Προς το περιεχόμενο

ποίος θέλει να γινει εκατομμυριούχος ?


naruto2016

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
οποίος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος να αγοράσει XRP .
ως το τέλος του χρόνου θα πάει στα 1,50 ευρώ ,
μια δωρεάν συμβουλή από έναν έμπειρο trader.
αγοράστε και δεν θα το μετανιώσετε ....
είναι 1000% σίγουρο ότι η τιμή στο μέλλον θα φτάσει στον ουρανό , οποίος αγοράσει θα ανταμειφθεί,
τώρα δεν μπορώ να σας εξηγήσω εδώ αναλυτικά πως θα πάει...οποίος γνωρίζει να διαβάζει chart θα καταλάβει πως......
βγείτε από το κουτί που ζείτε και σκεφτείτε έξω από το κουτί που είστε ...
Εισαγωγή υπάρχοντος συνημμένου

Screen Shot 03-15-21 at 08.44 PM.JPG

Επεξ/σία από naruto2016
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για την ενδεχομένως "αφελή" ερώτηση μου αλλά εσένα το κέρδος σου, που μας προσφέρεις αυτή την πληροφορία, πιο είναι;


Επίσης όντας άσχετος με τον χώρο του trading... πως μία πληροφορία που κυκλοφορεί παντού στο google είναι μια καλή πληροφορία?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ace Of Spades είπε

Συγνώμη για την ενδεχομένως "αφελή" ερώτηση μου αλλά εσένα το κέρδος σου, που μας προσφέρεις αυτή την πληροφορία, πιο είναι;


Επίσης όντας άσχετος με τον χώρο του trading... πως μία πληροφορία που κυκλοφορεί παντού στο google είναι μια καλή πληροφορία?

για μένα καμία φίλε μου ....οποίος βάλει είναι δικά του εγώ δεν κρατάω ποσοστά,,,άλλα είναι κρίμα που κόσμος δεν γνωρίζει και χάνει ευκαιρίες,,κάτι που είναι τόσο σίγουρο  ..  γιατί να μην αλλάζει η ζωή του προς το καλύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, naruto2016 είπε

για μένα καμία φίλε μου ....οποίος βάλει είναι δικά του εγώ δεν κρατάω ποσοστά,,,άλλα είναι κρίμα που κόσμος δεν γνωρίζει και χάνει ευκαιρίες,,κάτι που είναι τόσο σίγουρο  ..  γιατί να μην αλλάζει η ζωή του προς το καλύτερο?

Εγώ μαζί σου και ειλικρινά αν είχα την παραμικρή άποψη για να αξιολογήσω το γράφημα θα επένδυα. Αλλά καλώς η κακώς μου κάνει εντύπωση . 
ειδικα όταν πατάω XRP στο google και μου βγάζει αυτόματα πως το 21 είναι μια καλή περίοδος να επενδύσεις εκεί. 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, george1807 είπε

Πόσα πρέπει να βάλω σήμερα για να γίνω εκατομμυριούχος; Επίσης ποτέ περίπου θα γίνω; Το βιάζομαι λιγάκι. 

χαχαχα βιάζεσαι κιόλας ε ....δεν έχεις ακούσει ότι οποίος βιάζετε σκοντάφτει ? οκ θα σου πω πάνω κάτω ποσά πρέπει να βάλεις

αυτήν την στιγμή το xrp στοιχίζει 0,39 λεπτά... για να βγάλεις ένα εκατομμύριο ευρώ πρέπει να αγοράσεις 1,000,000 κομμάτια xrp και να τα πουλήσεις στα 1,50ευρω

οπότε  πρέπει να βάλεις 400κ ευρώ για να βγάλεις κέρδος 1,000,000 ευρώ,,,,φυσικά αν δεν έχεις τόσα μπορείς να βάλεις 5κ και όταν πάει στο 1,50ευρω θα βγάλεις 15κ,

στην ουσία ότι δίνης παίρνεις,,,,για τον χρόνο που λες δεν υπάρχει ακριβές ημερομηνία αλλά σύμφωνα με το σχεδιάγραμμα που βλέπω τώρα ,υπολογίζω σε 4-5 μήνες

πάνω κάτω σου είπα την τιμή που θα έπαιρνες στα 1,50ευρω προφιτ ...άλλα εγώ ποτέ δεν είπα ότι θα μόνο 1,50ευρω...😉

18 λεπτά πριν, filip123go είπε

Εμένα πάντως με την παραπάνω γραμμή με έπεισε. Θα επενδύσω  8k.

εσύ  φίλε μου στα 1,50ευρω προφιτ θα βγάλεις 20κ άντε και σε καλεί μεριά 

7 λεπτά πριν, Ace Of Spades είπε

Εγώ μαζί σου και ειλικρινά αν είχα την παραμικρή άποψη για να αξιολογήσω το γράφημα θα επένδυα. Αλλά καλώς η κακώς μου κάνει εντύπωση . 
ειδικα όταν πατάω XRP στο google και μου βγάζει αυτόματα πως το 21 είναι μια καλή περίοδος να επενδύσεις εκεί. 
 

μια μικρή σκέψη φίλε μου ,,,,αναλογίσου λίγο μόνος σου ,,,κάποτε το btc έκανε 5ευρω αν σου έλεγε κάποιος ότι σε 10 χρονιά θα έφτανε τα 60κ θα τον πίστευες?

σε λίγα χρόνια θα δεις το xrp 30ευρω και θα σκέφτεστε γιατί δεν αγόρασα τότες πού έκανε 0,39 λεπτα? τροφή για σκέψη είναι,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι δε σας κανω εκατομυριουχους. Αλλα θα σας πω τα 2 πραγματα που εμαθα στα χρονια μου στην Αμερικη

1) δε γλυτωνεις απο το IRS

2) δεν επενδυεις σε οσους κυνηγαει το SEC (Securities and exchanges commision)

https://www.sec.gov/news/press-release/2020-338

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...