Προς το περιεχόμενο

Εξωδικο για αξιολογηση.


aspirini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας ευχαριστω ολους για την συμβολη σας στο παρων νημα .

Μετα απο τις οδηγιες της δικηγορου μου .Αυριο πρωι στελνω εξωδικο απαντηση σε αυτο που ελαβα  και η κριτικη αφαιρειται-αλλαζει μορφη.

Η νεα μορφη θα ειναι του στυλ περιπου που προτεινε ο anonymous999 απλα πιο δικηγοριστικα ας πουμε .

Επεξ/σία από aspirini
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, randomcat είπε

Εσύ ήσουν?

 

Οh f***,τωρα τι κανω;  Αυτο με τις αξιολογησεις εχει πολυ πλακα.

Μου θυμησε μια πελατισσα,που επειδη δεν της "εκατσα" καποτε,στην επομενη παραγγελια που της πηγα ,εκανε καλη αξιολογηση,αλλα στα σχολια εγραφε για μενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, randomcat είπε

83045984_10156933899563404_1286230400347

 

Εσύ ήσουν?

 

Εντάξει οτι ειναι αυτος ειναι και οι πελατες του, ο ενας χειρότερος απο τον αλλο.

Μια και το ξεκινησες

Εδω ο ιδιοκτητης, αν βαλεις αρνητικό σχόλιο σε βρίζει ασύστολα, ειναι άπειρα τα μπινελίκια σε ολα τα σχόλια, και χειρότερα απο αυτο αλλα επειδή ειναι μεγαλα τα ποστς, ανεβάζω απλα ένα δείγμα  😂😂😂

IMG_20210318_003629.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Αν ηταν να φοβομαστε να βαζουμε κριτικες δε θα βαζαμε ουτε στο σκρουτζ στα μαγαζια, μη μας στειλουν κανα εξωδικο. Γελαω πραγματικα. Μαλλον τους ετσουξε..

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Δεν ξερω αν επιτρέπεται και μάλλον οχι

Θα ήθελα να μου στείλεις πριβε και τα 2 μαγαζιά να τα διαβάσω αύριο με τον πρωινό καφέ 😂

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Θα ήθελα να μου στείλεις πριβε και τα 2 μαγαζιά να τα διαβάσω αύριο με τον πρωινό καφέ 😂

Δε δινει ρε,ειναι παρτακιας,του ζητησα και εγω,αν ηταν σωστος θα ειχε στειλει.

25 λεπτά πριν, TRILOBYTER είπε

Αν ηταν να φοβομαστε να βαζουμε κριτικες δε θα βαζαμε ουτε στο σκρουτζ στα μαγαζια, μη μας στειλουν κανα εξωδικο. Γελαω πραγματικα. Μαλλον τους ετσουξε..

Συνηθιζεις να βαζεις αξιολογησεις σε καταστηματα απο τα οποια ΔΕΝ ΨΩΝΙΣΕΣ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
40 λεπτά πριν, TRILOBYTER είπε

. Αν ηταν να φοβομαστε να βαζουμε κριτικες δε θα βαζαμε ουτε στο σκρουτζ στα μαγαζια, μη μας στειλουν κανα εξωδικο. Γελαω πραγματικα. Μαλλον τους ετσουξε..

 

Κριτικη βαζουμε σε καταστηματα η επαγγελματιες που συνεργαστηκαμε , αν ειναι ετσι αν περασω εξω απο ενα μαγαζι και δεν μου αρεσει το χρωμα τον τοιχων , η μουσικη που παιζει η οτιδηποτε να βαζουμε αρνιτικη κριτικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Inuyasha είπε

Κριτικη βαζουμε σε καταστηματα η επαγγελματιες που συνεργαστηκαμε , αν ειναι ετσι αν περασω εξω απο ενα μαγαζι και δεν μου αρεσει το χρωμα τον τοιχων , η μουσικη που παιζει η οτιδηποτε να βαζουμε αρνιτικη κριτικη

αυτο που δεν κατανοεις ειναι οτι οι υπηρεσιες του επαγγελματιων που περιγραφεις εσυ στα παραδειγματα σου δεν εχουν κανενα αντικτυπο στην ποιοτητα ζωης σου .Ουτε αναγκαστηκες εσυ να σκουπισεις και να σφουγγαρισεις  κοινοχρηστους 2  και 3 φορες την εβδομαδα απο αμελεια του επαγγελματια .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Dantε είπε

Πες μας ποια εταιρεια ειναι να μπουμε να σπαμαρουμε αξιολογησεις με ακυρα προφιλ να γελασουμε λιγο μωρε...

Takis Mounas, Likes This Post!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με αυτα που εχω γραψει σε αξιολογήσεις, ειδικα σε κάποιες απο τις εταιρίες κουριερ, θα έπρεπε οχι εξώδικα να μου στείλουν αλλα να με βάλουν μεσα στο "Γεντί Κουλέ". Φυσικα δεν έχει γίνει μέχρι σήμερα αυτο, γιατι αφενός δεν βρίζω πουθενά, αφετέρου εχω και δίκιο σε αυτα που γραφω. Άλλωστε η γλωσσά κόκαλα δεν εχει άλλα κόκαλα τσακίζει. Μπορείς να "σφάξεις" τον αλλον με το μπαμπάκι που λενε. Αν βρίσεις χάνεις παντα το δικιο σου οποιο και αν ειναι αυτό. Δυστυχώς για κάποιους "κακούς επαγγελματίες"και ευτυχώς για εμας το ίντερνετ πλέον αποτελεί σημειο αναφοράς και κάνεις πλεον δεν μπορει να κρυφτεί.  

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Και εγω προχθες αφησα κακη αξιολογηση σε μια ψησταρια χωρις να ειμαι πελατης,γιατι ειχε παραγγειλει ο γειτονας σουβλακια,και με ενοχλησε η μυρωδια.

Δεν εχεις δικαιωμα να γραψεις κακη αξιολογηση σε καποιον που δεν σου προσεφερε υπηρεσια.

Αστυνομια την ιδια στιγμη,οχι αξιολογηση μετα απο μηνες.

Καλα θα σου κανουν οτι σου κανουν.

με αυτα τα μυαλά θα πάμε μπροστά!

5 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Συνηθιζεις να βαζεις αξιολογησεις σε καταστηματα απο τα οποια ΔΕΝ ΨΩΝΙΣΕΣ;

λογική του στις 17:58 δεν κολλάει στις 18:01 κολλάει.

Επεξ/σία από great
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...