Προς το περιεχόμενο

Καλό ταξίδι Fotis13


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 310
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να έχεις φτάσει τόσο ψηλά (κυριολεκτικά) και να "φεύγεις" με αυτόν τον τρόπο. Μπορεί να γνώριζα ένα nickname και ένα avatar μέσα από αυτό το forum παρ' όλα αυτά μου έχει σφιχτεί η καρδιά. Πολύ κρίμα. Να τον θυμούνται οι δικοί του με υγεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Φωτη τον ηξερα μόνο μεσα απο το φόρουμ, την τελευταια φορα που ήμουν ενεργος εδω και ανταλλαξαμε μηνυματα ηταν στις προπαραγγελιες του ps5, θυμαμαι την αγωνια του και την ανυπομονησια του (και την δικη μου) για το αν θα παραλαβουμε day 1 κλπ. Κατα τα αλλα θυμαμαι να συμφωνώ παντα μαζι του στα θεματα για την Apple το fitness καθως και να παιρνω ιδέες για το επομενο εστιατοριο που θα επισκεφτώ(προ-κορονας) μετα τα φοβερα post του στο anti-fitness. Γενικα ηταν ενας παρα πολυ καλος poster που οταν εβλεπες μηνυμα του ηξερες οτι θα διαβασεις κατι ενδιαφερον συμφωνουσες η διαφωνουσες με αυτο.

Τι να πω απλα, δεν εχω λογια και ακομα δεν το πιστευω. 😢

Συλλυπητήρια στους δικους του και σε φίλους, πολυ πολυ κριμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είχα καμία σχέση με τον Φώτη, αλλά εχθές μου είπε το σκηνικό κοινή μας φίλη που μιλούσε με ΕΜΑΚ ταυτόχρονα για λεπτομέρειες. Απ' ότι έμαθα είχε πάρα πολύ νερό και τον παρέσυρε, τον κράτησε 5 λεπτά βυθισμένο και οταν ανέβηκε στην επιφάνεια τον παρέσυρε το νερό και τον έριξε 3-4 καταράκτες πιο χαμηλά και γι' αυτό δεν μπορούσε να γίνει ανάσυρση (Με επιφύλαξη όλα αυτά μιας και δεν ήμουν παρών)

Απ' ότι έμαθα ήταν απίστευτος τύπος σε όλα του, ας είναι ελαφρύ το χώμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, adi32 είπε

Συλλυπητήρια για την οικογένεια του ανθρώπου. 

Μην ακούω όμως να λέμε ωραία έφυγε και μακάρι να φύγουμε κι εμείς έτσι.Τραγικό θάνατο βρήκε ο άνθρωπος. Αυτά τα ξέρει το παιδί και την οικογενεια του καθενός. 

Δεν νομίζω να είπε κανείς κάτι τέτοιο εκτός κι αν δεν διαβάζω εγώ  καλά.

Αυτό που ειπώθηκε από πολλούς είναι ότι έζησε την ζωη του με τις δραστηριότητες του σε σύγκριση με πολλούς από εμάς που είμαστε πνιγμένοι στην κλεισούρα και την ρουτίνα της καθημερινότητας, εκτός αυτού φαινόταν και άνθρωπος άκρας υγείας σε αντίθεση και πάλι με αρκετούς από εμάς που ο καθένας έχει τα δικά του, αυτό που ειπώθηκε είναι μακάρι να μπορούσαμε και εμείς να ζήσουμε κάπως έτσι την ζωη μας, ζήτημα είναι αν μπορούμε να κάνουμε το 1% όσων έκανε ο Φώτης. 

Τώρα για τα περί θανατου, γενικά είναι μια τραγική και φρικιαστική στιγμή πιστεύω για το 99.9999% των ανθρώπων του πλανήτη, οι μόνοι τυχεροί είναι όσοι αποβιωσουν λόγω γήρατος στον ύπνο τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ είχε και τρελές ανάσες ο Φώτης, δύτης top οπότε σκεπτόμενη το ποσό πάλεψε εκείνα τα λεπτά (?) Για να βγει στην επιφάνεια.... είναι πραγματικά τραγικός θάνατος, τραγικός. 

