Προς το περιεχόμενο

Αναστολή συμβασης


Πανος999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα..Βγαλανε σε αναστολη τη γυναικα μου απο 12/3 εως 31/3..Της στειλανε ενα λινκ να μπει να γραψει τα στοιχεια της κ ενα iban..Μπαινω στο σύστημα του Εργανη εγω,αλλα εκει που βλεπεις τις αναστολες συμβασεων δεν εμφανίζει τπτ..Πως μπορω να ξερω οτι ολα είναι σωστα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπαινεις εργανη με κωδικους taxis-net , πας στην κατηγορια που εισαι , λογικα στο πρωτο που λεει υπεθυνη δηλωση τα στοιχεια εργοδοτη ειναι 
ηδη συμπληρωμενα βαζεις μονο iban ,τηλεφωνο και ε-μαιλ αν θυμαμαι καλα ..
Απλως προσεξε να  συμπληρωσετε ωστε να πληρωθει . 
 

Περιμενε 2-3 μερες μπορει να φανει σε λιγο καιρο , διαφορετικα παρτε τηλεφωνο τον λογιστη της δουλειας της 

Επεξ/σία από Mobid
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mobid είπε

Μπαινεις εργανη με κωδικους taxis-net , πας στην κατηγορια που εισαι , λογικα στο πρωτο που λεει υπεθυνη δηλωση τα στοιχεια εργοδοτη ειναι 
ηδη συμπληρωμενα βαζεις μονο iban ,τηλεφωνο και ε-μαιλ αν θυμαμαι καλα ..
Απλως προσεξε να  συμπληρωσετε ωστε να πληρωθει . 
 

Περιμενε 2-3 μερες μπορει να φανει σε λιγο καιρο , διαφορετικα παρτε τηλεφωνο τον λογιστη της δουλειας της 

Αυτο ακριβως κάναμε..Οποτε ελπιζω να φανει συντομα..Η πληρωμη γινεται αρχες Απριλη με βαση το τελευταίο ψηφιο του ΑΦΜ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Αυτο ακριβως κάναμε..Οποτε ελπιζω να φανει συντομα..Η πληρωμη γινεται αρχες Απριλη με βαση το τελευταίο ψηφιο του ΑΦΜ??

Οχι η πληρωμη γινεται σε ολους δεν ισχυει το αφμ ... Αρχες πληρωνουν καπου στις 5 με 10 του μηνος .. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι άλλο : εγώ είμαι σε αναστολή από τον Σεπτέμβρη.

Αν πιάσω κάποια δουλειά γιατί δεν βγαίνω, λίγες ώρες με ένσημα (όχι μαύρα), υπάρχει περίπτωση να μην πάρω τα 534 της αναστολής τον Απρίλη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...