Προς το περιεχόμενο

[Gaming Mouse] Corsair Vengeance M65 Pro RGB 29,99€ @Gamescom.gr [ΤΕΛΟΣ]


petran91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

xlarge_20161104144522_corsair_vengeance_

Το ποντικάκι του τίτλου στα 30€ από το Gamescom.
Επόμενη τιμή Σκρουτζ διπλάσια στα 60€ και έχει πέσει μέχρι και 44€ στο παρελθόν. Οι κριτικές του κυρίως θετικές.

https://www.skroutz.gr/s/8880754/Corsair-Vengeance-M65-Pro-RGB-Black.html

https://www.gamescom.gr/tech-products/pc-peripherals/gaming-mice/corsair-m65-pro-rgb-fps-gaming-mouse-black-ch-9300011-eu.html  EDIT: Η σελίδα δεν βρέθηκε, προσφορά τέλος.

Τα μεταφορικά είναι δωρεάν (πλαγίως με ένα κουπόνι που ενεργοποιείται αυτόματα μόλις βάλετε το ποντίκι στο καλάθι) για κατάθεση ή πληρωμή με κάρτα και η αντικαταβολή κοστίζει 3€.

 

Ευρώπη ξεκινάει από τα 40€ περίπου
Screenshot_1.png.7188fb755dea86e5440a981b07469f68.png

Επεξ/σία από petran91
Πρόσθεση διευκρίνησης για τα μεταφορικά.
  • Like 9
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Περα απο το affiliate κομματι που υπηρχε "κρυμμενο" στο λινκ και εδιωξα, χρειαζεται νομιζω αλλη μια διορθωση, αν θες κανε την.

Τα μεταφορικα ειναι δωρεαν; Αν οχι, βαλε σε παρακαλω στον τιτλο την τελικη τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Περα απο το affiliate κομματι που υπηρχε "κρυμμενο" στο λινκ και εδιωξα, χρειαζεται νομιζω αλλη μια διορθωση, αν θες κανε την.

Τα μεταφορικα ειναι δωρεαν; Αν οχι, βαλε σε παρακαλω στον τιτλο την τελικη τιμη.

Sorry, to να σβήσω το affiliate κομμάτι αφότου το έκανα επικόλληση μάλλον δεν ήταν αρκετό για να διώξει το affiliate τελείως. Θα το έχω υπόψιν στο μέλλον.

Μεταφορικά είναι δωρεάν, το πρόσθεσα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψήνομαι να το πάρω για καβάτζα του g502 που έχω....

Μεταφορικά δεν βλέπω δωρεάν , 2.90 μέσω του καταστήματος και 2 ευρώ μέσω του skroutz, κάνω κάτι λάθος ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, bill987 είπε

Ψήνομαι να το πάρω για καβάτζα του g502 που έχω....

Μεταφορικά δεν βλέπω δωρεάν , 2.90 μέσω του καταστήματος και 2 ευρώ μέσω του skroutz, κάνω κάτι λάθος ???

Το προχώρησα στο τελευταίο βήμα για παράδοση σε νησί και ήταν δωρεάν. Μόνο αντικαταβολή χρέωνε 3€ αλλά η έξτρα χρέωση εξαφανιζόταν μόλις επέλεγα κατάθεση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, petran91 είπε

Το προχώρησα στο τελευταίο βήμα για παράδοση σε νησί και ήταν δωρεάν. Μόνο αντικαταβολή χρέωνε 3€ αλλά η έξτρα χρέωση εξαφανιζόταν μόλις επέλεγα κατάθεση.

"Τα συγχαρητήριά μας! Σας έχει δοθεί το ακόλουθο promotion

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bill987 είπε

"Τα συγχαρητήριά μας! Σας έχει δοθεί το ακόλουθο promotion

Ωραίος, πρόσθεσα διευκρίνηση στο αρχικό ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας αγοράσει το M65 Pro και το M65 Elite, αντιμετώπισα θέμα με το αριστερό κλικ καθώς και συχνές αποσυνδέσεις μετά από ένα 6μηνο περίπου καθημερινής χρήσης με το καθένα από τα 2 ποντίκια. Υπάρχουν σχετικά threads και στο forum της corsair (πχ. https://forum.corsair.com/v3/showthread.php?t=167920).

