Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, Herald είπε

Ε δεν έχει θέμα αλλά ρε μαν, οσο ναναι να δεις το καινούργιο σου καμάρι να βαράει 100αρια σε gaming, ε πονάει. 

Ε νταξ, καλοκαίρι όσο να ναι. Αν είσαι σαν τον ice που έχει 32 ambient και λιώνει, λογικό 😂

Όλο θέλω να βάλω έναν ssd να κατεβάσω το doom (στο Xbox ultimate δεν είναι? Το έχω με το 1 ευρώ) να παίξω κανά 3ωρακι με την 3070 να δω τι ψάρια πιάνει σε θερμοκρασίες, και όλο βαριέμαι. Θέλω να την τεστάρω σε ένα καλό game.

Αν και οκ, είμαι ευχαριστημένος όπως και να έχει όταν η 5700xt pulse έπιανε 70+ σε warzone και τώρα έχω 55 ingame 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ σήμερα να σκάσω είμαι με την κουριερ, είναι από το πρωί στο κέντρο διαλογής η 3080 hybrid ftw3 και ο 5800x, έφυγε για το κατάστημα στις 12.00 και μου λένε Δευτέρα, δεν παίζει με τίποτα σήμερα! Έκανε 4 μέρες να φτάσει από Ισπανία Ελλάδα και θα φάμε 3 μέρες περίμενε λόγω μπανανιας 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vins είπε

Εγώ σήμερα να σκάσω είμαι με την κουριερ, είναι από το πρωί στο κέντρο διαλογής η 3080 hybrid ftw3 και ο 5800x, έφυγε για το κατάστημα στις 12.00 και μου λένε Δευτέρα, δεν παίζει με τίποτα σήμερα! Έκανε 4 μέρες να φτάσει από Ισπανία Ελλάδα και θα φάμε 3 μέρες περίμενε λόγω μπανανιας 😂😂😂

και μενα ετσι επαθα. πηγα 2,5 το μεσσημερι με 49,5 βαθμους να γραφει στο θερμομετρο στο αμαξι να βλεπω το κουτι στην αποθηκη και να μου λενε "δευτερα, δεν ηρθε ακομα" :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sakiz105 είπε

και μενα ετσι επαθα. πηγα 2,5 το μεσσημερι με 49,5 βαθμους να γραφει στο θερμομετρο στο αμαξι να βλεπω το κουτι στην αποθηκη και να μου λενε "δευτερα, δεν ηρθε ακομα" :D 

Εη Σι Ες, το πακέτο τι το θες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Μόλις τώρα, vins είπε

Εη Σι Ες, το πακέτο τι το θες;

btw, θα δεις ένα τεράστιο κουτί, και μέσα το κουτάκι της Hybrid μια σταλιά

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vins είπε

Εγώ σήμερα να σκάσω είμαι με την κουριερ, είναι από το πρωί στο κέντρο διαλογής η 3080 hybrid ftw3 και ο 5800x, έφυγε για το κατάστημα στις 12.00 και μου λένε Δευτέρα, δεν παίζει με τίποτα σήμερα! Έκανε 4 μέρες να φτάσει από Ισπανία Ελλάδα και θα φάμε 3 μέρες περίμενε λόγω μπανανιας 😂😂😂

6 Ιουλίου έβαλα την παραγγελία και estimate delivery έλεγε 16/7 με UPS.. Τώρα αν φεύγει από Ιταλία δεν ξέρω πόσο θα κάνει.. Ίσως έρθει νωρίτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

6 Ιουλίου έβαλα την παραγγελία και estimate delivery έλεγε 16/7 με UPS.. Τώρα αν φεύγει από Ιταλία δεν ξέρω πόσο θα κάνει.. Ίσως έρθει νωρίτερα. 

Η UPS είναι σχεδόν πάντα ακριβέστατη στο αρχικό estimation. Μόνο αν συμβεί κάτι που δεν ελέγχουν, πχ απεργιές κτλ μπορεί να αργήσει κάποια φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, billeiros είπε

Να ξερετε οτι γερμανια εχει πολυ καλες τιμες σε καρτες τον τελευταιο καιρο.Ειδικα το notebooks billiger.Αυτο μαλιστα εχει κ διαθεσιμότητα

Δυστυχώς δεν στελνουν Ελλάδα

Σε ιδιώτες τουλάχιστον αυτο το κατάστημα

Το caseking στέλνει αλλά ζητάει μεταφορικά 100 ευρώ, 4-5 φορές πάνω από όσα ζητάει για να στείλει σε άλλες χώρες της Ε.Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

6 Ιουλίου έβαλα την παραγγελία και estimate delivery έλεγε 16/7 με UPS.. Τώρα αν φεύγει από Ιταλία δεν ξέρω πόσο θα κάνει.. Ίσως έρθει νωρίτερα. 

Επρεπε να βαλεις το γρηγορο που ειναι κανα 15αρι πανω να σου ερθει next day, εγω την εβαλα 5/7 απογευμα και παρελαβα 7/7 μεσημερι. Αν σου εστειλαν tracking δες τι βγαζει στο tracking της UPS, αυτο ισχυει 100%, οχι οτι λεει το amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Επρεπε να βαλεις το γρηγορο που ειναι κανα 15αρι πανω να σου ερθει next day, εγω την εβαλα 5/7 απογευμα και παρελαβα 7/7 μεσημερι. Αν σου εστειλαν tracking δες τι βγαζει στο tracking της UPS, αυτο ισχυει 100%, οχι οτι λεει το amazon.

Ναι έκανα μλκια.. Πέμπτη λέει το UPS.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

6 Ιουλίου έβαλα την παραγγελία και estimate delivery έλεγε 16/7 με UPS.. Τώρα αν φεύγει από Ιταλία δεν ξέρω πόσο θα κάνει.. Ίσως έρθει νωρίτερα. 

 

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Ναι έκανα μλκια.. Πέμπτη λέει το UPS.. 

Πέμπτη θα την έχεις κανονικα! 100% των παραγγελιών από ups ήρθαν στο ETA που έδινε το tracking της ups. (Παρεπιπτοντως φτου φτου η ελτα κουριερ είναι λες και έγινε άλλη εταιρία με τη συνεργασία με την amazon! 4 παραγγελίες το τελευταίο διάστημα ήρθαν σε 3 μέρες και το tracking τους ακριβεστατο)

Εγώ από pccomponentes είχα προλάβει και παρήγγειλα, οπότε έμπλεξα με gls και κυρίως acs...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Acmilangr2 είπε

Δεν το λες και μεγάλη προσφορά

Ναι ούτε κακή είναι όμως αν είσαι οριακά σε αυτά τα χρήματα. Αν κόβεις και τιμολόγιο ακόμη καλύτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...