Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Vigilante1319 είπε

Nαι η ιδια ειναι. Αλλα δν μπορω να μπω εστειλα και στο σαπορτ μπας και μπω. Αμα το χασω ετσι θα νευριασω απιστευτα

Απαντησε στο email θετικα και λογικα θα σου στειλουν ενα sms αρκει να μην εχεις κανει το λαθος και εχεις βαλει το κινητο σου με παυλες αναμεσα σε αριθμους.

Στο email δεν σου γραφουν ημερομηνια παραγγελιας;

Εγω αρχικα ειχα κανει αιτηση για την KR αλλα οταν βγηκαν οι KL μου την αλλαξαν αυτοματα σε KL ειχα την επιλογη να την αλλαξω σε KR αλλα δεν το προτειναν στην EVGA

08G-P5-3663-KL 3060 Ti XC LHR  

1/22/2021, 10:13:39 AM

Αυτη ειναι η δικια μου ημερομηνια ειμαι περιεργος να δω την δικια σου να δω αν πραγματι υπαρχει μια σειρα η κανουν κληρωση. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

37 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Αυτη ειναι η δικια μου ημερομηνια ειμαι περιεργος να δω την δικια σου να δω αν πραγματι υπαρχει μια σειρα η κανουν κληρωση. :lol:

Και εγω ειμαι περιεργος. Μα ειναι δυνατον να μην στελνουν αυτοματα ενα email για τον κωδικο σημεια ζωης πουθενα. Θα δεις που θα κλαιω με μαυρο δακρυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vigilante1319 είπε

Και εγω ειμαι περιεργος. Μα ειναι δυνατον να μην στελνουν αυτοματα ενα email για τον κωδικο σημεια ζωης πουθενα. Θα δεις που θα κλαιω με μαυρο δακρυ.

Εστειλες σε [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εστειλες σε [email protected]

στο [email protected] εστειλα . Που ειδα και ποτε εκανα την αιτηση.Το  12/8/20 ηταν και μενα η ΚR και την αλλαξανα σε ΚL πως περναει ο καιρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vigilante1319 είπε

στο [email protected] εστειλα . Που ειδα και ποτε εκανα την αιτηση.Το  12/8/20 ηταν και μενα η ΚR και την αλλαξανα σε ΚL πως περναει ο καιρος

Α οκ είσαι 41 μέρες πριν από μένα και αν σου ήρθε τώρα ειδοποίηση εγω δεν βλέπω να παίρνω πριν τον Φεβρουάριο.

Εγώ είμαι σε σκέψη να πουλήσω τον υπολογιστή να τον δώσω σε κομμάτια. Παιχνίδια δεν παίζω κάποια βαριά δουλειά πλέον δεν κάνω έχω το φορητό για ίντερνετ κλπ και ο μικρός το PS5 για παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εγώ είμαι σε σκέψη να πουλήσω τον υπολογιστή να τον δώσω σε κομμάτια. Παιχνίδια δεν παίζω κάποια βαριά δουλειά πλέον δεν κάνω έχω το φορητό για ίντερνετ κλπ και ο μικρός το PS5 για παιχνίδια.

Κριμα να σου ερθει η καρτα και να μην την χρησιμοποιήσεις τωρα που πηραν μπρος κι αυτοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Vigilante1319 είπε

Κριμα να σου ερθει η καρτα και να μην την χρησιμοποιήσεις τωρα που πηραν μπρος κι αυτοι

Καλα το οτι σου ηρθε ειδοποιηση σημερα εσενα που εχεις κανει ζητηση 41 μερες πριν απο μενα δεν παει να πει οτι θα μου ερθει εμενα στις επομενες 41 μερες μπορει να κανει και 3-4-6 μηνες.

Δες εδω στις 15 του μηνα πηρε ειδοποιηση καποιος που εκανε μια μερα πριν απο σενα (12/7/2020, 2:59:37 AM 10/15/2021) αν εσυ που εισαι μια μερα μετα απο αυτον πηρες ειδοποιηση 6 μερες μετα απο αυτον σκεψου εγω που ειμαι 41 μερες θα μου ερθει οταν οι περισσοτεροι θα εχουν παρει σειρα 4000 :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Καλα το οτι σου ηρθε ειδοποιηση σημερα εσενα που εχεις κανει ζητηση 41 μερες πριν απο μενα δεν παει να πει οτι θα μου ερθει εμενα στις επομενες 41 μερες μπορει να κανει και 3-4-6 μηνες.

