Προς το περιεχόμενο

Επίσημα τα Poco X3 Pro και Poco F3 με Snapdragon 860 και 870 chipsets


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια καποιος που παρηγγειλε α[ο GOBOO μπορει να μου πει γιατι δεν μου παιρνει τον ταχυδρομικο κωδικο με τιποπτα,δηλ. μου βγαζει οτι ειναι λαθος ,δοκιμασα και με αλλον browser και παλι τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, valsam είπε

Ρε παιδια καποιος που παρηγγειλε α[ο GOBOO μπορει να μου πει γιατι δεν μου παιρνει τον ταχυδρομικο κωδικο με τιποπτα,δηλ. μου βγαζει οτι ειναι λαθος ,δοκιμασα και με αλλον browser και παλι τιποτα.

Μια από τα ίδια........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, maglor1981 είπε

Μια από τα ίδια........

Καποιος πιο πριν ειχε γραψει οτι εβαλε τα 20 ευρω που χρειαζονται για την προπαραγγελια,αν μπορει ας μας πει πως το εκανε!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιόρισαν στα 30fps 4k το βίντεο βάζοντας τον 582 έλεος ρε Xiaomi πας ένα βήμα μπροστά δύο πίσω. Για μενα είναι ένα feature που θέλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μια ερώτηση αναφορικά με το goboo. Εν τέλει γνωρίζουμε αν είναι αξιόπιστο γενικότερα για προπαραγγελια γιατί η αλήθεια είναι ότι είναι αρκετά δελεαστικό.. Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί ήδη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ksalon1987 είπε

Παίδες μια ερώτηση αναφορικά με το goboo. Εν τέλει γνωρίζουμε αν είναι αξιόπιστο γενικότερα για προπαραγγελια γιατί η αλήθεια είναι ότι είναι αρκετά δελεαστικό.. Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί ήδη. 

Είναι δεν είναι με paypal πληρώνεις οποτε θεωρητικά είσαι καλυμμένος...έριξα κι εγω μια παραγγελία και βλέπουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, chios είπε

https://www.amazon.de/-/en/dp/B08YJFSHFM/ref=sr_1_5?dchild=1&keywords=poco+x3+pro&qid=1616746410&sr=8-5

όποιος το θέλει από αμαζον, πάνω από όλα θα έχει και σωστή εγγύηση.

Με εσωσες γιατι οτι θα πληρωνα στο goboo..ακυρωσα και το χτυπησα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το goboo παντως εμενα μου το εχουνε στειλει ηδη με tracking number κλπ και περιμενω απλα να φτασει στην gls για να γινει το update.

βλεπω παντως στο amazon μονο η 6αρα εκδοση ειναι οπως και το οτι απο οτι καταλαβα σε λιγα site απο οσα λεγανε γινεται πραγματικα η προπωληση και τα early bird

για το f3 ακομα τπτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν βρει καποιος το poco f3 εστω και σε προπαραγγελια ας ριξει μια ενημερωση εδω να ξερουμε που θα χαλασουμε τα λεφτα μας :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...