Προς το περιεχόμενο

Maximum εκπτωση 10% Κουπονι Public Media Markt (5 και 10 €)


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

5€ Κουπονι για αγορες ανω των 50€ Public - MARCH5

10€ Κουπονι για αγορες ανω των 100€ Media Markt - MARCH10

Ισχυουν εως 31/03

Επεξ/σία από makhs5
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
25 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

???????

Μονο αυτα σβηνει ο Μανος, τα αλλα δεν ειναι επικίνδυνα λεει και εχει δικιο. Τι μπορεις να παθεις απο ενα μηνυμα Κωτσοβολου με εναν κωδικο εκπτωσης στο κινητο σου; Γιατι να το σβησεις; 😛 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι σβήνουν τα μεηλ τους!  Μετά ψάχνουν να βρουν πότε και πόσο είχαν πάρει την τάδε προσφορά και δεν το βρίσκουν!  Γιατί τόσος ψυχαναγκασμός;;; 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, lysopaine είπε

να προσθέσω οτι κάτι αντίστοιχο με το πλαίσιο παίζει και με τον κωτσοβολο, δυστυχώς διέγραψα το μήνυμα και δεν κράτησα τον κωδικό

Εννοείς πως παίζει αντίστοιχο κουπόνι από αυτά τα μαγαζιά; μπορείς να δώσεις εξτρα πληροφορίες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σχετικα με αυτους τους κωδικους ΚΒ τους προσωπικους που δινετε και καλα κανατε αφου δεν τους θελετε:

Εγω δεν ψαχνω κωδικο, αλλα προιον για να χρησιμοποιησω δωροεπιταγη που εχω στον ΚΒ, η οποια ευτυχως εχει ισχυ ενα χρονο, ελπιζω μεχρι του χρονου να βρω κατι που χρειαζομαι και να αξιζει. 😂 Υποτιθεται οτι ειμαστε σε περιοδο εκπτωσεων ακομα, αλλα μονο στα χαρτια ισχυει νομιζω αυτο... "Φτωχια" μεγαλη βλεπω εγω...

Να μεινουμε στο θεμα παρακαλω και σε αναφορες επι των 5-10€ κουπονιων αν παρ' ελπιδα δεν δουλεψει σε καποιον ή οτιδηποτε αλλο που θα βοηθουσε να αναφερθει. Μονο για τα μαγαζια του τιτλου παρακαλω αναφορες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Σχετικα με αυτους τους κωδικους ΚΒ τους προσωπικους που δινετε και καλα κανατε αφου δεν τους θελετε:

Εγω δεν ψαχνω κωδικο, αλλα προιον για να χρησιμοποιησω δωροεπιταγη που εχω στον ΚΒ, η οποια ευτυχως εχει ισχυ ενα χρονο, ελπιζω μεχρι του χρονου να βρω κατι που χρειαζομαι και να αξιζει. 😂 Υποτιθεται οτι ειμαστε σε περιοδο εκπτωσεων ακομα, αλλα μονο στα χαρτια ισχυει νομιζω αυτο... "Φτωχια" μεγαλη βλεπω εγω...

Να μεινουμε στο θεμα παρακαλω και σε αναφορες επι των 5-10€ κουπονιων αν παρ' ελπιδα δεν δουλεψει σε καποιον ή οτιδηποτε αλλο που θα βοηθουσε να αναφερθει. Μονο για τα μαγαζια του τιτλου παρακαλω αναφορες.

Πραγματικές εκπτώσεις θα ξαναδούμε όταν ανοίξει η αγορά. Τώρα που ψωνίζουν όλοι από το σπίτι, δεν υπάρχει λόγος να προσελκύσουν πελάτες με προσφοορές πέρα από κατηγορίες προϊόντων που δεν πουλάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
18 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Πραγματικές εκπτώσεις θα ξαναδούμε όταν ανοίξει η αγορά. Τώρα που ψωνίζουν όλοι από το σπίτι, δεν υπάρχει λόγος να προσελκύσουν πελάτες με προσφοορές πέρα από κατηγορίες προϊόντων που δεν πουλάνε.

Αυτο δεν ισχυει απολυτα, γιατι μεχρι τις 28-2 που ηταν κανονικα οι εκπτωσεις, υπηρχαν αρκετες περιπτωσεις καλες. Απο τοτε σχεδον τιποτα δεν βλεπω εγω, μονο στα χαρτια και στα καναλια ακουω  "συνεχιζονται  οι εκπτωσεις" για τους λογους τους θα τα λενε. Και σε μπανερακια βεβαια. Η αποψη μου λοιπον ειναι, οτι δεν συνεχιζονται οι εκπτωσεις ουσιασικα. Με αριστα το 10, απο το 7 πηγαμε στο 1 απο την 1-3-2021. Δικη μου η αξιολογηση.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι οι κωδικοι που καποια παιδια ανεβασαν απο τον κωτσοβολο ειναι προσωποποιημενοι, δηλ κανουν μονο για το ατομο που τον ελαβε, απο περιεργεια δοκιμασα οσους ανεβηκαν εδω, και κανεναν δεν μου δεχτηκε ο κωτσοβολος

Μου βγαζει σε ολους αυτο:  Κάτι πήγε στραβά! Ο κωδικός δεν είναι έγκυρος. Προσπάθησε ξανά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, makhs5 είπε

Εχω την εντυπωση οτι οι κωδικοι που καποια παιδια ανεβασαν απο τον κωτσοβολο ειναι προσωποποιημενοι, δηλ κανουν μονο για το ατομο που τον ελαβε, απο περιεργεια δοκιμασα οσους ανεβηκαν εδω, και κανεναν δεν μου δεχτηκε ο κωτσοβολος

Μου βγαζει σε ολους αυτο:  Κάτι πήγε στραβά! Ο κωδικός δεν είναι έγκυρος. Προσπάθησε ξανά!

Μήπως χρησιμοποιήθηκαν ήδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 3 λεπτα που ανεβασε καποιο παιδι δοκιμασα, αν προλαβε καποιος αλλος, αν και νομιζω οτι ειναι σε στυλ efood οι κωδικοι του κωτσοβολου, δηλ αντιστοιχει μονο στον λογαριασμο που δινεται. Πιστευω, σιγουρος δεν ειμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κουπόνι MARCH5 η τιμή από 60 παει 55 ευρώ.

Πολύ καλο Ασύρματο Πληκτρολόγιο. Το πρότεινα σε φίλο  για macmini M1 και δουλευει άψογα.

κανει και για windows φυσικά.

Αν δεν θες να δωσεις τα τριπλασια λεφτα για το προιον τησ μηλοεταιρειας αξίζει αφού εχει 79 ευρώ τιμη στον ανταγωνισμό.

https://www.skroutz.gr/s/26924522/Satechi-Aluminum-Bluetooth-Silver.html#reviews

https://www.youtube.com/watch?v=ubieOROQojw

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...