Προς το περιεχόμενο

Η Sony θα καταργήσει τα ψηφιακά καταστήματα των PlayStation 3, PSVita και PSP


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 minutes ago, Izorai said:

Αν και φαίνεται καλό, δε θα κάνω οικονομία για το Returnal. Θα κάνω όμως για το God of War,  το Horizon Forbidden West, το Final Fantasy VII Intergrade, το Project Athia, το Final Fantasy XVI, το Gran Turismo κλπ κλπ. 

Εσύ τι θα παίζεις;

ExQBZhRWYAUz1_M.jpg%3Alarge?width=1083&height=609

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, privateer είπε

ExQBZhRWYAUz1_M.jpg%3Alarge?width=1083&height=609

Α ναι; Στο pc μου θα τα παίζω κι εγώ αυτά. Από το XBox όμως δεν υπάρχει κάτι που να θέλω. Δεν έχει τίποτα για την ακρίβεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 minutes ago, Izorai said:

Α ναι; Στο pc μου θα τα παίζω κι εγώ αυτά. Από το XBox όμως δεν υπάρχει κάτι που να θέλω. Δεν έχει τίποτα για την ακρίβεια 

Α εισαι και εσυ απο τους τυπους με gaming pc?🤣 Και βεβαια τωρα αλλαζουμε τα goalpost. Εσυ δεν ρωτησες τι θα παιζει? Τι θα παιζεις εσυ στο PC  σου δεν ειναι το θεμα της ερωτησης. Σιγουρα παντως δεν θα παιζεις αυτα τα παιχνιδια στο playstation. ΧΒΟΧ/PC ειναι αλληλενδετα για την ΜΣ. Ανηκουν και τα 2 στο οικοσυστημα της. Οποτε παλι τα λεφτα σου σε αυτη θα πηγαινουν που στην τελική ειναι αυτο που τους νοιαζει.

Και φυσικα για να επανελθω στο αρχικο ερωτημα δεν ηθελα να βαλω και την λιστα του gamepass μεσα η ενα σωρο αλλα παιχνιδια που φτιαχνουν τα 23 στουντιο της MS. Θα ηταν unfair για τον ανταγωνισμο 🤣

Επεξ/σία από privateer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Izorai είπε

Α ναι; Στο pc μου θα τα παίζω κι εγώ αυτά. Από το XBox όμως δεν υπάρχει κάτι που να θέλω. Δεν έχει τίποτα για την ακρίβεια 

Δεν  εχεις καταλαβει οτι το xbox αγορασε τo pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, privateer said:

Α εισαι και εσυ απο τους τυπους με gaming pc?🤣 

Ακόμα να μάθεις πως κάθε κάτοχος PS έχει και ένα τούμπανο PC που απλά στέκεται και μαζεύει σκόνη γιατί δεν έχει παιχνίδια; :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Izorai είπε

Α ναι; Στο pc μου θα τα παίζω κι εγώ αυτά. Από το XBox όμως δεν υπάρχει κάτι που να θέλω. Δεν έχει τίποτα για την ακρίβεια 

Έχεις και εσύ gaming pc? WOW! Θα πάρω και εγώ ps5 διότι λατρεύω τα παιχνίδια απο japan studios. Oh wait..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Izorai είπε

Αν και φαίνεται καλό, δε θα κάνω οικονομία για το Returnal. Θα κάνω όμως για το God of War,  το Horizon Forbidden West, το Final Fantasy VII Intergrade, το Project Athia, το Final Fantasy XVI, το Gran Turismo κλπ κλπ. 

Εσύ τι θα παίζεις;

Έχω παίξει πολλά 3rd person action adventure games που στα cutscenes σβήνει το χειριστήριο από αδράνεια. Θα παίξω πολλά, coop, oλη τη σειρά Yakuza,. Pathfinder kingsmaker, pillars of eternity ίσως πάλι και γενικά τα αποκλειστικά από τα 23 στούντιο day one στο gamepass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, SteveWisejohn είπε

Έτσι ακριβώς .... Πολύ ιδρώτα μέχρι να συγκεντρώσω όλους τους τίτλους του PS3 οπότε back up σίγουρα ... Εξωτερικό δίσκο μπορεί να δεχτεί και μεγαλύτερο απο 1.5 TB σε FAT32 . Υπάρχει τρόπος ;)

Και πολύ καλά κάνεις. Με το digital delivery δεν μπορείς να είσαι ποτέ σίγουρος, όπως βλέπουμε για άλλη μια φορά.

Μετά από το να παίρνεις τη physical έκδοση, που τώρα τελευταία δεν είναι πάντα δεδομένο, το να κρατάς αντίγραφα από αυτά που πλήρωσες, είτε νόμιμα αν επιτρέπεται είτε πειρατικά εάν δεν επιτρέπεται, είναι ο μόνος τρόπος να μη χάσεις τα λεφτά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρετω τους συμφουριτες,

ανησυχητικα τα νεα σιγουρα, για μενα το βασικοτερο ειναι να γινονται updates στα φυσικα παιχνιδια α οταν τα εγκαθιστουμε καθως και να μπορουμε να εγκαθιστουμε αυτα που εχουμε στις βιβλιοθηκες μας, αλλιως, κριμα, θα ειναι μεγαλη απογοητευση, θα πρεπει να περιμενουμε τις επισημες ανακοινωσεις και διευκρινησεις παρολα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Analysis: 2,000 digital-only games will disappear when PlayStation closes its stores

MANY TITLES WILL BE LOST FOR GOOD AND OTHERS WILL BECOME XBOX EXCLUSIVES, VGC ANALYSIS SHOWS

https://www.videogameschronicle.com/news/analysis-2000-digital-only-games-will-disappear-when-playstation-closes-its-stores/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 23/3/2021 στις 9:09 ΜΜ, Izorai είπε

Που ακριβώς πατώνει φίλε;

Επειδή πούλησες εσυ το δικό σου;

Πιο record λέει πως έχεις παίξει περισσότερα; Που ξέρεις από πότε πια και πόσα έχουνε παίξει οι άλλοι;

https://youtu.be/5UvnRuD1j1g Ορίστε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Επειδή πολλά γνώριμα παιδιά από άλλα gaming sites έχετε μαζέψει καλή ομάδα! Είμαστε ένα νέο κανάλι στο YouTube όπου συζητάμε για σειρές, ταινίες και κυρίως για gaming! Αν θέλετε μπορείτε να ρίξετε μία ματιά στο παρακάνω βίντεο όπου συζητάμε για τελευταία νέα (δυσάρεστα) στο στρατόπεδο της Sony και του PlayStation! Ευχαριστούμε εκ των προτέρων όσα παιδιά το δουν! Καλή θέαση! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...