Προς το περιεχόμενο

Rachet and Clank PS4 Δωρεάν Παιχνίδι (δεν θέλει ps+)


Tatofski64

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

αν το εχεις ηδη λογω ps+ collection ή από παλαιότερο ps+ πως μπορείς να το πάρεις για να το εχεις δικο σου οταν σου ληξει η συνδρομη ps+?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Basidar είπε

αν το εχεις ηδη λογω ps+ collection ή από παλαιότερο ps+ πως μπορείς να το πάρεις για να το εχεις δικο σου οταν σου ληξει η συνδρομη ps+?

Φαντάζομαι πως ναι φίλε, γιατί το κρατάς στην βιβλιοθήκη του λογαριασμου σου, δεν είχα ποτε ps+ και δεν γνωρίζω με ακρίβεια, αλλά από την στιγμή που λέει η Σονι αν το κατεβάσεις μέχρι την 1η Απρίλη, σου ανήκει για πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

το θεμα ειναι οτι μου εμφανιζει οτι το εχω ηδη, αλλα το εχω λογω plus. Θα δειξει οταν ληξει η συνδρομη μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Basidar είπε

αν το εχεις ηδη λογω ps+ collection ή από παλαιότερο ps+ πως μπορείς να το πάρεις για να το εχεις δικο σου οταν σου ληξει η συνδρομη ps+?

Είχα και εγώ την ίδια απορία.

Αν συνδεθείς από υπολογιστή στο ps store, μπορείς να πατήσεις στο "see more" που υπάρχει κάτω (αν θυμάμαι σωστά) από το banner του Play at home. Εκεί σου εμφανίζει το Ratchet. Το πατάς και σου βγάζει Add to library. Οπότε πλέον στο ξεκλειδώνει κανονικά. Για επιβεβαίωση πήγα στο library μου μετά και είδα πως έχει αφαιρεθεί το εικονίδιο το ps plus δίπλα από το συγκεκριμένο παιχνίδι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι δωρεάν για όλους, για πάντα. Αρκεί να το κατεβάσετε μέχρι τέλος του μήνα. Δεν χρειάζεται, ούτε θα χρειάζεται ps+ για να το παίξετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το έχετε απο πλας (όπως κι εγω) πρέπει να το ξαναπαρετε,  συνδεθείτε από browser η απο εφαρμογή. Εγω χθες που δοκιμαζα δεν με αφηνε ενώ πιο πριν μπηκα απο λινκ σελίδας που έλεγε για το παιχνίδι και με αφησε να το προσθέσω στη βιβλιοθήκη μου !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι από τα παιχνίδια που προτείνονται για couch co-op γενικά. Ευχαριστούμε!

Να κάνω και μια ερώτηση ελαφρώς άσχετη.. Κάτι θυμόμουν ότι για νέους κατόχους ps5 έδιναν κάποια παιχνίδια δωρεάν (δε θυμάμαι αν ήταν μόνο για συνδρομητές ps plus ή για όλους). Υπάρχει αυτό ή λάθος θυμάμαι ? Μπορούμε κάπως να τα κατοχυρώσουμε τώρα ώστε όταν με το καλό φέρουν ps5 και ψωνίσουμε, να τα έχουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Basidar είπε

αν το εχεις ηδη λογω ps+ collection ή από παλαιότερο ps+ πως μπορείς να το πάρεις για να το εχεις δικο σου οταν σου ληξει η συνδρομη ps+?

Αν θυμαμαι καλα, πέρυσι που είχε δώσει κάποιο παιχνίδι πάλι το οποίο το είχα απο ps+, απλά πάτησα download και μετά ακύρωσα το κατέβασμα και περαστηκε σαν κανονικό παιχνίδι της συλλογής μου. Αν μπεις στο library σε κάθε παιχνίδι σου λέει στις πληροφορίες πότε τελειώνει η πρόσβαση αν είναι από ps+. Από εκεί επιβεβαιώνεις πως άλλαξε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να το κάνω add to collection.

Ούτε σε ελληνικό λογαριασμό ούτε σε γερμανικό. Λέει δοκιμάστε αργότερα.

Μόνο εμένα μου έχει τύχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dinosz750 είπε

Αν θυμαμαι καλα, πέρυσι που είχε δώσει κάποιο παιχνίδι πάλι το οποίο το είχα απο ps+, απλά πάτησα download και μετά ακύρωσα το κατέβασμα και περαστηκε σαν κανονικό παιχνίδι της συλλογής μου. Αν μπεις στο library σε κάθε παιχνίδι σου λέει στις πληροφορίες πότε τελειώνει η πρόσβαση αν είναι από ps+. Από εκεί επιβεβαιώνεις πως άλλαξε.

Αυτό είχε γίνει με το Uncharted Collection.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...