, τώρα θα δούμε για το πότε θα έρθουν..

 

Επεξ/σία από NotForbidden
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...