Προς το περιεχόμενο

Η Κίνα απαγορεύει την παρουσία αυτοκινήτων της Tesla σε στρατιωτικές εγκαταστάσεις υπό το φόβο κατασκοπείας


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sorry αλλά τώρα έπεσα πάνω στο post για τον fotis 13 πραγματικά και είμαι σε σόκ. Πλέον τέτοιες διαφορές μοιάζουν ανούσιες και μηδαμινές τέτοιες "αντιπαραθέσεις" είχα και και με τον Fotis 13που μας χώριζε μία άβυσσος στην θεώρηση των αξιών της ζωής στο ευρύτερο κοινωνικό σύνολο και όχι στο ατομικό(καθώς μαθαίνω ότι είχε βοηθήσει πολύ κόσμο) και όλα αυτά μοιάζουν απλά τόσο ανούσια τώρα. Πως δεν το είχα χαμπάρι γμτ έχουμε σχεδόν την ίδια ηλικία μόλις τρία χρόνια διαφορά.

Πάντως για να επιστρέψω στο αρχικό θέμα διαφωνώ καθώς δεν έχει σημασία τι δηλώνεις ότι είσαι αλλά το τι είσαι. Αλλά όπως είπα και παραπάνω μου κόπηκε κάθε όρεξη για μια τόσο ανούσια συζήτηση αυτήν την στιγμή. Με το παλικάρι αυτό ήρθα πολλές φορές σε κόντρα σε λογικά πάντα πλαίσια αλλά, η απώλεια της ύπαρξης ενός τόσο νέου και ενεργητικού ανθρώπου με έχει συγκλονίσει. Δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου τωρα εδω παιχνιδι που παιζεται. Ενω το εργοστασιο της TESLA χρηματοδοτηθηκε κατα ενα σεβαστο μερος απο την ιδια την Κινεζικη κυβερνηση ταυτοχρονα ο στρατος, τους βαζει μπλοκο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/3/2021 στις 4:09 ΜΜ, xstreamgamer είπε

Κομουνιστικό κράτος η Κίνα; Σοβαρά τώρα; Η απλώς επειδή λέει ότι είναι κομμουνιστικό κράτος το αποδεχόμαστε κιόλας. Γιατί και εγώ λέω ότι είμαι ο POTUS

Να το πούμε μονοκομματικό, ολοκληρωτικό καπιταλισμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...