Προς το περιεχόμενο

Καλό ταξίδι Fotis13


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 310
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κριμα στα χρονια που μπαινω εδω παντα εκανε καλες κριτικες σε ταινιες και σειρες . οσο και να σαι επαγγελματιας σε αυτο ειναι η κακια στιγμη που λεμε
RIP  θα μας λειψει,μιας και προσφερε πολλα σε αυτη τη μεγαλη κοινοτητά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς όσο εξαιρετικός και να είναι κάποιος που ασχολείται με extreme sports πάντα μπορεί να υπάρξει αυτή η κακια στιγμή, αυτό το ελάχιστο λάθος που δυστυχώς πληρώνεται με τη ζωή σου. Καλό κουράγιο στους δικούς του ανθρώπους

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλέπω στα trending, σκέφτομαι "Για που ξεκίνησε πάλι αυτός; Παντού έχει πάει!". Και μετά περνάει η σκέψη από το μυαλό μου. Λέω έχει κάνα γούστο. Πατάω και... σκατά. :-(

Ούτε εγώ τον ήξερα τον άνθρωπο. Και όσες φορές είχα διαβάσει αυτά που έγραφε είχα εκνευριστεί. Δε θυμάμαι και αν είχαμε διαφωνήσει δημόσια.

Λυπήθηκα πάρα πολύ όμως. Πολύ μεγάλο κρίμα. Αλλά τελικά αυτό που έχει σημασία στη ζωή είναι να την ζεις. Και χωρίς να τον ξέρω καθόλου, είχα καταλάβει ότι τη ζούσε και με το παραπάνω. Πραγματικά δεν μπορώ να φανταστώ τι καλύτερο μπορεί να συμβεί σε κάποιον από το να φύγει (γιατί όλοι θα φύγουμε) έχοντας πραγματικά ΖΗΣΕΙ και ζώντας και τη στιγμή που φεύγει. Και έχοντας αφήσει και το σημάδι του ακόμα και σε παντελώς αγνώστους του, όπως εμένα. Θα σε θυμούνται σίγουρα πολλοί. 

Ότι και να λέμε όμως, είναι παρηγοριά για εμάς.

Καλό ταξίδι Φώτη και καλή δύναμη στους γύρω του. Συλλυπητήρια και κουράγιο. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι δύναμη και κουράγιο στους δικούς του ανθρώπους, παλικάρι χωρίς να σε ξέρω , διαβάζοντας όσα εχουν γράψει οι προηγούμενοι για εσένα,να είσαι καλά όπου και να είσαι, καλό σου ταξίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συλληπητηρια κουραγιο στην οικογενεια του , κριμα μολις την Παρασκευη διαβαζα τα topic μεσα στο forum και  ονοιρευομουν .. Κριμα μια κακια στιγμη  να φερνει τοση λυπη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από αυτά που μαθαίνω, φαίνεται πως πνίγηκε λόγω του πολύ νερού. 

Μακαρι να είχαν γυρίσει πίσω όταν είδαν τη στάθμη γαμωτο. 

Αχ ήταν βράχος αλλά εκεί δεν έπρεπε να μπει. Ήταν πάρα πολύ το νερό λόγω του χιονιού. 

Δεν το χωράει το μυαλό μου 

Επεξ/σία από margaritagr
  • Sad 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συλλυπητήρια για την οικογένεια του ανθρώπου. 

Μην ακούω όμως να λέμε ωραία έφυγε και μακάρι να φύγουμε κι εμείς έτσι.Τραγικό θάνατο βρήκε ο άνθρωπος. Αυτά τα ξέρει το παιδί και την οικογενεια του καθενός. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτάρα καλό ταξίδι φίλε. Θα θυμάμαι πάντα το πόσο πιο αντικειμενικά και ήρεμα σε σχέση με εμένα σχολίαζες εσύ σε κάποια θέματα για Apple κυρίως αλλά και PS, και πόσες φορές με διαφορά λεπτών ή και δευτερολέπτων σχολιάζαμε ο ένας κάτω απ'τον άλλο λίγο παλιότερα που είχα περισσότερο χρόνο να διαθέσω στο forum. 

Θα μας λείψεις φίλε, μόλις χτες οι ομάδες μας βγήκαν Χ σε ένα βαρετό αγώνα. Κρίμα που δεν θα μπορούμε πλέον να πικάρουμε ο ένας τον άλλο για τέτοια ανούσια πράγματα, που όμως μας κάνουν τη ζωή ένα κλικ λιγότερο βαρετή. 

Καλό κουράγιο στους δικούς του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...