Προς το περιεχόμενο

Καλό ταξίδι Fotis13


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 310
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συλληπητηρια Μαργαριτα, και στους οικειους του.

Τον Φωτη δεν τον ηξερα προσωπικα, παρα μονο μεσα απο τον μεστο του λογο που ειχε μεσα στο forum στα θεματα της Apple.

Επεξ/σία από Hetfield
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρνάω από δουλειά για να διαβάσω αυτό... Δεν τον ήξερα προσωπικά πέρα από ορισμένα μηνύματα που ανταλλάζαμε και την δημόσια κουβέντα στο φόρουμ όμως είναι πραγματικά τραγικό. Δεν έχω παραπάνω λόγια, να είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει... RIP. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Πολύ κρίμα και άδικο.. Εύχομαι κουράγιο και δύναμη στους δικούς του ανθρώπους

:(((

Επεξ/σία από OneWaySystem
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες τώρα, όσα χρόνια είμαι στο Site, ο Φώτης ήταν χαρακτηριστικό μέλος.

Έλεγε πάντα αυτά που πιστεύει χωρίς να χαϊδεύει αφτιά με τον κοφτό του λόγο και σοβαρά επιχειρήματα. Θυμάμαι τις "κόντρες" σε ότι είχε να κάνει με προϊόντα Apple και φυσικά την παρουσία του στο Gaming τομέα του site.

Συλληπητήρια στους δικούς του. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ειλικρινά στεναχωρήθηκα και ας μην ξέρω προσωπικά τον άνθρωπο που κρύβεται πίσω από το ψευδώνυμο FOTIS13

Πολύ κρίμα 42 χρονών παλικάρι

Τα συλλυπητήρια μου στους δικούς του

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, margaritagr είπε

Δεν μπορώ να το χωνέψω ότι το κινητό δε θα χτυπήσει ποτέ ξανά. Δεν μπορώ ρε παιδια 

το πρώτο που εκανα οταν πέθανε ο πατέρας μου ηταν να σβήσω το κινητο του απο το τηλεφώνο μου , δεν προσφερει κατι να το εχεις παρα μονο πονο.

Επεξ/σία από Votritis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Votritis είπε

το πρώτο που εκανα οταν πέθανε ο πατέρας μου ηταν να σβήσω το κινητο του απο το τηλεφώνο μου , δεν προσφερει κατι να το εχεις παρα μονο πονο.

Εχασα ενα φιλο στην ηλικια του Φωτη,απο καρδια.
Εφαγα τρελο ξενερωμα μολις ειδα το λογαριασμο του στο facebook online,αμεσως εκανα αιτηση για να μπει "εις μνημην" ο λογαριασμος. Σκεψου να δεις ενεργο το account του Φωτη,οταν μπει καποιος απο το pc του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απίστευτο το πώς δενόμαστε με έναν άνθρωπο και τον θεωρούμε δικό μας χωρίς να τον έχουμε δει ή να έχουμε μιλήσει ποτέ από κοντά... Κρίμα ρε Φωτάρα, πολύ κρίμα. 

Αυτοδημιούργητος, μάγκας, υπερδραστήριος με ίσως παρεξηγήσιμο φλεξ καμιά φορά, είδωλο για κάθε νεότερο αρσενικό και κυρίως γνήσιος ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΑΡΑΣ...

Δυστυχώς, η ξαφνική απώλεια μας υπενθυμίζει ότι είμαστε ένα τίποτα, μια μισή στραβή, μια κακή στιγμή για να τελειώσουν όλα, ανεξαρτήτως στάτους και ηλικίας, για αυτό κάθε μέρα χαρείτε τη ζωή και την υγεία σας. 

Αν υπάρχει συνέχεια μετά τον θάνατο και διαβάζεις αυτό το θέμα από κάπου Φώτη, βρες τον ξάδερφό μου που έφυγε πρόσφατα με το αλεξίπτωτο, θα κάνετε καλή παρέα.
 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό μάγκες θα μου πεις το λιγότερο αλλά πρέπει να φτιάξουμε έναν death folder με κωδικούς και άλλα. Σφραγισμένο μόνο σε ένα άτομο να ξέρει, για να μην κάνουν hijack.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτη δεν σε ήξερα, όμως διαβάζοντας όσα έκανες , το μόνο που θέλω να πω είναι πως είσαι πρότυπο.

Αυτο σημαίνει  πως έζησες  μια πολύ καλά ξοδεμένη ζωή. Τα κατάφερες παρότι μικρός. Μακάρι όλος ο κόσμος να έκανε λίγα από όσα εσυ.

Καλο παράδεισο! 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απίστευτο...πολύ κρίμα ρε γαμώτο...συλλυπητήρια και κουράγιο στην οικογένεια και στους κοντινούς...

Μια πικρή δυστυχώς υπενθύμιση για όλους όσοι ασχολούνται με εξτρημ αθλήματα και που δεν πλησιάζουμε τον Φώτη σε εμπειρία κ γνώση ούτε στο ελάχιστο.

Επεξ/σία από sbou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...