Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμα στειλω αυτες τις τουρτες που βγαινουν απο μεσα στριπτιζερ λετε να μου στειλουν και εμενα καμια καρτα και ας μην εχω παραγγελια? lmao

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2021 στις 9:10 ΜΜ, icenex είπε

Αμα στειλω αυτες τις τουρτες που βγαινουν απο μεσα στριπτιζερ λετε να μου στειλουν και εμενα καμια καρτα και ας μην εχω παραγγελια? lmao

μονο αν η στιπτιζερ ειναι τραβελι🤣

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνει νόρμα μου φαίνεται. Από δω και στο εξής όταν αγοράζουμε gpu θα πρέπει να υπολογίζουμε στο κόστος εκτός από μεταφορικά, τραπεζικά, αντικαταβολές κτλ και έξοδα επετειακής τούρτας για να δούμε πόσο μας κόστισε εν τέλει η κάρτα.:cool:

Ρε λέτε για αυτό να τις πουλάνε πιο ακριβά στις αγγελίες; Και εμείς τους λέγαμε scalpers, ντροπή, να καλύψουν το κόστος θέλουν τα παιδιά...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά στην επόμενη γενιά θα γελάσουμε-κλάψουμε πολύ..Μην κάνετε το λάθος να δώσετε την κάρτα πριν πάρετε τη νέα γιατί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλά στην επόμενη γενιά θα γελάσουμε-κλάψουμε πολύ..Μην κάνετε το λάθος να δώσετε την κάρτα πριν πάρετε τη νέα γιατί....

2000€ μεταχειρισμένη η 3080Τi θα ισοδυναμούν με 50% προκαταβολή για την αγορά της επόμενης.....δεν ξέρω αν τα καταστήματα θα ζητούν και εγγυητικές ή προσημείωση ακινήτου

Επεξ/σία από itanium
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς απ' ότι φαίνεται στις RTX 4000 θα είναι όνομα κάρτας και τιμή στο μαγαζί. Πριν το 2023 δεν θα αλλάξει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Δυστυχώς απ' ότι φαίνεται στις RTX 4000 θα είναι όνομα κάρτας και τιμή στο μαγαζί. Πριν το 2023 δεν θα αλλάξει τίποτα.

Δεν νομιζω ρε φιλε να φτασει τοσο ψηλα. Δεν ξερω αν μπορεί να υπαρξει ζητηση απο gamers για καρτες στα 4.000 ευρώ. Ακομα και για προηγμένες χωρες το να θες ενα μισθο ανα 2 χρονια για κσρτα ειναι αστειο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Καλά στην επόμενη γενιά θα γελάσουμε-κλάψουμε πολύ..Μην κάνετε το λάθος να δώσετε την κάρτα πριν πάρετε τη νέα γιατί....

Μόνο και μόνο αν αληθεύουν τα περί πολύ αυξημένης κατανάλωσης ρεύματος θα πρέπει να φάνε Χ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/11/2021 στις 12:29 ΜΜ, Psycho_Warhead είπε

Δυστυχώς απ' ότι φαίνεται στις RTX 4000 θα είναι όνομα κάρτας και τιμή στο μαγαζί. 

Το μόνο σίγουρο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 1800 msrp πάει η 4090 απότι ακούγεται.Για διχίλιαρο η 7900,λένε θα είναι πιο γρήγορη. Οπότε κ να υπάρχουν θα πληρώνεις κανά 2500άρι κ θα λες ευχαριστώ..Αλλιώς αν είναι η κατάσταση έτσι θα χτυπάμε τετραχίλιαρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...