Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Arkin είπε

Γενικα το παιχνιδι το βλεπω unplayable στο πιο πανω βιντεο. Χιλιες φορες κλεισιμο RT και να πιασει καθαρο 60αρι μιας και μιλαμε για FPS παιχνιδι παρα να πεφτει μεχρι τα 30 που εκει απλα δεν παιζεις σε μαχη εχεις χασει απο τα αποδυτηρια.

συνηθως παιζει στα 50 55 καρε. μου τα εριξε λιγο η εγγραφη. 30 σπανιοτατα παει. μια χαρα playable ειναι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, razorblade334 είπε

συνηθως παιζει στα 50 55 καρε. μου τα εριξε λιγο η εγγραφη. 30 σπανιοτατα παει. μια χαρα playable ειναι.....

Ριχνει 12fps η εγγραφη? Μπορεις να βγαλεις βιντεο μεσα σε καποιο δωματιο εκει ποσο σε πεφτουν που εχει περισσοτερο rt? Γιατι εκει που εισαι δεν εχει σχεδον καθολου rt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, razorblade334 είπε

συνηθως παιζει στα 50 55 καρε. μου τα εριξε λιγο η εγγραφη. 30 σπανιοτατα παει. μια χαρα playable ειναι.....

Τράβηξέ το με το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 ώρες πριν, razorblade334 είπε

C-K60xI8xBA ορίστε. και μου κόβει 5 6 fps η εγγραφή. και σε κάποια σημεία πάει 55 60 όταν μαζεύονται πολλοί εχθροί πέφτει στα 30

 

Κάτσε ρε μαν, εσύ είπες για 60fps και RT Ultra. Εγώ δεν βλέπω τίποτα από τα 2 και είσαι και σε σχετικά πιο ελαφριά περιοχή. Πήγαινε στην Taiga να γίνει πανωλεθρία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν ρε παιδες πολλα videos στο youtube που δειχνουν πως παει η 1070 στο συγκεκριμενο game με rt. Απο 10 εως 50 fps, αναλογα αν υπαρχει rt στη σκηνη. Φαινεται και στο video που ανεβασε ο φιλος, προς το τελος που κουναει τη καμερα μετρας τα frames με το ματι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ε λογικό να μείνουν στάσιμες για κάποιο καιρό οι τιμές. Τώρα θα αγοράζουν όσοι είναι διατεθειμένοι να δώσουν τις τωρινές τιμές και όταν τελειώσουν αυτοί θα πέσουν λίγο και ούτω καθεξής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αυτό που αν βάλεις prefer maximum performance κρατάει το ρολόι ψηλά ακόμη και στο desktop θα το φτιάξουν ποτέ; Ξέρει κάνεις αν το έχουν διορθώσει σε κάνα developer driver;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

Αυτό που αν βάλεις prefer maximum performance κρατάει το ρολόι ψηλά ακόμη και στο desktop θα το φτιάξουν ποτέ; Ξέρει κάνεις αν το έχουν διορθώσει σε κάνα developer driver;

Βάλε το μόνο στα game και όχι global

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Βάλε το μόνο στα game και όχι global

Ε ναι, απλά κανονικά έπρεπε να δουλεύει και από global (μόνο όταν χρειάζεται 3D acceleration και όχι στο desktop) για να μην κάθομαι να το βάζω για κάθε game ένα ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλά δεν έβαλαν επιλογή για DLSS Quality-Balanced-Performance; Καθυστερημένοι είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...