Ίσως να ήταν σύμπτωση και κάτι τυχαίο, αλλά ας το έχει υπόψη προτού κάποιος προβεί σε αγορά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

Razer Deathadder essential η αυτό του θεματος ;

Το ενα εχει αρχικη 50-60 και ειναι σε προσφορα ,το αλλο ειναι 29 ευρω παντου..Εγω το τσιμπησα παντως εχει αποιτι ειδα 12κ dpi ενω το αλλο 6800 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Zengar Zombolt είπε

Razer Deathadder essential η αυτό του θεματος ;

Δεν είμαι θαυμαστής καμίας εταιρείας  το Corsair είναι πιο χοντροκομμένο στο χέρι (εάν βγάζει άκρη αυτό που λέω ) και λίγο δύσκολο ακόμα και για πρακτική χρήση λόγω του μεγαλύτερου βάρους στο χέρι σε σχέση με το deathadder το δεύτερο είναι σαν πούπουλο .Επίσης το Corsair έτσι όπως το πιάνεις με όλη την παλάμη (no pun intended ) κάτω δεξιά έχει μια γωνιά που σου τρωει- ξύνει το χέρι οπότε το χειρίζεσαι .Προσωπικά σε.οποιον ρωτάει λέω το razer deathader .Αλλά παίζει μεγάλο ρόλο ο τρόπος που το πιάνεις και το πώς τονκουνας γύρω γύρω όταν παίζεις.Εγω έχω σαν ένα claw grip περίπου με μερικές φορές να το πιάνω με όλη την παλάμη.

Επεξ/σία από jerry banana
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για απλη χρηση θα με βολεψει η οχι?

Δεν παιζω παιχνιδια απλα να εκμεταλλευτω τα προγραματισμενα πληκτρα του για browsing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομιζω με το laser που εχει τα πολλα πληκτρα ,καλη κατασκευη καλο λογισμικο και βαζεις η βγαζεις βαρος ,δεν πρεπει να υπαρχει αλλο σε αυτη την τιμη στο εμποριο αυτο τον καιρο τουλαχιστον..Εγω φαντασου δεν χρειαζομουν γιατι δεν ασχολουμε πολυ με παιχνιδια αλλα τα τσιμπησα

σε βαρος χωρις τα βαριδια ειναι 99 γραμμαρια ενω το deathadder στα 96,τωρα αν καποιος θελει κατι παναλαφρο υπαρχει το g pro της logi αλλα καμια σχεση τα λεφτα

Επεξ/σία από SOCRATIS1000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SOCRATIS1000 είπε

Νομιζω με το laser που εχει τα πολλα πληκτρα ,καλη κατασκευη καλο λογισμικο και βαζεις η βγαζεις βαρος ,δεν πρεπει να υπαρχει αλλο σε αυτη την τιμη στο εμποριο αυτο τον καιρο τουλαχιστον..Εγω φαντασου δεν χρειαζομουν γιατι δεν ασχολουμε πολυ με παιχνιδια αλλα τα τσιμπησα

σε βαρος χωρις τα βαριδια ειναι 99 γραμμαρια ενω το deathadder στα 96,τωρα αν καποιος θελει κατι παναλαφρο υπαρχει το g pro της logi αλλα καμια σχεση τα λεφτα

εμένα στο χέρι μου ειδικά η γωνία του που γράφω μου άλλαξε τα φώτα.

2 ώρες πριν, buuren είπε

Για απλη χρηση θα με βολεψει η οχι?

Δεν παιζω παιχνιδια απλα να εκμεταλλευτω τα προγραματισμενα πληκτρα του για browsing...

δεν το προτεινω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...