Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδι από usb stick


Gia Chrysa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι σιγά δεν έχει νόημα να κάνεις δοκιμή..θα παίζουν , απλά αν δεις το πρώτο είναι στικάκι hyperx savage που είναι από τα γρήγορα, το στικάκι του δεύτερου βίντεο είναι σαν το δεύτερο που έλεγα πάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παντως οποτε παιζω, το λαπτοπ κανει φασαρια σαν πιστολακι μαλλιων. Με ολα τα παιχνιδια και pc δεν γινεται αυτο;  Γιαυτο φοβαμαι μην καει το usb...

Αλλα αυτό που μου προτείνατε φαινεται καλο 

https://www.skroutz.gr/s/3065131/Sandisk-Cruzer-Blade-64GB-USB-2-0-Black.html?from=sku_spec_variations

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Gia Chrysa είπε

Παντως οποτε παιζω, το λαπτοπ κανει φασαρια σαν πιστολακι μαλλιων. Με ολα τα παιχνιδια και pc δεν γινεται αυτο;  Γιαυτο φοβαμαι μην καει το usb...

To usb μην το φοβασαι........το λαπτοπ να φοβασαι! 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το χω υποψη μου! Στην επιλογη του εξωτερικού μεσου παιζει ρολο να εχει μεγαλη χωρητικότητα φανταζομαι, γιατί το παιχνιδι εχει να κανει με save. Δηλαδη πρέπει να κανω save κάθε φορα για να συνεχισω την επομενη απο εκει που το σταματησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 20/3/2021 στις 3:49 ΜΜ, Gia Chrysa είπε

Θα το χω υποψη μου! Στην επιλογη του εξωτερικού μεσου παιζει ρολο να εχει μεγαλη χωρητικότητα φανταζομαι, γιατί το παιχνιδι εχει να κανει με save. Δηλαδη πρέπει να κανω save κάθε φορα για να συνεχισω την επομενη απο εκει που το σταματησα. 

Τελικά μετά από όλο αυτό το λιβάνισμα, πήρες κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, RTW4ever είπε

Τελικά μετά από όλο αυτό το λιβάνισμα, πήρες κάτι;

τελικα συνηθως ο καθενας κανει αυτο που τον βολευει, δυσκολα θα επηρεαστει απο τους αλλους,

πανω απο 10,20,30% 

ειτε για φλασακι 5 ευρω ή για οικοπεδο στο λαγονησι

να λεμε κ κανα αστειο εννοειται..

κ ενα ροκ κομματι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είχα οικονομική δυσχέρεια, πιστεψε με δεν θα το λιβανιζα. Θα επαιρνα απο την αρχη usb χωρις να ρωτησω κανεναν ούτε να ανοιξω θεμα  στο forum. Κι αν δεν εκανε θα αγόραζα και εναν σκληρό δίσκο χωρις πολλα-πολλα. 

Αλλα επειδή έχω οικονομική δυσχέρεια, θέλω να κανω απο την αρχη τη σωστη επιλογη στην αγορά για να μην τρεχω μετα.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, και συγνωμη που σας ενοχλησα με τις ερωτησεις μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...