Προς το περιεχόμενο

Τo Amazon Web Services υποστηρίζει πλέον το Ethereum


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, αλλα έχω δει ιδιώτες σε βίντεο με mining rigs που βγαζουν 120 δολλάρια την ημέρα... Δεν ξέρω βέβαια πόσες κάρτες έχουν

και σίγουρα δεν πληρώνουν τον κιλοβατώρα το ίδιο όπως εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, JonnyBoy είπε

Δεν ξέρω παιδιά. Δεν είμαι οικονομολόγος αλλά από όλα τα γνωστά,χρηματοπιστωτικά προϊόντα τα κρυπτονομίσματα μου βγάζουν την μεγαλύτερη ανασφάλεια. Κάτι μου λέει ότι αυτή η ιστορία δεν θα τελειώσει καλά.

δεν ξερω για το ethereum αλλα οταν στο bitcoin το 90% των νομισματων ειναι στα χερια του αγνωστου δημιουργου του ε καπου κανει νιαου νιαου

το γουσταρω το bitcoin k προτιμω με 1000 την decentralized λογικη του αλλα καπου ειναι πολυ βρωμα η δουλεια

Επεξ/σία από Neural_handshake
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, ethereum είπε

ενα πολυ  ωραίο εισαγωγικό βιντεάκι για το τι ειναι Blockchain 

 

Τα βιντεακια ειναι γιαυτους που δεν εχουν φαντασία. Οι υπόλοιποι.. Γνωρίζουν ηδη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Neural_handshake said:

δεν ξερω για το ethereum αλλα οταν στο bitcoin το 90% των νομισματων ειναι στα χερια του αγνωστου δημιουργου του ε καπου κανει νιαου νιαου

το γουσταρω το bitcoin k προτιμω με 1000 την decentralized λογικη του αλλα καπου ειναι πολυ βρωμα η δουλεια

Δεν ισχυει αυτο που λες. Ο Νακαμοτο σιγουρα εχει πολλα αλλα σε καμια περιπτωση το 90%. Μαλιστα το πια εχει, ειναι γνωστο καθως το blockchain του Bitcoin ειναι προσβασιμο απο ολους και δεν εχουν κουνισει εδω και  πολλα χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...