Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, nikos760 είπε

οταν δουμε ξανα το Sony PS5 σε αυτη την τιμη ισως ξαναδουμε και της καρτες γραφικων

Στιγμιότυπο οθόνης 2021-07-01 171119.png

Εδώ και 2 βδομαδες έρχεται συγκριτικά με άλλες φορές μεγάλο απόθεμα, και με παιχνίδι bundles ή αξεσουάρ. 

( όπως και το XsX )

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κωτσοβολος ειναι πολυ ωραιο μαγαζι......βγηκαν την προηγουμενη βδομαδα κατι ετοιμοπαραδοτες καρτες 3060 Gigabyte σε καλες τιμες για την εποχη(καποιος τις ανεβασαι εδω) και λεω κατσε να βαλω μια παραγγελια μηπως και ειμαστε τυχεροι.Καθομαι την κανω ωραια και καλα...ερχεται επιβεβαιωση....λεω λες??? Την αλλη μερα πρωι σκαει τηλ....ναι για την καρτα...ειχαμε καποια εκθεσιακα κομματια...δε μπορουμε να σας εξυπηρετησουμε...σας καταλαβαινουμε κλπ!!!! Οκ λεω παμε για αλλα....(τα αλλα ειναι pccomponentes)  και ερχομαστε στο ΣΗΜΕΡΑ......χτυπαει κουδουνι....ανεβαινει ο κουριερ και μου αμολαει στο χερι την καρτα.....(με αντικαταβολη για να μη ξεχνιομαστε)......βλεπω 699....λεω η ακυρωμενη .....ρωταω και τον οδηγο...pos εχεις??? Οχι μου απανταει.....και με βαρια καρδια τη δινω πισω.....ΤΡΟΛΑΡΙΣΜΑ κανονικο ομως!!!!!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Ο Κωτσοβολος ειναι πολυ ωραιο μαγαζι......βγηκαν την προηγουμενη βδομαδα κατι ετοιμοπαραδοτες καρτες 3060 Gigabyte σε καλες τιμες για την εποχη(καποιος τις ανεβασαι εδω) και λεω κατσε να βαλω μια παραγγελια μηπως και ειμαστε τυχεροι.Καθομαι την κανω ωραια και καλα...ερχεται επιβεβαιωση....λεω λες??? Την αλλη μερα πρωι σκαει τηλ....ναι για την καρτα...ειχαμε καποια εκθεσιακα κομματια...δε μπορουμε να σας εξυπηρετησουμε...σας καταλαβαινουμε κλπ!!!! Οκ λεω παμε για αλλα....(τα αλλα ειναι pccomponentes)  και ερχομαστε στο ΣΗΜΕΡΑ......χτυπαει κουδουνι....ανεβαινει ο κουριερ και μου αμολαει στο χερι την καρτα.....(με αντικαταβολη για να μη ξεχνιομαστε)......βλεπω 699....λεω η ακυρωμενη .....ρωταω και τον οδηγο...pos εχεις??? Οχι μου απανταει.....και με βαρια καρδια τη δινω πισω.....ΤΡΟΛΑΡΙΣΜΑ κανονικο ομως!!!!!

Εχω πολλα παραδειγματα παρομοια απο κωτσοβολο που βαζουν προσφορα την τσιμπαω αμεσα και την αλλη μερα πρωι τηλεφωνο οτι δεν εχουν αποθεμα ενα σωρο δικαιολογιες. Το πλαισιο ειναι λιγο καλυτερο απο κωτσοβολο και τα 2 ομως για κλοτσιες σε πολλα πραγματα και κοροιδευουν τον κοσμο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εχω πολλα παραδειγματα παρομοια απο κωτσοβολο που βαζουν προσφορα την τσιμπαω αμεσα και την αλλη μερα πρωι τηλεφωνο οτι δεν εχουν αποθεμα ενα σωρο δικαιολογιες. Το πλαισιο ειναι λιγο καλυτερο απο κωτσοβολο και τα 2 ομως για κλοτσιες σε πολλα πραγματα και κοροιδευουν τον κοσμο.

