Προς το περιεχόμενο

Mag 424w3


deeppurple

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω αγοράσει το mag 524w3 για iptv. Αρκετές φορές κολλάει και δεν μπορώ να κάνω κάτι για να ξεκολλήσει  πάρα μόνο να το βγάλω από την μπριζα  και να το ξαναβάλω.  Δεν κολλάει  η iptv αλλά το κουτί. Έχει τύχη να κολλάει και στο ίντερνετ χωρίς να μπορώ να το χειριστώ  από το τηλεκοντρολ. Δεν μπορώ να το κλείσω ούτε από το power button  πάνω  στο κουτί. Μπορεί  να ειναι ελαττωματικη η συσκευή,  να ζητήσω αντικατασταση η συμβαίνει κάτι αλλο; έχει τύχη σε κάποιον  το ίδιο θεμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2022 στις 4:35 ΜΜ, e1995kati είπε

Εγώ με vodafone δεν έχω κανένα θέμα...με wind δεν ξέρω και ψήνωμε να αλλάξω εταιρία γιατί με 26 δίνει απεριόριστα σταθερά και κινητά....είχε κανείς θέμα με wind kai iptv?

Ναι απ οτι φαινεται εγω τελικα! Λογω 26 ευρω άλλαξα σε wind και εχω πρόβλημα με το βιντεοκλαμπ. Οχι τα λαιβ κανάλια. Το σκέφτομαι να παω πισω στη κοσμοτε και ας με χρεωσουν Ρήτρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβλημα όταν ενοεις? Buffering με τα live δεν έχω καθόλου ούτε με τις ταινίες δοκίμασε στο mag να βάλεις dns cloudflare h google

Και κάνε ένα reset modem kai mag kai pes mas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Στις 2/10/2021 στις 8:20 ΜΜ, sifario1 είπε

Μια ερωτηση να σε κανω εχω το 520 και στα καλα καθουμενα ανοιγει μονο του και κλεινει στιγμιαια με αποτελεσμα να ανοιγει η τηλεοραση.Απο τις ρυθμισεις τηλεορασης απενεργοποιησα το hdmi cec.Ευτυχως τωρα δεν ανοιγει η τηλεοραση αλλα βλεπω στιγμιαια ανοιγει και κλεινει.Υπαρχει καμια ρυθμιση στο 520?Μηπως ειναι θεμα hdmi θελει αλλαγη?

Βρηκες καποια ρυθμιση αδερφε που να το διορθωνει;; Γιατι το κανει και το δικο μου νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, xristosglezellis είπε

Βρηκες καποια ρυθμιση αδερφε που να το διορθωνει;; Γιατι το κανει και το δικο μου νομιζω...

Μπα φίλε μου δεν βρήκα αν και δεν το έχω πια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...