Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Θα προτιμουσα να εχει ενα φιλμ κολλημενο στην πισω μερια ετσι εστω αν σπασει να μεινει ολοκληρο και οχι να μαζευεις απο παντου θρυψαλα.

Το s2 vision εχει. Εχω σπασει το πισω τζαμι σε 1000 κομματια αλλα το κρατάει το φιλμ. Δειχνει και αρκετα πιο ομορφο ετσι να πω την αληθεια 

Επεξ/σία από Herald
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mιλησα με το καταστημα που αγορασα το κουτι και μου ειπαν οτι δεν καλυπτεται απο την εγγυηση και οτι περιμενουν απο τον προμηθευτη να μαθουν το ποτε θα μπορεσουν να το αντικαταστησουν και ποσο θα κοστισει.. Επικοινωνησα ομως και απευθειας με το service της be quiet μεσω email , στελνοντας και φωτογραφια απο τα σπασμενα συν αποδειξη κτλπ και μου απαντησαν εντος μισαωρου οτι θα μου στειλουν καινουριο χωρις χρεωση..!

 

27 λεπτά πριν, Herald είπε

Το s2 vision εχει. Εχω σπασει το πισω τζαμι σε 1000 κομματια αλλα το κρατάει το φιλμ. Δειχνει και αρκετα πιο ομορφο ετσι να πω την αληθεια 

Ταιριαζει και με τη Φανή 😄

Επεξ/σία από xartemporas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tελικα μου τα γυρισανε εδω στο καταστημα αφου ειδαν το mail απο το Service της be quiet και μου ειπαν οτι αυριο κ ολας θα εχω δωρεαν το καινουριο πλαινο..

Επεξ/σία από xartemporas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, xartemporas είπε

Tελικα μου τα γυρισανε εδω στο καταστημα αφου ειδαν το mail απο το Service της be quiet και μου ειπαν οτι αυριο κ ολας θα εχω δωρεαν το καινουριο πλαινο..

πάντως επειδή και εγώ το ίδιο κουτί έχω και την ίδια ακριβώς ψήκτρα.. φαντάσου έχω ακουμπήσει το γυαλί στην καρεκλα και το ξέχασα και έκατσα πάνω και δεν έσπασε... μονο ένα μικρό κομματάκι έχει  σπάσει επειδή το ακούμπησα άγαρμπα κάτω στο πλακάκι... άρα φαντάζομαι το δικό σου ήταν από αστοχία υλικού.. anyway αφού στο αλλάζουν όλα κομπλέ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tambas91 είπε

πάντως επειδή και εγώ το ίδιο κουτί έχω και την ίδια ακριβώς ψήκτρα.. φαντάσου έχω ακουμπήσει το γυαλί στην καρεκλα και το ξέχασα και έκατσα πάνω και δεν έσπασε... μονο ένα μικρό κομματάκι έχει  σπάσει επειδή το ακούμπησα άγαρμπα κάτω στο πλακάκι... άρα φαντάζομαι το δικό σου ήταν από αστοχία υλικού.. anyway αφού στο αλλάζουν όλα κομπλέ

Και εγω το εκανα αυτο με την καρεκλα στο πλαινο του ο11 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Herald είπε

Και εγω το εκανα αυτο με την καρεκλα στο πλαινο του ο11 😂

μόλις το είχα πάρει και με έπιασε κρύος ιδρώτας σηκώθηκα λες και μου μπήκε τίποτα από πίσω σου λέω  🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xartemporas είπε

Tελικα μου τα γυρισανε εδω στο καταστημα αφου ειδαν το mail απο το Service της be quiet και μου ειπαν οτι αυριο κ ολας θα εχω δωρεαν το καινουριο πλαινο..

Και εγώ το ίδιο κουτί έχω. Όταν το παρέλαβα είχε ένα μικρό βαθούλωμα στην άκρη του back panel εκεί που βιδώνει η κάτω βίδα. Η συσκευασία ήταν κομπλέ και τα προστατευτικά φελιζόλ απείραχτα. Οπότε μάλλον έτσι ήταν από το εργοστάσιο. Δεν ενοχλούσε σε κάτι βέβαια, σχεδόν ούτε καν φαινόταν τόσο μικρό που ήταν και σε εκείνο το σημείο. Παρόλα αυτά έστειλα mail στη bequiet μαζί με μία φώτο και κατευθείαν έστειλαν άλλο panel από γερμανία, σε 10 μέρες περίπου ήταν εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, alexmpl είπε

Και εγώ το ίδιο κουτί έχω. Όταν το παρέλαβα είχε ένα μικρό βαθούλωμα στην άκρη του back panel εκεί που βιδώνει η κάτω βίδα. Η συσκευασία ήταν κομπλέ και τα προστατευτικά φελιζόλ απείραχτα. Οπότε μάλλον έτσι ήταν από το εργοστάσιο. Δεν ενοχλούσε σε κάτι βέβαια, σχεδόν ούτε καν φαινόταν τόσο μικρό που ήταν και σε εκείνο το σημείο. Παρόλα αυτά έστειλα mail στη bequiet μαζί με μία φώτο και κατευθείαν έστειλαν άλλο panel από γερμανία, σε 10 μέρες περίπου ήταν εδώ.

Ειναι το πρωτο προϊον της Be quiet που εχω στα χερια μου γενικα και οκ ημουν λιγο ατυχος αλλα ευτυχως λυθηκε το προβλημα. Οσο αφορα το after sales service της, δειχνει να ειναι καλό.

Επεξ/σία από xartemporas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα στοιχεία στις κάρτες μπαίνουν με robots, δε μεσολαβεί ανθρώπινο χέρι για να έχεις "shitty workmanship". Τώρα  γιατί είναι unaligned μπορεί να υπάρχουν 1000000 διαφορετικοί λόγοι, δεν είμαι ειδικός σε αυτά τα θέματα. Όπως και να έχει η κάρτα δε θα έχει προβλήματα, προσφέρομαι να την αγοράσω μισοτιμής.😁

Επεξ/σία από ilos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις διαβασα αυτο και δεν μου εκατσε καλα λεει πως και να εχεις κανει Auto Notify για μια καρτα ισως να μην παρεις ειδοποιηση για την αγορα της. Οπως δεν πηρα ποτε για μια 1080 ti που ειχα κανει πριν χρονια.

Special EVGA 30 Series Notify System (9/27/2021) Notice:

Due to high demand, the notify queue sign-up is temporarily disabled. If you have a current queue position, EVGA will continue to process as stock is available. Notifications will be sent on a first come, first served basis. The EVGA 30 Series Notify System does not guarantee that your notify order will be fulfilled. While supplies last.

Please note that you have 20 hours to place your order, otherwise the product will be released back into queue system.

EVGA ELITE Members have 24hr early access to join the queue on all newly launched hardware. Join ELITE Member here.

NOTE: Email address that was used for the notify system MUST MATCH an email that has a registered EVGA account, if an account is not available with that email, you will need to create one before you can purchase. To view the notifies you have selected and if an email has sent, please visit the My Notifies page here.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...