μονο you.gr ειναι σοβαρό. νο στοκ, δεν μπαινει καν καλαθι

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Sakiz105 είπε

μονο you.gr ειναι σοβαρό. νο στοκ, δεν μπαινει καν καλαθι

Μα ετσι δεν επρεπε να ειναι ολα? Τι καθονται και κοροιδευουν τον κοσμο δηλαδη μετα φταιμε που τους κραζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ειναι πως εσκασε μυτη ο αλλος......γεια σας η καρτα σας 699......μα μου την ακυρωσαν......να την παρω πισω τοτε.......pos εχετε? ......οχι......και ενα δακρυ κυλησε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Ο Κωτσοβολος ειναι πολυ ωραιο μαγαζι......βγηκαν την προηγουμενη βδομαδα κατι ετοιμοπαραδοτες καρτες 3060 Gigabyte σε καλες τιμες για την εποχη(καποιος τις ανεβασαι εδω) και λεω κατσε να βαλω μια παραγγελια μηπως και ειμαστε τυχεροι.Καθομαι την κανω ωραια και καλα...ερχεται επιβεβαιωση....λεω λες??? Την αλλη μερα πρωι σκαει τηλ....ναι για την καρτα...ειχαμε καποια εκθεσιακα κομματια...δε μπορουμε να σας εξυπηρετησουμε...σας καταλαβαινουμε κλπ!!!! Οκ λεω παμε για αλλα....(τα αλλα ειναι pccomponentes)  και ερχομαστε στο ΣΗΜΕΡΑ......χτυπαει κουδουνι....ανεβαινει ο κουριερ και μου αμολαει στο χερι την καρτα.....(με αντικαταβολη για να μη ξεχνιομαστε)......βλεπω 699....λεω η ακυρωμενη .....ρωταω και τον οδηγο...pos εχεις??? Οχι μου απανταει.....και με βαρια καρδια τη δινω πισω.....ΤΡΟΛΑΡΙΣΜΑ κανονικο ομως!!!!!

Παραλαβή από το κατάστημα courier?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, generalb31 είπε

Οχι σπιτι αντικαταβολη....αν ηταν καταστημα την επαιρνα με καρτα!

Μα καλά δεν έχουν απαγορευτεί τα transaction από 500 με μετρητά;!

Πώς στέλνουν αντικαταβολή 699 και δεν έχει POS μαζί του;!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, skritikos είπε

Μα καλά δεν έχουν απαγορευτεί τα transaction από 500 με μετρητά;!

Πώς στέλνουν αντικαταβολή 699 και δεν έχει POS μαζί του;!

Μέχρι 1500 η 1600 ευρώ εισπράττει ο κωτσοβολοε μετρητά με τον οδηγό από ότι με ενημέρωσαν όταν είχα την ίδια απορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Armoral είπε

Μέχρι 1500 η 1600 ευρώ εισπράττει ο κωτσοβολοε μετρητά με τον οδηγό από ότι με ενημέρωσαν όταν είχα την ίδια απορία.

Είμαι περίεργος να δω τι τέχνασμα έχουν βρει για αυτό. Κάτι νόμιμο, ελπίζω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, etze είπε

να ρωτησω κατι σαν ασχετος, πως και η eagle υπαρχει σε τοσα πολλα καταστηματα;

image.png.ac2c722e7fe0a79098be15b88312cc8a.png

Η gb το εχασε με τα τοσο κακα vram thermal pads και τις τοσο κακες temps τοσο σε Gaming οσο και σε mining. Γενικα gigabyte ειχε συχνα και το partalert

19 λεπτά πριν, Armoral είπε

Μέχρι 1500 η 1600 ευρώ εισπράττει ο κωτσοβολοε μετρητά με τον οδηγό από ότι με ενημέρωσαν όταν είχα την ίδια απορία.

Ο οδηγος του Κωτσοβολου δεν ειναι ξεχωριστη επιχειρηση (πχ κουριερ) για να μην μπορει να εισπραξει. Ειναι σαν να "πληρωνεις" στο καταστημα.

Ναι με μετρητα θεωρητικα δεν μπορεις σε κουριερ, αλλα και τα Χριστουγεννα πηρα την 3070 με μετρητα (αφου δεν δεχοταν την καρτα μου το pos του κουριερ της speedex για καποιο λογο) αλλα και αλλοι εδω μεσα ειπαν οτι πηραν με μετρητα.

1 ώρα πριν, generalb31 είπε

Η πλακα ειναι πως εσκασε μυτη ο αλλος......γεια σας η καρτα σας 699......μα μου την ακυρωσαν......να την παρω πισω τοτε.......pos εχετε? ......οχι......και ενα δακρυ κυλησε....

Αν δεν την εστειλαν ηδη πισω, απλα πηγαινε στο καταστημα της κουριερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
24 λεπτά πριν, Armoral είπε

Μέχρι 1500 η 1600 ευρώ εισπράττει ο κωτσοβολοε μετρητά με τον οδηγό από ότι με ενημέρωσαν όταν είχα την ίδια απορία.

η όλη φάση με την Ελληνική νομοθεσία είναι κλείνουμε τα παράθυρα και μας μπαίνουν από τις πόρτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φυσικό κατάστημα που πήγε σήμερα ο κουνιάδος στη Δανία είχαν κάμποσες zotac 3080ti στο ράφι. 
Αξίζουν να του πω να κοιτάξει τιμές / μοντέλα? την επόμενη εβδομάδα έρχεται Ελλάδα, θα μου βγουν και free τα μεταφορικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Deu164 είπε

Σε φυσικό κατάστημα που πήγε σήμερα ο κουνιάδος στη Δανία είχαν κάμποσες zotac 3080ti στο ράφι. 
Αξίζουν να του πω να κοιτάξει τιμές / μοντέλα? την επόμενη εβδομάδα έρχεται Ελλάδα, θα μου βγουν και free τα μεταφορικά 

Δανια εχει οτι θες σε στοκ. Ειδικα 3070/3080/6900xt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...