Δες εδω στις 15 του μηνα πηρε ειδοποιηση καποιος που εκανε μια μερα πριν απο σενα (12/7/2020, 2:59:37 AM 10/15/2021) αν εσυ που εισαι μια μερα μετα απο αυτον πηρες ειδοποιηση 6 μερες μετα απο αυτον σκεψου εγω που ειμαι 41 μερες θα μου ερθει οταν οι περισσοτεροι θα εχουν παρει σειρα 4000 :lol:

08G-P5-3667-KR 12/6/2020 4:10:41 AM PT No True 

Και μία δικιά μου...

Τίποτα προφανώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Καλα το οτι σου ηρθε ειδοποιηση σημερα εσενα που εχεις κανει ζητηση 41 μερες πριν απο μενα δεν παει να πει οτι θα μου ερθει εμενα στις επομενες 41 μερες μπορει να κανει και 3-4-6 μηνες.

Δες εδω στις 15 του μηνα πηρε ειδοποιηση καποιος που εκανε μια μερα πριν απο σενα (12/7/2020, 2:59:37 AM 10/15/2021) αν εσυ που εισαι μια μερα μετα απο αυτον πηρες ειδοποιηση 6 μερες μετα απο αυτον σκεψου εγω που ειμαι 41 μερες θα μου ερθει οταν οι περισσοτεροι θα εχουν παρει σειρα 4000 :lol:

540 εκανε συνολο οπως ειπες κι εσυ. Τελικα δν την πηρα γιατι οικονομικα ειμαι λιγο περιεργα αυτο τον καιρο. Αλλα το μετανιωσα δν ξερω αν θα ξανα εχω τωρα ευκαιρια. Βασικα αυτο το εξτρα 100αρι για το vat μου καθοταν περιεργα στο ματι αλλα τα ηθελα κι εγω ολα δικα μου. Αυτο το περιθωριο 20 ωρων επισης τι εκβιασμος ηθελα να το σκεφτω και σημερα τουλαχιστον. Μεχρι και στον υπνο μου το εβλεπα οτι κανω την συναλλαγη να προλαβω μην την χασω

Επεξ/σία από Vigilante1319
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Vigilante1319 είπε

540 εκανε συνολο οπως ειπες κι εσυ. Τελικα δν την πηρα γιατι οικονομικα ειμαι λιγο περιεργα αυτο τον καιρο. Αλλα το μετανιωσα δν ξερω αν θα ξανα εχω τωρα ευκαιρια. Βασικα αυτο το εξτρα 100αρι για το vat μου καθοταν περιεργα στο ματι αλλα τα ηθελα κι εγω ολα δικα μου. Αυτο το περιθωριο 20 ωρων επισης τι εκβιασμος ηθελα να το σκεφτω και σημερα τουλαχιστον. Μεχρι και στον υπνο μου το εβλεπα οτι κανω την συναλλαγη να προλαβω μην την χασω

Αν μπορεις να την παρεις ακομα την θελω εγω. 😍

 

Στο forum τους μπορεις να παρεις ενα 3% εκπτωση δηλαδη να παει 525

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LLLEFTERIS είπε

Αν μπορεις να την παρεις ακομα την θελω εγω. 😍

Στο forum τους μπορεις να παρεις ενα 3% εκπτωση δηλαδη να παει 525

Δεν γινεται πλεον περασαν η 20 ωρες σημερα το πρωι στις 10. Ξαναμπηκα σε αναμονη. Α για αυτο μου βγηκε περισσοτερο την μια φορα που συμπληρωνα τα στοιχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vigilante1319 είπε

Δεν γινεται πλεον περασαν η 20 ωρες σημερα το πρωι στις 10. Ξαναμπηκα σε αναμονη. Α για αυτο μου βγηκε περισσοτερο την μια φορα που συμπληρωνα τα στοιχεια.

Αν τους στειλεις email λογικα μπορεις να την παρεις το εχουν κανει αρκετοι οπως εχω διαβασει στο forum τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...