Προς το περιεχόμενο

Days Gone [PC]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 492
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, privateer είπε

Ακυρο το ποστ σου

ισως κατι τετοιο να ισχυει για κανα switch h ps5 αλλα στο χβοχ λειτουργουν μια χαρα τα κλειδαδικα και αγορες απο βραζιλια μερια. ηδη πηρα 3 χρονια gamepass ultimate 100 euro και για παιχνιδια αν μου χρειαστει καποιο αγοραζω απο κλειδαδικο η ακομη καλυτερα απο βραζιλια αν βγει και εκει. Συν υπαρχουν συνεχεια προσφορες απο gold live συν τα 4 παιχνιδια που δινουν καθε μηνα. 

συν το account sharing για οσους θελουν κατι τετοιο.

Ε και άμα κλέψεις μία 3090 και έναν 5950Χ θα σου βγει πολύ φθηνότερα το PC. Εγώ μιλάω για νόμιμους τρόπους και στη γενική περίπτωση τα games στο PC σου βγαίνουν φθηνότερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη νομίζω μια χαρά σου απάντησε ο xtrmsnpr.

Ποιός σου είπε ότι είναι παράνομη η χρήση των VPN ?

Θα συμφωνούσα περί ηθικής αν υπήρχε από όλες τις πλευρές, κι όχι που μερικές φορές η gaming industry καταντάει λες και απευθύνεται σε πιο πλούσιους πολίτες κάποιων χωρών.

Καταλαβαίνω τί θες να πεις αλλά δεν το θεωρώ σωστό να απαντάς με το "άμα κλέψεις μία 3090 *κλπ*"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στα 32.99 απο cdkeys. Με ψηνει απειρα αλλα με τις δουλειες δεν ξερω ποτε θα τελειωσω το horizon οποτε μεχρι τοτε μπορει να πεσει και αλλο η τιμη του.

https://www.cdkeys.com/days-gone-pc-steam

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/4/2021 στις 4:18 ΜΜ, Arkin είπε

Τελεια φερτε PS exclusives να γινει χαμος. Περιμενω πως και πως την τετραλογια uncharted με ελληνικα ultrawide 60+fps στο 60αρι ισως τα δωσω. Για το Days Gone δεν θα αργησει να παει στο 30αρι στο ps παιζει στα 18 σημερα. 

 

Στις 29/4/2021 στις 7:44 ΜΜ, Arkin είπε

Στα 32.99 απο cdkeys. Με ψηνει απειρα αλλα με τις δουλειες δεν ξερω ποτε θα τελειωσω το horizon οποτε μεχρι τοτε μπορει να πεσει και αλλο η τιμη του.

https://www.cdkeys.com/days-gone-pc-steam

Δεν έχεις ιδέα πόσο καλό είναι. Και υποστηρίζει και ultra wide οθόνες εννοείται, ακόμη και τις super ultra wide.
 

 

Days Gone (PC)

 

Days Gone (PC)

 

Days Gone (PC)

 

Στις 10/5/2021 στις 3:11 ΜΜ, roginsky12 είπε

το παιχνιδι σε ατμοσφαιρα, settings Και gameplay Μοιαζει παρα πολυ με το The walking dead τη σειρα

Στις 10/5/2021 στις 5:30 ΜΜ, optimus prime είπε

Καλα οταν το παιξεις μονο walking dead δεν θα το πεις αυτο το πραγμα!!

Μόνο σεναριακά μοιάζουν, Optimus αν είναι πράγμα το Days Gone, τότε το 90% των παιχνιδιών είναι για να μην τα δεις καν.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/5/2021 στις 12:30 ΜΜ, nik5163 είπε

Μου θυμίζει το dying light, χωρίς τα parkour αλλά με πολύ καλυτερα γραφικά. Λέω να το δοκιμάσω.

οχι the walking Dead Η σειρα ...ιδιο ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Armoral είπε

Μόνο σεναριακά μοιάζουν, Optimus αν είναι πράγμα το Days Gone, τότε το 90% των παιχνιδιών είναι για να μην τα δεις καν.

Tπτ δεν μοιαζει με το walking dead σε αυτο το παιχνιδι,ουτε σεναριακα,ουτε οι χαρακτηρες,ουτε η ατμοσφαιρα με τα ζομπια!

Το λεω πραγμα γιατι σαν παιχνιδι ειναι επιεικως μετριο..