Δεν του άξιζε. 

Δεν μπορώ να το χωνέψω ότι το κινητό δε θα χτυπήσει ποτέ ξανά. Δεν μπορώ ρε παιδια 

  • Sad 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ατρόμητος Φώτης έφυγε τόσο μα τόσο άδικα...

 

Μια ζωή με πείραζε και με τσιγκλουσε στέλνοντας μου φωτογραφίες με τοπ γκουρμέ πιάτα .. πάντα ξεκλήριζε στάνες και μισούσε το φιλέτο στήθος που τόσο αγαπώ εγώ. 

Για μένα θα παραμείνεις Ατρόμητος κατακτητής της ζωής ακόμα και αν η μοίρα σου φέρθηκε τόσο άδικα δείχνοντας μας πόσο 'λιγοι' και 'μικροι' είμαστε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν γνωριζόμασταν απο κοντά αλλα μέσα απο αυτά που έγραφε τόσα χρόνια μου έβγαζε κάτι πολύ ευχάριστο σαν άνθρωπος και επίσης θαύμαζα το πόσα hobbies είχε .. κρίμα πραγματικά.
Συλλυπητήρια. ☹️

Επεξ/σία από Vapir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@margaritagr πόσα ήταν τα παιδιά της ομάδας; Ήταν και με σορτσάκια οταν ξεκίνησαν απο τα αυτοκίνητα;

Είχε έντονο ρέυμα αλλα νομίζω πως οχι τοσο ωστε να προκαλέσει πνιγμό σε ενα τόσο έμπειρο άτομο.

Την ομάδα πρέπει να την είδαμε κατα τις 10:00. Εμείς πήγαμε προς Πάνα εκείνοι πιο δεξιά.

Καλοτάξιδος και συλλυπητήρια.

Επεξ/σία από Vagosman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vagosman είπε

Mαργαριτα πόσα ήταν τα παιδιά της ομάδας; Ήταν και με σορτσάκια οταν ξεκίνησαν απο τα αυτοκίνητα;

Είχε έντονο ρέυμα αλλα νομίζω πως οχι τοσο ωστε να προκαλέσει πνιγμό σε ενα τόσο έμπειρο άτομο.

Την ομάδα πρέπει να την είδαμε κατα τις 10:00. Εμείς πήγαμε προς Πάνα εκείνοι πιο δεξιά.

Καλοτάξιδος και συλλυπητήρια.

Ναι ανέβασε story ο Φώτης που ήταν με σορτς, πρέπει να ήταν 3 άτομα; δεν μου είχε πει πόσοι θα είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Vagosman είπε

@margaritagr πόσα ήταν τα παιδιά της ομάδας; Ήταν και με σορτσάκια οταν ξεκίνησαν απο τα αυτοκίνητα;

Είχε έντονο ρέυμα αλλα νομίζω πως οχι τοσο ωστε να προκαλέσει πνιγμό σε ενα τόσο έμπειρο άτομο.

Την ομάδα πρέπει να την είδαμε κατα τις 10:00. Εμείς πήγαμε προς Πάνα εκείνοι πιο δεξιά.

Καλοτάξιδος και συλλυπητήρια.

Στις ειδήσεις του Star που ανέφεραν για το ατύχημα, μιλούσε κάποιος (ο εκπαιδευτής του από ότι είπε) και ανέφερε ότι ήταν μια ομάδα τριών ατόμων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Βασίλης_29 said:

Στις ειδήσεις του Star που ανέφεραν για το ατύχημα, μιλούσε κάποιος (ο εκπαιδευτής του από ότι είπε) και ανέφερε ότι ήταν μια ομάδα τριών ατόμων. 

το οποιο συνηθως ειναι και το minimum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...