Προς το περιεχόμενο

Δεν έχω εικόνα από pc


taps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kοιτα τι γινεται τωρα.

Με ολη την καλη διαθεση το λεω 🙂

Γραφουμε 4 σελιδες και στο πρωτο post το πρωτο πραγμα που σου λεω ειναι για την ψυκτρα και τον επεξεργαστη και δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε.

Μου λες ειναι ολα οκ.....

Και ξανα στο επομενο ποστ παλι το ιδιο σου λεω και επιμενω.

Παντως για να γνωριζεις,οταν ειναι απλα να ξεσκονισουμε τις ψυκτρες μας αρκει στο μπαλκονι μας η στη βεραντα μας να παρουμε ενα πινελακι να ξεσκονισουμε και να φυσηξουμε.

Δεν χρειαζεται καθε φορα να τα ξηλωνεις ολα.Ουτε καθε τοσο να αλλαζεις μπαταρια δεν υπαρχει λογος.Εμπερικα στο λεω οτι οι μπαταριες τις περισσοτερες φορες κρατανε περισσοτερο απο τις μητρικες 😁

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, JDROGAS είπε

Kοιτα τι γινεται τωρα.

Με ολη την καλη διαθεση το λεω 🙂

Γραφουμε 4 σελιδες και στο πρωτο post το πρωτο πραγμα που σου λεω ειναι για την ψυκτρα και τον επεξεργαστη και δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε.

Μου λες ειναι ολα οκ.....

Και ξανα στο επομενο ποστ παλι το ιδιο σου λεω και επιμενω.

Παντως για να γνωριζεις,οταν ειναι απλα να ξεσκονισουμε τις ψυκτρες μας αρκει στο μπαλκονι μας η στη βεραντα μας να παρουμε ενα πινελακι να ξεσκονισουμε και να φυσηξουμε.

Δεν χρειαζεται καθε φορα να τα ξηλωνεις ολα.Ουτε καθε τοσο να αλλαζεις μπαταρια δεν υπαρχει λογος.Εμπερικα στο λεω οτι οι μπαταριες τις περισσοτερες φορες κρατανε περισσοτερο απο τις μητρικες 😁

 

Οκ φίλε με βοήθησες πολύ ευχαριστώ όλους θα το πάω σε τεχνικό γιατι από εδώ δυσκολα

21 λεπτά πριν, JDROGAS είπε

Kοιτα τι γινεται τωρα.

Με ολη την καλη διαθεση το λεω 🙂

Γραφουμε 4 σελιδες και στο πρωτο post το πρωτο πραγμα που σου λεω ειναι για την ψυκτρα και τον επεξεργαστη και δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε.

Μου λες ειναι ολα οκ.....

Και ξανα στο επομενο ποστ παλι το ιδιο σου λεω και επιμενω.

Παντως για να γνωριζεις,οταν ειναι απλα να ξεσκονισουμε τις ψυκτρες μας αρκει στο μπαλκονι μας η στη βεραντα μας να παρουμε ενα πινελακι να ξεσκονισουμε και να φυσηξουμε.

Δεν χρειαζεται καθε φορα να τα ξηλωνεις ολα.Ουτε καθε τοσο να αλλαζεις μπαταρια δεν υπαρχει λογος.Εμπερικα στο λεω οτι οι μπαταριες τις περισσοτερες φορες κρατανε περισσοτερο απο τις μητρικες 😁

 

Αλλά καθάρισα και το μεταλλικό που είχε πολύ σκόνη αλλιώς δεν θα έβγαζα την ψυκρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, taps είπε

Εννοειται

Κάτι απλό που δε βλέπω να ρώτησε κανείς - το καλώδιο της οθόνης που το έχεις βάλει; Μήπως το βάζεις στη μητρική αντί για την κάρτα γραφικών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kiko33gr είπε

Κάτι απλό που δε βλέπω να ρώτησε κανείς - το καλώδιο της οθόνης που το έχεις βάλει; Μήπως το βάζεις στη μητρική αντί για την κάρτα γραφικών;

Eχει ενσωματωμενα γραφικα οποτε ειτε στης μητρικης βαλει το καλωδιο ειτε στης καρτας γραφικων κανονικα πρεπει να φερει εικονα.Εχει δοκιμασει με η χωρις την καρτα.

1 ώρα πριν, AlexoudaS είπε

και εγω τα ειχα κανει ολα βιδες μια φορα που δεν εδειχνε εικονα και στην τελικη ηταν το καλωδιο του hdmi που ειχε καει 

Σωστα

Ενα αλλο καλωδιο εαν υπαρχει δεν ειναι ασχημη ιδεα να δοκιμαστει.Εαν εχει και dvi θυρες και καλωδια γιατι τα hdmi και καιγονται και κανουν κουλα κατι φορες ακομα καλυτερα.

Τωρα βεβαια εχει ιστορικο εχει βγαλει ψυκτρες,καρτες γραφικων,μπαταρια εχουν περασει την προηγουμενη απανωτες διακοπες ρευματος και αλλα τετοια ωραια 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκαθάρισε λίγο αν δούλεψε καθόλου μετά την διακοπή, ή αν έβαλες χέρι και μετά δεν δούλευε. 

το τροφοδοτικό είναι απαραίτητο να μας πεις ποιο είναι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, lefstef είπε

Ξεκαθάρισε λίγο αν δούλεψε καθόλου μετά την διακοπή, ή αν έβαλες χέρι και μετά δεν δούλευε. 

το τροφοδοτικό είναι απαραίτητο να μας πεις ποιο είναι 

Το τροφοδοτικό είναι turbox αν επιτρέπεται να πω το ονομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν απάντησες ούτε τα μισά που ρώτησα. 

όταν σε ρωτάνε τι αυτοκίνητο έχεις δεν λες ford, δεν είναι το ίδιο ένα fiesta με ένα mustang 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, lefstef είπε

δεν απάντησες ούτε τα μισά που ρώτησα. 

όταν σε ρωτάνε τι αυτοκίνητο έχεις δεν λες ford, δεν είναι το ίδιο ένα fiesta με ένα mustang 

Φίλε είναι turbox 350w δεν γράφει καποιο μοντελο

Επεξ/σία από taps
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, taps είπε

είναι turbox 350w

Αν είναι και 350... Δεν παίρνετε προληπτικά ένα από αυτά. Χαμένο δεν θα πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Αν είναι και 350... Δεν παίρνετε προληπτικά ένα από αυτά. Χαμένο δεν θα πάει.

Λογικά θα πάρω και μην μου μιλάτε στον πληθυντικό παιδιά ειμαι σίγουρα πιο μικρός από σας😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...