Προς το περιεχόμενο

mi 9 lite updates


Levs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπεριζω! εχω εδω και ενα χρονο το xiaomi mi 9 lite. απο τοτε που το αγορασα που θυμαμαι, οταν μου εβγαζε updates το mi λογισμικο, έκανε και 15 ώρες να κανει το update..το ιδιο και τωρα το εχω ξεκινησει το update απο το πρωι και μεχρι πριν ακομα στο 45% ηταν.. και εχω 30mbps download να πεις οτι ειχα θεμα. ξερετε τι παιζει; γτ ουτε του Δεκεμβρίου καποιο δεν εκανα που μου εβγαλε ουτε τον Ιανουάριο, αφου εκανε 1 μερα να τα κανει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 25/3/2021 στις 3:34 ΠΜ, Levs είπε

καλησπεριζω! εχω εδω και ενα χρονο το xiaomi mi 9 lite. απο τοτε που το αγορασα που θυμαμαι, οταν μου εβγαζε updates το mi λογισμικο, έκανε και 15 ώρες να κανει το update..το ιδιο και τωρα το εχω ξεκινησει το update απο το πρωι και μεχρι πριν ακομα στο 45% ηταν.. και εχω 30mbps download να πεις οτι ειχα θεμα. ξερετε τι παιζει; γτ ουτε του Δεκεμβρίου καποιο δεν εκανα που μου εβγαλε ουτε τον Ιανουάριο, αφου εκανε 1 μερα να τα κανει. 

Φίλε μου στη θέση σου θα το ξεκλέιδωνα και θα έβαζα AOSP στη θέση του MIUI.Πχ την bliss rom που την έχω περάσει σε κινητά φίλων μου και είναι όλοι ευχαριστημένοι...

https://sourceforge.net/projects/blissroms/files/Q/pyxis/

Ελπίζω να βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...