Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια για bottleneck.


Vanton

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,
Εχω το παρακατω συστημα και θα ηθελα να μαθω εαν η καρτα μου λειτουργει προσωρινα μεχρι να αγορασω μια μεταχειρισμενη καλυτερη.

Επεξεργαστης: Ryzen 9 3900X
Μητρικη Καρτα: MSI MPG X570 Gaming Edge WiFi
Μνημη: G.Skill RipjawsV 32GB Mhz

Η Καρτα μου λεγεται Amd Asus r7 260x 2Gb.

Ξαναλεω ειναι προσωρινη δεν θα την βαλω να τρεξει κανενα τρελο παινχιδι, την θελω καθαρα για εικονα και παιχνιδια σαν Csgo,Minecraft και LoL τιποτε αλλο.

Ευχαριστω εκ των πρωτερων.
(Γνωριζω οτι θα εχει bottleneck απλος θελω να μαθω εαν λειτουργει μαζι με το συστημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Vanton είπε

Καλησπερα,
Εχω το παρακατω συστημα και θα ηθελα να μαθω εαν η καρτα μου λειτουργει προσωρινα μεχρι να αγορασω μια μεταχειρισμενη καλυτερη.

Επεξεργαστης: Ryzen 9 3900X
Μητρικη Καρτα: MSI MPG X570 Gaming Edge WiFi
Μνημη: G.Skill RipjawsV 32GB Mhz

Η Καρτα μου λεγεται Amd Asus r7 260x 2Gb.

Ξαναλεω ειναι προσωρινη δεν θα την βαλω να τρεξει κανενα τρελο παινχιδι, την θελω καθαρα για εικονα και παιχνιδια σαν Csgo,Minecraft και LoL τιποτε αλλο.

Ευχαριστω εκ των πρωτερων.
(Γνωριζω οτι θα εχει bottleneck απλος θελω να μαθω εαν λειτουργει μαζι με το συστημα)

Μια χαρα θα λειτουργησει δεν εχουν θεματα συμβατοτητας οι καρτες γραφικων. Τυχερος κ που την εχεις κ δεν χρειαζεται να δωσεις νεφρο για καινουργια τωρα. Bottleneck εχουν ολα τα pc, απλα κοιταμε να ειναι στη gpu κ οχι στο cpu

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, JDROGAS είπε

 

1 λεπτό πριν, niko13 είπε

Μια χαρα θα λειτουργησει δεν εχουν θεματα συμβατοτητας οι καρτες γραφικων. Τυχερος κ που την εχεις κ δεν χρειαζεται να δωσεις νεφρο για καινουργια τωρα. Bottleneck εχουν ολα τα pc, απλα κοιταμε να ειναι στη gpu κ οχι στο cpu

Ευχαριστω για την βοηθεια σε λιγες μερες ερχονται τα κομματια :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...