Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20/3/2021 στις 9:22 ΜΜ, _Theo_ είπε

Από τους ακατανόμαστους ούτε μελάνι για τον εκτυπωτή δεν παίρνω πλέον. Μόνο αν βάλουν καμιά τρελή προσφορά στο μέλλον στυλ RX5700 XT.

Ωραία λογική....όποτε μας βολεύει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, AribafM είπε

Ωραία λογική....όποτε μας βολεύει..

Ε λογικό δεν είναι; Υπάρχει λόγος να προσκολλόμαστε σε ένα κατάστημα; Ο καπιταλισμός έχει αυτό το καλό, ότι υπάρχουν επιλογές..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi-pc/kartes-grafikon/msi-vga-geforce-rtx-3060-ti-ventus-2x-oc-8-gb_3603946

Αυτή εδώ λέει κατόπιν παραγγελίας αλλά δεν έχει να πατήσεις κάπου να παραγγείλεις. Οπότε πως; Τηλέφωνο;

Λογικά ναι, για να σου πουν ότι θέλουν και 30% προκαταβολή με άγνωστη ημερομηνία παράδοσης 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, vins είπε

Λογικά ναι, για να σου πουν ότι θέλουν και 30% προκαταβολή με άγνωστη ημερομηνία παράδοσης 

E ούτε καν τότε αν θέλει προκαταβολή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβασε και το πλαισιο. Δεν υπαρχει πλεον τιμη 1099 που ειχε πριν σε μια καρτα.

1 ώρα πριν, AribafM είπε

Ωραία λογική....όποτε μας βολεύει..

χαχαχα αυτο σκεφτηκα και γω....Κραζουμε κραζουμε Απαισιο κλπ αλλα αν βαλει καμια προσφορα τρελλη πρωτοι τρεχουν οι <κραχτες>

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, LLLEFTERIS είπε

Δεχομαστε ατοκα δανεια. :lol:

άμα ήταν άτοκα καλά θα ήταν αλλά έχει και τόκο αν αγοράσεις με δόσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

Ε λογικό δεν είναι; Υπάρχει λόγος να προσκολλόμαστε σε ένα κατάστημα; Ο καπιταλισμός έχει αυτό το καλό, ότι υπάρχουν επιλογές..

Αυτό που λες είναι σωστό και με βρίσκει σύμφωνο, απλά είναι παντελώς άσχετο με το σχόλιό μου.

Δε μπορείς από τη μία να λες "ούτε μελάνι" και από την άλλη "αν παίξει καμία καλή προσφορά οκ". Είναι 2 εντελώς αντίθετα πράγματα. Συνεπώς καλό θα είναι να μην προχωράμε σε αφορισμούς για το θεαθήναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
11 λεπτά πριν, AribafM είπε

Αυτό που λες είναι σωστό και με βρίσκει σύμφωνο, απλά είναι παντελώς άσχετο με το σχόλιό μου.

Δε μπορείς από τη μία να λες "ούτε μελάνι" και από την άλλη "αν παίξει καμία καλή προσφορά οκ". Είναι 2 εντελώς αντίθετα πράγματα. Συνεπώς καλό θα είναι να μην προχωράμε σε αφορισμούς για το θεαθήναι.

Μια χαρά λογικό είναι. Το συγκεκριμένο κατάστημα είναι πανάκριβο χωρίς λόγο. Αν κάνει καμία προσφορά το εκμεταλλεύεσαι τη δεδομένη στιγμή αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να επισημαίνεις τις κάκιστες τιμές τους γενικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Μια χαρά λογικό είναι. Το συγκεκριμένο κατάστημα είναι πανάκριβο χωρίς λόγο. Αν κάνει καμία προσφορά το εκμεταλλεύεσαι τη δεδομένη στιγμή αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να επισημαίνεις τις κάκιστες τιμές τους γενικά..

Ξαναλέω. Σε άλλο θέμα έχω εστιάσει. Δε μπορείς να αφορίζεις ένα κατάστημα/προϊόν τόσο "ελαφρά τη καρδία" και να αυτό-αναιρείσαι μετά από μερικές λέξεις. "Δε ξαναγοράζω BMW ούτε με σφαίρες. Εκτός αν βγάλει καμία καλή προσφορά" Σου φαίνεται λογική/σωστή η έκφρασή μου??

 

Τέλος πάντων, δε θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου γιατί επί της ουσίας συμφωνώ με τα γραφόμενά σου. Απλά καλό θα ήταν να προσέχουμε τι γράφουμε και να μην υπερβάλουμε για να τονίσουμε τα γραφόμενά μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

3080Ti MSRP 999$

Τιμή μαγαζί 2.5Κ+

Μπα, για 3k το βλέπω.

2.5k έχει η σκέτη 3080 τώρα. :blink:

Επεξ/σία από teller
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, AribafM είπε

Ξαναλέω. Σε άλλο θέμα έχω εστιάσει. Δε μπορείς να αφορίζεις ένα κατάστημα/προϊόν τόσο "ελαφρά τη καρδία" και να αυτό-αναιρείσαι μετά από μερικές λέξεις. "Δε ξαναγοράζω BMW ούτε με σφαίρες. Εκτός αν βγάλει καμία καλή προσφορά" Σου φαίνεται λογική/σωστή η έκφρασή μου??

μα δεν είναι ελαφρά την καρδία αφού οι τιμές τους είναι απαράδεκτες γενικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

μα δεν είναι ελαφρά την καρδία αφού οι τιμές τους είναι απαράδεκτες γενικά..

Δεν υπερασπίζομαι κανένα κατάστημα και δεν έκρινα αν είναι απαράδεκτοι ή όχι!

Σχολιάζω τη διπολική κατάσταση " ποτέ...εκτός αν" που εκφράστηκε. Οι απαντήσεις σου δεν αφορούν το συγκεκριμένο θέμα, αλλά αν το "Χ" κατάστημα είναι απαράδεκτο ή όχι, κάτι το οποίο δεν τέθηκε ποτέ ως ερώτημα από εμένα

Επειδή όμως δε θα βγει άκρη και επειδή φεύγουμε εκτός θέματος, καλό είναι να το αφήσουμε εδώ!

Καλή συνέχεια!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...