Προς το περιεχόμενο

Brave Rewards


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, zchrisz είπε

Είχα προσπαθήσει με VPN αλλά δεν κατάφερα κάτι. Εκτός και έκανα εγώ κάτι λάθος...

Νομίζω γράφει region, οπότε μπορεί να μην υποστηρίζει ολόκληρη την Ευρώπη πχ.

Ή μπορεί να λαμβάνει υπόψη τη χώρα που δηλώθηκε στην εγγραφή. Anyway, εγώ δεν ασχολούμαι πλέον.

Πιο πολύ με ενοχλεί το ελάχιστο όριο που έχει το Gemini για ανάληψη BAT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ισως εχει να κανει και με το νέο νομο που περνάει από ΕΕ για κρυπτο, που ομως όσον αφορα τα rewards μαλλον θα είναι θετικά τα νέα. Πιστεύω θα φτιάξει η κατάσταση μόλις βγει ο νόμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tcktcktck είπε

Ισως εχει να κανει και με το νέο νομο που περνάει από ΕΕ για κρυπτο, που ομως όσον αφορα τα rewards μαλλον θα είναι θετικά τα νέα. Πιστεύω θα φτιάξει η κατάσταση μόλις βγει ο νόμος

Άντε να δούμε! Όχι ότι σου δίνει πολλά, αλλά είναι κρίμα να μην μπορείς να τα πάρεις...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, zchrisz είπε

Άντε να δούμε! Όχι ότι σου δίνει πολλά, αλλά είναι κρίμα να μην μπορείς να τα πάρεις...

 

καλα το λίγα ειναι σχετικο.Εγώ τα μετατρέπω σε btc οπότε σε ένα χρόνο από κινητό και λαπτοπ έχω βγάλει αρκετά btc ώστε αν ξαναπαμε στο ath στον επόμενο κύκλο θα έχουν αξία ~100ευρώ. Οπότε είναι ένα καλό μπόνους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνουν κανονικά στο Gemini τα crypto κάθε μήνα.

53 λεπτά πριν, zchrisz είπε

Άντε να δούμε! Όχι ότι σου δίνει πολλά, αλλά είναι κρίμα να μην μπορείς να τα πάρεις...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει ένα στιγμιαίο log in, γίνεται η πληρωμή των ΒΑΤ και μετά σε ξαναπετάει με το μήνυμα για τα περί επαλήθευσης. Μια φορά το κάνεις/ανα συσκευή στις αρχές κάθε μήνα. Οι καταθέσεις φαίνονται στο Gemini app.

Συνήθως όταν είναι έτοιμο να πληρώσει αλλάζει το τριγωνικό εικονίδιο στη μπάρα, δίπλα στη λιονταροκεφαλή. Θα το δεις τις επόμενες ημέρες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/10/2022 στις 6:19 ΜΜ, Doubt είπε

Συνήθως όταν είναι έτοιμο να πληρώσει αλλάζει το τριγωνικό εικονίδιο στη μπάρα, δίπλα στη λιονταροκεφαλή. Θα το δεις τις επόμενες ημέρες.

Αυτό..

βραωε.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BAT μαζεύω στο Gemini, αλλά έχει ελάχιστο ποσό για ανάληψη σε άλλο ανταλλακτήριο και δεν το έχω φτάσει ακόμα. Ίσως του χρόνου, όπως πάει να το φτάσω. Θα μπορούσα και να αγοράσω ΒΑΤ για να φτάσω το όριο, αλλά.. αλλιώς είναι το δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...