Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, mike0402 είπε

παλι σαν αυτο που σου εδωσα δεν ειναι χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, vins είπε

Pccomponentes τέλος οι αποστολές Ελλάδα (μεταξύ και άλλων χωρών). Μόνο παραλαβή από κατάστημα στην Ισπανία με τιμολογηση στην Ελλάδα 

K εμένα γιατί μαφήνει να αγοράσω?

Μόλις τώρα, Matrix7 είπε

K εμένα γιατί μαφήνει να αγοράσω?

Πήγες να πάρεις κάτι κ δε σαφήνει να πατήσεις buy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

14 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

K εμένα γιατί μαφήνει να αγοράσω?

Πήγες να πάρεις κάτι κ δε σαφήνει να πατήσεις buy?

Δοκίμασε να ολοκληρώσεις την αγορά. Νομίζω εκεί θα βγάλει error.

Επεξ/σία από skritikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασα μέχρι εκεί π ζητάει να πληρώσεις με κάρτα..Μήπως προσπαθείς με εταιρικό αφμ?

3 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Έφτασα μέχρι εκεί π ζητάει να πληρώσεις με κάρτα..Μήπως προσπαθείς με εταιρικό αφμ?

Πήγα μέχρι τέλους,Μ στείλανε κ από τράπεζα κωδικό για πληρωμή,ε δεν νομίζω ότι χρειάζεται να πληρώσω κιόλας για να σιγουρευτούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το partalert 10δες alerts κάθε μέρα, κυρίως ti. Ίσως μέχρι τέλος του καλοκαιριού να γίνει κάτι με τις τιμές (προφανώς όχι msrp). Μετά θα δείξει αν το mining θα είναι κερδοφόρο με το eth μετά το eip 1559 ή κάποιο άλλο νόμισμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, masteripper είπε

ήδη το έχουν εγκαταλείψει πάρα πολλοί το pc gaming. 

Eίναι βλακεία κάποιος να δώσει 1500 ευρώ για μια κάρτα όταν μπορεί με τα ίδια λεφτά να πάρει μια κονσόλα και μια oled μαζί.

Και την αγορά δεν μπορεί να την κρατήσουν μια μικρή μειοψηφία που δεν έχουν καμία αίσθηση του χρήματος αλλά η πλειοψηφία που δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο να σκάσουν χιλιάρικο για κάρτα γραφικών.

Είτε θα μείνουν σε αυτές που έχουν η θα περάσουν σε κονσόλες. 

To pc gaming πιστεύω δέχθηκε μεγάλο πλήγμα από όλη αυτή την ιστορία. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, chek2fire είπε

ήδη το έχουν εγκαταλείψει πάρα πολλοί το pc gaming. 

To pc gaming πιστεύω δέχθηκε μεγάλο πλήγμα από όλη αυτή την ιστορία. 

Όσο κρατιέται η κατάσταση τόσο θα χειροτερεύει...και θα το κάνει σε στυλ σαράκι...να 5% πτώση εδώ..να 7% πτώση εκεί...και κάποια στιγμή...αντε γεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, masteripper είπε

Όσο κρατιέται η κατάσταση τόσο θα χειροτερεύει...και θα το κάνει σε στυλ σαράκι...να 5% πτώση εδώ..να 7% πτώση εκεί...και κάποια στιγμή...αντε γεια.

Ίσως είναι η εποχή του. Και δεν το λέω με κακία αυτό.

Σε μια εποχή που πουλάει τόσο το mobility και το always-on, ίσως μείνουν οι κονσόλες (που έχουν φτάσει σε πολύ υψηλά standard) για τις μεγάλες οθόνες και τα υπόλοιπα θα γίνονται σε laptop/smarthphone κτλ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, chek2fire είπε

ήδη το έχουν εγκαταλείψει πάρα πολλοί το pc gaming. 

Eίναι βλακεία κάποιος να δώσει 1500 ευρώ για μια κάρτα όταν μπορεί με τα ίδια λεφτά να πάρει μια κονσόλα και μια oled μαζί.

Και την αγορά δεν μπορεί να την κρατήσουν μια μικρή μειοψηφία που δεν έχουν καμία αίσθηση του χρήματος αλλά η πλειοψηφία που δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατομμύριο να σκάσουν χιλιάρικο για κάρτα γραφικών.

Είτε θα μείνουν σε αυτές που έχουν η θα περάσουν σε κονσόλες. 

To pc gaming πιστεύω δέχθηκε μεγάλο πλήγμα από όλη αυτή την ιστορία. 

Αν έχεις πχ μια 5700 XT, την πουλάς 900 ευρώ και αγοράζεις μια 6800 XT με 300 ευρώ.

Να δώσει κάποιος 1500+ μόνο αν φτιάχνει PC from scratch και δεν έχει άλλη κάρτα.

Επίσης υπάρχει και η επιλογή του να καεί κάποιος στο refresh στο site της AMD μπας και πετύχει κάτι in stock για παράδειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.amazon.de/_itm/dp/B08HT7PR9Y?tag=partalertde-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

17 τεμάχια Rog Strix 3070 στα 999 ευρώ συν διαφορά ΦΠΑ συν μεταφορικά αν κάποιος μπορεί να παραλάβει σε γερμανική διεύθυνση.

1632141868_.png.e7b9dde92549f269ae88d7b10a11e689.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

το περιμένουμε το συγκεκριμένο game.....θα τα σπάει οπτικά αν δεν το τσαλακώσουν τελευταία στιγμή......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Matrix7 είπε

K εμένα γιατί μαφήνει να αγοράσω?

Πήγες να πάρεις κάτι κ δε σαφήνει να πατήσεις buy?

προσπαθω ολο το βραδυ να αγορασω απο το  pccomponentes αλλα δεν γινεται τιποτα μου βγαζει συνεχεια αποτυχια με καρτα viza της eurobank μεχρι που πηρα τηλεφωνο και την τραπεζα και μου το ειπε ναι μου λεει πραγματι δεν γινεται ,εχει αγορασει κανεις τιποτα απο εκει με καρτα της εθνικης mastercard αμα ειναι να μου στειλει για παω να την φορτίσω και να δοκιμασω με εθνικη

γιατι σιγουρα καρτα της eurobank δεν περνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nikos760 είπε

προσπαθω ολο το βραδυ να αγορασω απο το  pccomponentes αλλα δεν γινεται τιποτα μου βγαζει συνεχεια αποτυχια με καρτα viza της eurobank μεχρι που πηρα τηλεφωνο και την τραπεζα και μου το ειπε ναι μου λεει πραγματι δεν γινεται ,εχει αγορασει κανεις τιποτα απο εκει με καρτα της εθνικης mastercard αμα ειναι να μου στειλει για παω να την φορτίσω και να δοκιμασω με εθνικη

γιατι σιγουρα καρτα της eurobank δεν περνει

Εθνική χρεωστική γίνεται σίγουρα πάντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...