Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ ΚΙΝΗΤΟΥ


ilias81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, ψάχνω για αγορά κινητού μέχρι 300 ευρώ.

Κοιτάω σε μεταχειρισμένα για xiaomi mi9 που το βρίσκω ως 230 με εγγύηση και s10 (όχι το +) που το εχω βρει  260/270/290 με υπόλοιπο εγγύησης αλλά δεν ξέρω αν αξίζει η αγορά τους πλέον την στιγμή που έχουν βγει mid range με πολύ καλά χαρακτηριστικά.

Για καινούργια κοιτάω poco x3,mi10 lite 5g, mi10t lite και για redmi note 10 pro που θα κυκλοφορήσει σύντομα..άλλες επιλογές ειναι realme 7/pro και μετα να είμαι ειλικρινής δεν ξερω που να κοιτάξω,τα samsung a70-a71 μοιαζουν επισης καλα με τα θετικα και τα αρνητικα τους...

Αξιζει να παρω flagship προηγούμενων χρονων με οτι αυτο συνεπαγεται (καλυτερη ποιοτητα κατασκευης,καμερα) αλλα με 1+ χρονια στην πλατη τους η να παω για καινουργιο mid range;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To flagship πάντα θα είναι ένα επίπεδο πάνω από τα midrange , οπότε στη θέση σου θα πήγαινα σε mi9 η s10. Στο μόνο που θα είναι καλύτερα τα midrange είναι η μπαταρία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, vargas είπε

To flagship πάντα θα είναι ένα επίπεδο πάνω από τα midrange , οπότε στη θέση σου θα πήγαινα σε mi9 η s10. Στο μόνο που θα είναι καλύτερα τα midrange είναι η μπαταρία

Να προσθεσω σε αυτο οτι δεν παιζω παιχνιδια, προσωπικά το mobile gaming με αφήνει αδιάφορο εντελώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ilias81 είπε

Να προσθεσω σε αυτο οτι δεν παιζω παιχνιδια, προσωπικά το mobile gaming με αφήνει αδιάφορο εντελώς.

Τότε ίσως αξίζει να δεις κάποιο φρέσκο midrange .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...