Προς το περιεχόμενο

Poco F3/x3 pro


Fonaiver

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, Velocity91 είπε

Έριξα κι εγώ μια προπαραγγελία πριν λίγο μέσω goboo το οποίο το έχει διαθέσιμο στην έκδοση 6/128 σε μαύρο χρώμα.

Από χθες το βράδυ τσεκάρω amazon de,es,it,fr και το πουλάνε σε τιμές πιο πάνω των 299€, εκτός του λευκού 6/128 για το οποίο όμως αν πας να βάλεις τη διεύθυνση σου, σου λέει ότι δεν αποστέλλεται εκεί. Αν δε, πας στην από κάτω επιλογή των 369/399€, αποστέλλει κανονικά Ελλάδα. Ίσως μέσω parcel forwarding να αξίζει, όμως δεν έχω τη διάθεση να περιμένω εξτρά, να αλλάξει διανομέα το κινητό και να φεσωθώ εκ νέου. Οπότε έριξα προπαραγγελία από το goboo το οποίο απ' ότι κατάλαβα είναι εξουσιοδοτημένος αντιπρόσωπος και στέλνει από Ισπανία. Όσο για το θέμα σέρβις, μένει να δούμε αν -μακριά από εμάς- χρειαστεί. Για όσα κινητά έχω πάρει από Κίνα πάντως (ali, banggood) δε χρειάστηκα κάτι 😜

εκανα μια ερωτηση στην goboo σχετικα με το τελωνειο προφανως μου ειπαν οτι δεν εχει και σχετικα με την εγγυηση μου ειπαν θα επικονωνησουμε ωστε να διασφαλισουν το οφελος μας μου εγραψαν στο λεω πληροφοριακα ελπιζω βεβαια και να το τηρουν αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο επεξεργαστη εχει το ενα και αλλο το αλλο?το 6 128 και το 8 256 τελικα πιο αξιζει πιο πολυ εχουν μεγαλες διαφορες?

Κανενα αμαζον δεν μου στελνει κ εμενα Ελλαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, dopermann είπε

Αλλο επεξεργαστη εχει το ενα και αλλο το αλλο?

To x3 pro φοράει τον snapdragon 860, to F3 φοράει τον snapdragon 870. 

Επεξ/σία από Velocity91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/3/2021 στις 9:32 ΜΜ, Vormulac είπε

Μόλις έριξα κι εγώ μια παραγγελια απο το Γαλλικο Amazon για το μπλε 8/256 και πέρασε κανονικα

Πόσο σου κόστισε συνολικά με μεταφορικά; Μου βγάζει 419 σύνολο . Έχω κάνει κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Dimitriss21 είπε

Πόσο σου κόστισε συνολικά με μεταφορικά; Μου βγάζει 419 σύνολο . Έχω κάνει κάτι λάθος;

Δεν έχεις κάνει κάτι λάθος αλλά απ΄ ότι φαίνεται, η τιμή του μπλε από 369 πήγε 399, όπως και των άλλων χρωμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Vormulac είπε

Δεν έχεις κάνει κάτι λάθος αλλά απ΄ ότι φαίνεται, η τιμή του μπλε από 369 πήγε 399, όπως και των άλλων χρωμάτων.

Και με την εγγύηση τιμής προπαραγγελιας γνωρίζεις τι γίνεται; Δηλαδή το συγκεκριμένο κινητό θα έπρεπε να κοστίζει 349 αντί για 399 . Σύμφωνα με την εταιρία η τιμή προπώλησης θα είναι 349 , υπάρχει η πιθανότητα να μου επιστραφούν τα επιπλέον 50 ευρώ;

Επεξ/σία από Dimitriss21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, dopermann είπε

Αλλο επεξεργαστη εχει το ενα και αλλο το αλλο?το 6 128 και το 8 256 τελικα πιο αξιζει πιο πολυ εχουν μεγαλες διαφορες?

Κανενα αμαζον δεν μου στελνει κ εμενα Ελλαδα...

Απλά δεν είναι επεκτάσιμη η μνήμη μέσω sd και έχει 33% περισσότερη ram το μεγάλο. Τα ζυγίζεις. Το κινητό είναι δυνατό και θα κρατήσει χρόνια. 

4 ώρες πριν, Dimitriss21 είπε

Και με την εγγύηση τιμής προπαραγγελιας γνωρίζεις τι γίνεται; Δηλαδή το συγκεκριμένο κινητό θα έπρεπε να κοστίζει 349 αντί για 399 . Σύμφωνα με την εταιρία η τιμή προπώλησης θα είναι 349 , υπάρχει η πιθανότητα να μου επιστραφούν τα επιπλέον 50 ευρώ;

Η προπωληση υπήρξε απλά εξαντλήθηκε. Σε περίπτωση που το ρίξουν πάλι στα 350 τότε θα σου επιστρέψουν τα 50€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, zentro said:

έφυγε προπαραγγελια απο goboo στα 299, χρεωθηκα τα 20 και τα υπόλοιπα μόλις το στείλουν, άντε να δούμε πότε θα έρθει 

Εριξα και γω μια παραγγελια χθες πηρε πρωτα τα 20 ευρω, τα υπολοιπα 280 να ξερεις τα πληρωνεις χειροκινητα σε εμενα δεν μου το εκανε αυτοματα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, steveevo είπε

Εριξα και γω μια παραγγελια χθες πηρε πρωτα τα 20 ευρω, τα υπολοιπα 280 να ξερεις τα πληρωνεις χειροκινητα σε εμενα δεν μου το εκανε αυτοματα.

καλά που το είπες, δεν το είχα δει καν μπήκα και τελειώσα την συναλλαγή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 minutes ago, samsunglife said:

Φαίνεται στην παραγγελία σου ότι εξοφλήθηκε; ρωταώ γιατί σε εμένα που το έκανα χθες μετά τις 1:00 ακόμα δεν έχει εμφανιστεί...

Αποσω θυμαμαι μετα το 20 αρικο περιμενεις γυρω στο 12ωρω για να σου εμφανισει την επιλογη για να πληρωσεις το υπολοιπο ποσο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, samsunglife είπε

Η επιλογή να πληρώσεις το υπόλοιπο ποσό άνοιξε σήμερα στις 1 το πρωί.

Κάποιος που πλήρωσε σήμερα το υπόλοιπο ποσό των 279 ευρώ υπάρχει; 

Εγώ, στις 7 το πρωί πλήρωσα κανονικά μέσω Paypal και από τότε μέχρι τώρα η κατάσταση μου είναι σε "to be shipped". Υποτίθεται ότι θα το αποστείλουν εντός 24ωρου από την πληρωμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...