Προς το περιεχόμενο

Προβλημα σε σελιδα μετα απο format


Anaisthitos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα αντιμετωπιζω εδω και μερες προβλημα με την σελιδα της πειραιως, συγκεκριμενα μετα απο φορματ στον υπολογιστη γραφειου που εχω μπαινοντας στην σελιδα winbank.gr....... δεν μου εμφανιζει το κουτακι οπου γραφεις τα στοιχεια σου για να κανεις log in, στην θεση αυτου μου εμφανιζεται ενα κενο τετραγωνο που αναγραφει μεσα "Η ιστοσελιδα στην διευθυνση "μπλα μπλα μπλα" μπορει να βρισκεται προσωρινα εκτος λειτουργιας ή ισως εχει μεταφερθει μονιμα σε νεα διευθυνση ιστου"

-η σελιδα που μπαινω ειναι σωστη

-σε αλλον υπολογιστη δεν μου εμφανιζεται αυτο το προβλημα και ειναι στο ιδιο δυκτιο

-ειναι φρεσκοφορματαρισμενος υπολογιστης με windows 7

-χρησιμοποιω chrome αλλα και opera που δοκιμασα τα ιδια κανει

 

Επεξ/σία από Anaisthitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στον κώδικα εισόδου, δεν υπάρχει το παραπάνω error message.

Να υποθέσω ο,τι με το χέρι γράφεις την διεύθυνση, και όχι με copy paste, σωστά ??

Επεξ/σία από htaccess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Anaisthitos είπε

Καλησπερα αντιμετωπιζω εδω και μερες προβλημα με την σελιδα της πειραιως, συγκεκριμενα μετα απο φορματ στον υπολογιστη γραφειου που εχω μπαινοντας στην σελιδα winbank.gr....... δεν μου εμφανιζει το κουτακι οπου γραφεις τα στοιχεια σου για να κανεις log in, στην θεση αυτου μου εμφανιζεται ενα κενο τετραγωνο που αναγραφει μεσα "Η ιστοσελιδα στην διευθυνση "μπλα μπλα μπλα" μπορει να βρισκεται προσωρινα εκτος λειτουργιας ή ισως εχει μεταφερθει μονιμα σε νεα διευθυνση ιστου"

-η σελιδα που μπαινω ειναι σωστη

-σε αλλον υπολογιστη δεν μου εμφανιζεται αυτο το προβλημα και ειναι στο ιδιο δυκτιο

-ειναι φρεστοφορματαρισμενος υπολογιστης με windows 7

-χρησιμοποιω chrome αλλα και opera που δοκιμασα τα ιδια κανει

 

Έχεις κάποιο πρόσθετο?

Πληκτρολογησε ή κάνε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο 

https://www.winbank.gr/

ή

https://www.winbank.gr/sites/idiwtes/el/Pages/default.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις, οπως ειπα ειμαι απο chrome χωρις καποιο extension, ειτε γραφωντας την σελιδα με το χερι ειτε με αναζητηση απο το google το ιδιο κανει, εν τελη δοκιμασα και mozilla και απο εκει δουλευει κανονικα, σαν προσωρινη λυση μου κανει απλα για λογους συνηθειας δεν θελω να αλλαξω browser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμασε και ενα καθαρισμο του ιστορικου στον chrome (πατας Ctrl + H & clear)  μηπως στο ανοιξει και απο εκει εφοσον δουλευει απο Mozilla καπως θα στο εμφανισει και στο chrome

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...