Προς το περιεχόμενο

Τα iPhone 13 πιθανότατα θα έχουν Touch ID αισθητήρα κάτω από την οθόνη


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, dhm21911 είπε

Χαρουμενο 2016

Καλά όχι και 2016. Η Samsung έβαλε πρώτη φορά στο s10, δηλαδή πριν δύο χρόνια (κι αυτό τις μισές φορές δεν δούλευε, το ξέρω γιατί είχα s10 plus τότε) Για τους Κινέζους δεν ξέρω...

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

6 λεπτά πριν, koutsis είπε

Καλά όχι και 2016. Η Samsung έβαλε πρώτη φορά στο s10, δηλαδή πριν δύο χρόνια (κι αυτό τις μισές φορές δεν δούλευε) Για τους Κινέζους δεν ξέρω...

Καλά καλά δεν δούλευε στης Samsung, θα δούλευε σωστά στους κινέζους??? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα δε θα μ

5 ώρες πριν, gianniskks είπε

Λόγω των συνθηκών που επικρατούν με την πανδημία που ως συνέπεια έχει την χρήση μάσκας, το Face ID (που προσωπικά το βρίσκω υπέροχο) καθίσταται δύσχρηστο. Το ξεκλείδωμα με Apple Watch, όπως γίνεται στα Mac, είναι μια καλή ιδέα αλλά δεν έχουν όλοι watch. Οπότε αναγκαστικά θα πρέπει να στραφεί ξανά στο Touch ID. 

ναι αλλα δε θα μεινει για παντα η μασκα . Οποτε γιατι να μην υπαρχει και το faceid ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, koutsis είπε

Καλά όχι και 2016. Η Samsung έβαλε πρώτη φορά στο s10, δηλαδή πριν δύο χρόνια (κι αυτό τις μισές φορές δεν δούλευε, το ξέρω γιατί είχα s10 plus τότε) Για τους Κινέζους δεν ξέρω...

Αναφερομαι στο παλιο δαχτυλικο αποτυπωμα που ποτε η apple δεν ειχε. Αυτο κατω απο την οθονη εχεις δικιο πρεπει να ειναι το 2018.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άνθρωπος πάτησε στο φεγγάρι 🌙

Μετά από τό iphone 3g(τό πείρα την πρώτη μέρα) δεν έχει νά προτείνει τίποτα ιδιαίτερο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, dhm21911 είπε

Αναφερομαι στο παλιο δαχτυλικο αποτυπωμα που ποτε η apple δεν ειχε. Αυτο κατω απο την οθονη εχεις δικιο πρεπει να ειναι το 2018.

Μα η apple ήταν η εταιρία που καθιέρωσε το δακτυλικό αποτύπωμα στα smartphones... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dhm21911 είπε

Αναφερομαι στο παλιο δαχτυλικο αποτυπωμα που ποτε η apple δεν ειχε. Αυτο κατω απο την οθονη εχεις δικιο πρεπει να ειναι το 2018.

Τι εννοείς ποτέ δεν είχε;  η Apple ήταν η πρώτη που έβαλε fingerprint reader στο home button και μετά ακολούθησε η Samsung...

1 ώρα πριν, kostasneo είπε

καλα δε θα μ

ναι αλλα δε θα μεινει για παντα η μασκα . Οποτε γιατι να μην υπαρχει και το faceid ? 

Θα υπάρχουν και τα δύο εννοείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostasneo είπε

καλα δε θα μ

ναι αλλα δε θα μεινει για παντα η μασκα . Οποτε γιατι να μην υπαρχει και το faceid ? 

Ας είμαστε ρεαλιστες. Δεν ξέρουμε πόσο θα μείνει η μάσκα. Και αν φύγει δεν ξέρουμε αν ξαναέρθει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, koutsis είπε

Καλά όχι και 2016. Η Samsung έβαλε πρώτη φορά στο s10, δηλαδή πριν δύο χρόνια (κι αυτό τις μισές φορές δεν δούλευε, το ξέρω γιατί είχα s10 plus τότε) Για τους Κινέζους δεν ξέρω...

Το Vivo X20 Plus UD ήταν το πρώτο κινητό με αισθητήρα δακτυλικού αποτυπώματος κάτω από την οθόνη. Κυκλοφόρησε τον Ιανουάριο του 2018.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, AtiX είπε

Καλά καλά δεν δούλευε στης Samsung, θα δούλευε σωστά στους κινέζους??? 

Πως φαίνεται ότι ο άνθρωπος είναι άσχετος. Η Samsung είχε και έχει τον χειρότερο αισθητήρα. Πολύ χειρότερο  από το χειρότερο κινέζικο. 

Επεξ/σία από Macosj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Macosj είπε

Πως φαίνεται ότι ο άνθρωπος είναι άσχετος. Η Samsung είχε και έχει τον χειρότερο αισθητήρα. Πολύ χειρότερο  από το χειρότερο κινέζικο. 

Ευχαριστώ... αυτά όμως δεν τα λέτε στα γνωστά vs μόνο όταν δεν υπάρχει η ακατανόμαστη βγαίνουν οι αλήθειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...