Προς το περιεχόμενο

Καλύτερο ανδροιδ καμεροκινητο;;


greekbusters

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν εξαιρέσουμε τα πάντα από ένα κινητό και κρατήσουμε ως βασικό παράγοντα την κάμερα ποιο είναι το καλύτερο ανδροιδ κινητό που μπορούμε να βρούμε σήμερα; ψάχνει μια φίλη για να βγαζει βίντεο και φώτο την δουλειά της και όσο κ αν της είπα να πάρει κάμερα δεν θέλει και δεν ασχολούμαι περισσότερο. Μπάτζετ δεν υπάρχει ταβάνι. Όσο πάει, άλλωστε το κινητό το κρατάει 4-5 χρόνια. Μόνο ανδροιδ όμως όχι iPhone ( που εγώ αυτό πρότεινα μιας και θέλει να δώσει χιλιάρικο αλλά δε)

Υπαρχει κάτι καλύτερο από s21 ultra / note 20 ultra? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Huawei Mate 40 Pro+ σύμφωνα με το DXOMARK. Αλλά δεν υπάρχει στα skroutz/bestprice. Το Huawei P40 Pro όμως που βρίσκεται στη 4η σειρά το βλέπω διαθέσιμο. Φυσικά και τα δυο δεν έχουν Google services.

Επεξ/σία από intruder99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, intruder99 είπε

Huawei Mate 40 Pro+ σύμφωνα με το DXOMARK. Αλλά δεν υπάρχει στα skroutz/bestprice. Το Huawei P40 Pro όμως που βρίσκεται στη 4η σειρά το βλέπω διαθέσιμο. Φυσικά και τα δυο δεν έχουν Google services.

Εφόσον δεν υπάρχει "ταβάνι" σαφώς και επαυξάνω για το Mate 40 pro+ ή εναλλακτικά και το Mate 40 pro που θεωρητικά δεν έχει και μεγάλη διαφορά και από την προσωπική μου εμπειρία έχει απλά την τέλεια κάμερα σε σχέση μάλιστα με s21 ultra / note 20 ultra (από τα οποία βέβαια τουλάχιστον βάση μετρήσεων είναι καλύτερο ακόμη και το Ρ40 Pro)

Επεξ/σία από compubile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς είναι απαραίτητο να έχει gs και κακώς ξέχασα να το αναφέρω στην πρώτη μ ανάρτηση. Και εγώ είμαι λάτρης της Huawei αλλά μας τα χάλασαν το τελευταίο έτος δυστυχώς 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, greekbusters είπε

Δυστυχώς είναι απαραίτητο να έχει gs και κακώς ξέχασα να το αναφέρω στην πρώτη μ ανάρτηση. Και εγώ είμαι λάτρης της Huawei αλλά μας τα χάλασαν το τελευταίο έτος δυστυχώς 

Πας σε s21 Ultra ξεκάθαρα....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...