Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, VaJohn είπε

Απο EVGA eu παντως εβγαλε auto-notify πριν 10 λεπτα και τσεκαρα την black. Αντε να δουμε τι στοκ θαχουν ομως :D

Είσαι elite member? Γιατί εμένα δεν μου βγάζει auto notify. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, VaJohn είπε

Απο EVGA eu παντως εβγαλε auto-notify πριν 10 λεπτα και τσεκαρα την black. Αντε να δουμε τι στοκ θαχουν ομως :D

Σιγα μην εχουν η σιγα μην στειλουν Ευρωπη εγω ειμαι σε αναμονη ( ασχετα αν πουλησα τον υπολογιστη :D ) για 3663 απο 22/1/2021 και στην Αμερικη αυτος που ηταν στις 8/2/2021 πηρε καρτα εγω οχι.

Ο τελευταιος εδω στην Ευρωπη που πηρε την 3663 ειχε μπει στην ουρα 7/12/2020

Μπηκα και εγω για πλακα για 3050 που ειναι χειροτερη απο 2060 6GB αλλα οχι για την black αλλα την ποιο ακριβη δεν ειχε στην black να πατησεις ειδοποιηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Σιγα μην εχουν η σιγα μην στειλουν Ευρωπη εγω ειμαι σε αναμονη ( ασχετα αν πουλησα τον υπολογιστη :D ) για 3663 απο 22/1/2021 και στην Αμερικη αυτος που ηταν στις 8/2/2021 πηρε καρτα εγω οχι.

Ο τελευταιος εδω στην Ευρωπη που πηρε την 3663 ειχε μπει στην ουρα 7/12/2020

Μπηκα και εγω για πλακα για 3050 που ειναι χειροτερη απο 2060 6GB αλλα οχι για την black αλλα την ποιο ακριβη δεν ειχε στην black να πατησεις ειδοποιηση.

Εγω μπηκα στην ουρα Δεκεμβρη του 2020 για την 3060 ti μου και μου στειλαν σε 3 μηνες email πληρωσα και παρελαβα σε 7 εργασιμες msrp κανονικοτατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, VaJohn είπε

Εγω μπηκα στην ουρα Δεκεμβρη του 2020 για την 3060 ti μου και μου στειλαν σε 3 μηνες email πληρωσα και παρελαβα σε 7 εργασιμες msrp κανονικοτατα.

Θυμασαι ημερομηνια γιατι ειδα οτι τον Δεκεμβρη σταματησαν .

Επεξ/σία από LLLEFTERIS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Θυμασαι ημερομηνια γιατι ατο ειδα οτι τον Δεκεμβρη σταματησαν .

EU 08G-P5-3663-KR 12/6/2020 2:40:45 AM PT Yes

 

Edit: Αρχισαν και εμφανιζοντε στο plaisio απο 349 σιγα σιγα.

Επεξ/σία από VaJohn
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, VaJohn είπε
EU 08G-P5-3663-KR 12/6/2020 2:40:45 AM PT Yes

12/7 πηρε ο τελευταιος μετα αποφασισαν να παρει καρτα και ο Αμερικανος που δεν θελει καρτα και μετα να στειλουν Ευρωπη, το γραφω ποιο πανω εγω 22/1 και δεν εχω παρει ειδοποιηση και ο Αμερικανος 8/2 εχει παρει ειδοποιηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, LLLEFTERIS said:

12/7 πηρε ο τελευταιος μετα αποφασισαν να παρει καρτα και ο Αμερικανος που δεν θελει καρτα και μετα να στειλουν Ευρωπη, το γραφω ποιο πανω εγω 22/1 και δεν εχω παρει ειδοποιηση και ο Αμερικανος 8/2 εχει παρει ειδοποιηση.

Ακομα και λιγα λεπτα νωριτερα παντως κανουν τεραστια διαφορα στην αναμονη με τοσο μικρο στοκ που εχουν και φυσικα Αμερικη θα'χουν πολυ περισσοτερες καρτες. Γενικα παντως αξιζει η αναμονη λογω msrp εκτος και αν χρειαζεται καποιος κατι επειγον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, VaJohn είπε

Ακομα και λιγα λεπτα νωριτερα παντως κανουν τεραστια διαφορα στην αναμονη με τοσο μικρο στοκ που εχουν και φυσικα Αμερικη θα'χουν πολυ περισσοτερες καρτες. Γενικα παντως αξιζει η αναμονη λογω msrp εκτος και αν χρειαζεται καποιος κατι επειγον.

Καλα εγω πλεον το  εχω πουλησει τον υπολογιστη εμεινα με τον φορητο δεν παιζω παιχνιδια δεν κανω καμια βαρια δουλεια οπως εκανα οταν ειχα τον σταθερο. Ειχα συνεργασια με εναν φιλο φωτογραφο και του εφτιαχνα τα βιντεο αλλα εφυγε Κυπρο και ετσι ο υπολογιστης μου εμεινε για να χαζευω στο ιντερνετ. Τα παιδια τα βολεψα με PS5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είχα μπει στην ουρά της EVGA από το Μάη του 2022 και πηρα τα @@ μου. Από LDLC k NBB βγαινουν κάθε μήνα FE κάρτες αλλά έχεις 1 με 2 λεπτά να κάνεις την αγορά και τη πληρωμή και εκτός αν βρεις forwarder σπέσιαλ για να μη φας ακυρωτικό εμαιλ δε παίρνεις κάρτα Ελλάδα αποσο ξέρω.

1 ώρα πριν, VaJohn είπε
EU 08G-P5-3663-KR 12/6/2020 2:40:45 AM PT Yes

 

Edit: Αρχισαν και εμφανιζοντε στο plaisio απο 349 σιγα σιγα.

Ναι ... Οκ

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Deathy είπε

Εγώ είχα μπει στην ουρά της EVGA από το Μάη του 2022 και πηρα τα @@ μου. Από LDLC k NBB βγαινουν κάθε μήνα FE κάρτες αλλά έχεις 1 με 2 λεπτά να κάνεις την αγορά και τη πληρωμή και εκτός αν βρεις forwarder σπέσιαλ για να μη φας ακυρωτικό εμαιλ δε παίρνεις κάρτα Ελλάδα αποσο ξέρω.

Που είναι?

μία μόνο κατόπιν παραγγελίας κιόλας. Δηλαδή σε 4000 χρόνια. https://www.plaisio.gr/catalog?location=product%3d3895831&qId=464924b931c31f6dc94928a619433d58&qIx=products

Y.Γ. Αυτή η Zotac έχει MSRP 249$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι τη βρήκα δεν είναι κακή η τιμή στο εξωτερικό παίζουν 500αρια.. για παράδοση δε ξέρω τι παίζει.

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...