Προς το περιεχόμενο

Magic Legends


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.playmagiclegends.com/en

Καινούργιο ARPG στον κόσμο του Magic ξεκινάει και επίσημα αύριο η open beta η οποία θα διαρκέσει μεχρι το final release και δεν θα υπάρχει wipe του progress που θα κάνουμε απο αύριο.

Θα μπορούμε να το κατεβάσουμε απο το Epic Games ή ARK client  https://www.arcgames.com/en/games που έχει τον δικό του launcher , νομίζω οτι σε πρώτη φάση θα βγεί για το pc μονο και αργότερα και σε steam , ps4 xbox κτλπ , αν κάνω λάθος διορθώστε με

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον φαίνεται. Ποια είναι η "παγίδα" του f2p? battle pass? για να μπούμε από αύριο ήθελε να παρακολουθήσουμε το σημερινό τους Live stream για να πάρουμε κλειδί ή απλά εγκατάσταση και ξεκινάμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, FiLw είπε

Ενδιαφέρον φαίνεται. Ποια είναι η "παγίδα" του f2p? battle pass? για να μπούμε από αύριο ήθελε να παρακολουθήσουμε το σημερινό τους Live stream για να πάρουμε κλειδί ή απλά εγκατάσταση και ξεκινάμε;

Χτές ηταν το pre event launch και έδιναν δωρεάν κλειδιά για να μπεις μια ημέρα νωρίτερα , σήμερα γίνεται open beta για όλους δεν χρειάζεται κλειδί , δεν ξέρω όμως τι ώρα ανοίγει το open beta

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοντεύω να πάθω ναυτία με αυτή τη κάμερα... αν θέλετε να κάνουμε κανένα πάρτυ

Spoiler

fute#3266

μετά απο 1μιση ώρα περίπου δεν έχω καταλάβει σχεδόν τίποτα 😁. από κει που περίμενα να είμαι solo και αν θέλω να μπαίνω σε Instance με κόσμο νασου που είσαι θες δε θες με άλλους 2-3 στο μαπ... η ηχογράφηση στην αρχή ήταν πολύ κάπως... μετά έστρωσαν οι διάλογοι. νομίζω δεν υπάρχει αρκετή επεξήγηση του παιχνιδιού. αντε σπαμαρεις σκιλς περνάς πίστα σου δίνει νέα σκιλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

/cmds channel                                                                      (ή οποιδήποτε όρο-ψάχνει ποιες εντολές τον περιέχουν και τις εμφανίζει)
/channel_leave Zone                                                            για να φύγεις από το Zone... πολυ spam
/channel_join zone_r0_taz_starter_neighborhood          για γερά νεύρα- ξαναμπαίνει στο Zone
/showfps 0 ή 1                                                                      με 0 δεν και με 1 τα δείχνει πάνω δεξιά
/shadows 0 ή 1                                                                     βοηθάει στα fps 0 χωρίς και 1 με

/netgraph 0 ή 1                                                                     ping

 

Επεξ/σία από FiLw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H alpha  που ειχα παιξει πριν κανα μήνα ήταν άθλια. Δεν νομίζω ότι αξίζει να αφιερώσει κάποιος χρόνο στην κατάσταση που είναι τώρα. Σε κανα χρόνο και άν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια λίγο που το έπαιξα εκτος οτι ειναι ψιλό unoptimized ειναι οτι φαίνεται οτι το παιχνίδι δεν έχει ταυτότητα σε ολες του τις πτυχές , δηλαδή δεν βλέπω ουτε ενα υποτυπώδες story , εντάξει για δωρεάν δεν χάνεις και τιποτα αλλα θέλει πάρα πολύ δουλειά ακόμη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπε και ο πρώτος τυπάς που επειδή κοίταξε το νέο walker έφαγε το χτύπημα απτή τύπισσα(μιλάμε για Hollywood σκηνή) "just trust me"... Μάλλον όχι... Τουλάχιστον ακόμα.
Καλά τα γραφικά αλλά δεν κάνουν το παιχνίδι μόνο τα γραφικά... Ίσως στο μέλλον να στρώσει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλημερα αν καταλαβα σωστα κατεβαζεις το arc client φτοιαχνεις λογαριασμο και παιζεις σωστα;; Γνωριζει καποιος ποσα gb ειναι;; Η beta κανα 6μηνο διαρκεια ακομη;; Σκεφτεται ενας φιλος να το βαλει αλλα εγω του λεω οτι καλυτερα να περιμενει κανα 3 μηνο ακομα.Θα παραμεινει δωρεαν με τη λογικη να αγοραζεις μεσα απο το παιχνιδι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...