Προσπαθησε να μπει στο hall of fame των exclusive της Sony χωρις να εχει καποια ταυτοτητα.

Και σαν level design και η δομη των αποστολων.

Μονο το upgrade της μηχανης ηταν καπως ενδιαφερον.

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Tπτ δεν μοιαζει με το walking dead σε αυτο το παιχνιδι,ουτε σεναριακα,ουτε οι χαρακτηρες,ουτε η ατμοσφαιρα με τα ζομπια!

Το λεω πραγμα γιατι σαν παιχνιδι ειναι επιεικως μετριο..

Προσπαθησε να μπει στο hall of fame των exclusive της Sony χωρις να εχει καποια ταυτοτητα.

Και σαν level design και η δομη των αποστολων.

Μονο το upgrade της μηχανης ηταν καπως ενδιαφερον.

Επιεικώς μέτριο το Days Gone με την καμία. Επιεεικώς μέτριο είναι το Star Wars Rogue Squadron του 2020 ας πούμε.

Το Days Gone είναι exclusive της Sony από το αγορασμένο από την εταιρία Bend Studio, οπότε είναι από τα exclusives της με στοιχεία κορυφαία για την κατηγορία και το είδος του παιχνιδιού.

Γραφικά, ήχος, μουσική, η ιστορία και ο τρόπος που ξετυλίγεται, σκηνοθεσία, ο κόσμος και η αλληλεπίδραση μαζί του, οι εχθροί, κοινότητα, voice acting όλα σε πραγματικά εξαιρετικό για την εποχή του επίπεδο και το στοιχείο της μηχανής του κεντρικού ήρωα αλλά και των Freaks αυτό που κάνει το παιχνίδι να ξεχωρίζει. Δε θα πω άλλα για να μη δίνουμε και spoiler, όποιος το αγοράσει στο PC, εκεί όπου τα πράγματα θα είναι ΣΑΦΩΣ καλύτερα, μπορεί να μας δώσει τη γνώμη του αφού το τελειώσει φυσικά.

Είχε κάποια bugs και κάποια σημεία προς βελτίωση, ειδικά στο AI των ανθρώπων στο κανονικό επίπεδο δυσκολίας, αν τα είχε ήδη βελτιωμένα αυτά ή αν το παιχνίδι το είχε δημιουργήσει η Rockstar και όχι η Bend Studio για την οποία ήταν ο πρώτος τίτλος μετά τα φορητά Uncharted το 2013, θα μιλούσαμε για ένα τίτλο αντίστοιχο του RDR2 και στο ίδιο επίπεδο με God of War και The Last of Us εύκολα.

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με συγχωρεις αλλα διαφωνω καθετα!!

Το θεωρω μετριο και για τους λογους που εγραψα εν συντομια χωρις να συμπεριλαβω τα τεχνικα προβληματα που ειχε για παρα πολυ καιρο απο οταν ειχε βγηκε!

Και μονο που εβγαινα απο ενα camp (εχοντας τελειωσει ενα απο τα πολλα αδιαφορα fetch quests) εχω ανοιξει την μηχανη να παω στον επομενο προορισμο και μου πεταει το παιχνιδι νεο fetch quest να γυρισω πισω ενω πριν απο μισο λεπτο ημουνα εκει εγω το θεωρω κακη εκτελεση.

Voice acting λες εσυ,εγω λεω οτι κανενας χαρακτηρας δεν μου εκανε καμια εντυπωση.

Δεν ενδιαφερθηκα για κανεναν,πιο πολυ με ενοιαζε να μην μεινω απο βενζινη παρα οι χαρακτηρες και το voice acting.

Lyp sync θελεις να πιασουμε?

Ενταξει το Fallout 4 ηταν λιγο χειροτερο.

Και αλλα πολλα που δεν τα γραφω γιατι θα γινει εκθεση μετα!!

 

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Armoral είπε

Επιεεικώς μέτριο είναι το Star Wars Rogue Squadron του 2020 ας πούμε.

Spoiler

Ας πούμε ότι λέγεται Star Wars: Squadrons για ξεκίνημα, αλλά οκ, ισχύει ότι δεν ήταν κάτι τρελό και περισσότερο για να τεστάρουν τα νερά μετά από πολύ καιρό που δεν είχαμε παιχνίδια της σειράς X-Wing.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...