Προς το περιεχόμενο
Εθνικη τράπεζα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tα ίδια κάνουν και με τις χρεωστικές κάρτες ζητάνε λεφτά ενώ η αρχική έκδοση είναι δωρεάν και πάνε να σου φορτώσουν την έξτρα μπόνους για 30 ευρώ + ασφάλεια + το ένα + το αλλο

• Sad 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μπορούμε να κάνουμε κάπου καταγγελία για αυτό? Η άλλη μου ζήτησε 50€ για άνοιγμα λογαριασμού από την κλήση που είχα μαζί της η οποία λογικά ηχογραφείται

• Sad 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Είναι το που θα πέσεις τελικά... Πηγα σήμερα στο ραντεβου που μου ειχαν δώσει και ηταν αλλος ο υπάλληλος ο οποίος δεν ζήτησε τίποτα, ουτε να αγορασω values ουτε τίποτα! Βεβαια είχα παει αποφασισμένος οτι αν μου ζήταγε πληρωμες κλπ, θα τους ελεγα οτι ειχα πάρει και τα κεντρικα και ενα αλλο μεγαλο κατάστημα και γενικα ειχα ρωτήσει και δεν ειναι καθολου υποχρεωτικό αυτο το κοστος που μου ειχαν πει στην αρχη... Αλλα δεν χρειάστηκε τελικά! 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδω η αλλη προσπαθησε στην Πειραιώς να μου πουλουσει ασφαλεια για την τσαντα που κρατουσα...λεγοντας μου οτι ειναι ακριβη κτλ...

Επεξ/σία από ppaio
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ζητήστε γραπτά τις αναλυτικές χρεώσεις για το άνοιγμα λογαριασμού για "να το σκεφτείτε αν σας συμφέρει" και θα δείτε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος!

Αν σε δουν οτι βιάζεσαι να ανοίξεις λογαριασμό θα σου πλασάρουν ότι έχουν και δεν έχουν (ο πνιγμένος από τα μαλλιά πιάνεται)...

Σε άλλη τράπεζα περιμένοντας στην ουρά μου έλεγε ένας άνθρωπος οτι δεν έβγαλε κάρτα ATM γιατί του ζήτησαν 50 ευρώ για να την βγάλουν!

Τι κοροϊδία έχει φάει ο κόσμος...

Επεξ/σία από agnostos13
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.