Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου συστήματος ή αναμονή ?

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, tsofras είπε

Κοίτα που φτάσαμε κάποιος να δίνει σε φυσιολογική (για την κατάσταση) αξία κάτι και να λέμε ότι δεν είναι φυσιολογικό :D

Μπορεί να έτυχε η πολύ σπάνια περίπτωση του να ειναι σωστός άνθρωπος, εκει που θα μου μπαίνανε ψύλλοι στ'αυτια είναι να έχει αγοραστεί απο εξωτερικό η καρτα και να έχει κάποιο προβλημα... 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Don't mention it (που λένε και στο χωριό μου)  😛  Πάρε και ένα tip    import tensorflow as tf from keras import backend as K num_cores = 4 if GPU: num_GPU = 1 num_CPU = 1 if CP

Δυστυχως το βασικο κομματι που θες για τη δουλεια σου, οπως σωστα λες δεν υπαρχει στην αγορα. Οποτε η καλυτερη επιλογη σου, να φτιαξεις νεο full pc (με gpu), ειναι λιγο στον αερα, εξαρταται απο το ποσ

Κοίτα που φτάσαμε κάποιος να δίνει σε φυσιολογική (για την κατάσταση) αξία κάτι και να λέμε ότι δεν είναι φυσιολογικό

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, catmaster είπε

να έχει αγοραστεί απο εξωτερικό η καρτα και να έχει κάποιο προβλημα..

Πάντως μου εχει πει πως εχει εγγυση αλλους 20 μηνες

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, bearsnbeats είπε

Πάντως μου εχει πει πως εχει εγγυση αλλους 20 μηνες

Άμα έχει και χαρτιά αγοράς και ειναι απο επώνυμο ελληνικό μαγαζί - κανένα προβλημα. Τον κερνας και καφέ και του λες και χιλια ευχαριστω γιατι έπεσες σε σωστο ανθρωπο.

Άμα τώρα είναι αγορασμένη απο κανένα www.lamogiatech.ru η απο το ελληνικό μαγαζί του κίτσου στην άνω λυκοπορδή μεσσηνίας , τότε να ψυλλιάζεσαι ... 

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.