Προς το περιεχόμενο

Poco F3/x3 pro


Fonaiver

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι παραγγήλατε από amazon, σας έχει γίνει κι εσάς revert η χρέωση την ίδια μέρα με την παραγγελία; Η παραγγελία είναι ενεργή αλλά τα λεφτά δεν έφυγαν ποτέ. 

Edit:το βρήκα. Η χρέωση γίνεται όταν αποστέλλει το αντικείμενο, ώστε σε περίπτωση που πέσει η τιμή να το πάρεις στην νέα. 

Επεξ/σία από Μακιαβέλλι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Μακιαβέλλι είπε

Όσοι παραγγήλατε από amazon, σας έχει γίνει κι εσάς revert η χρέωση την ίδια μέρα με την παραγγελία; Η παραγγελία είναι ενεργή αλλά τα λεφτά δεν έφυγαν ποτέ. 

Edit:το βρήκα. Η χρέωση γίνεται όταν αποστέλλει το αντικείμενο, ώστε σε περίπτωση που πέσει η τιμή να το πάρεις στην νέα. 

Εδώ και χρόνια αυτή είναι η πολιτική του amazon. Μάλιστα για προϊόντα που είναι sold by Amazon, αν αργήσουν πολύ να έρθουν, πχ 5-6-7 μέρες αργότερα από ότι σου έχει πει το Amazon, βγαίνει μια επιλογή στην παραγγελία να ζητήσεις τα χρήματα σου πίσω κανονικά και αν έρθει το προϊόν να το κρατήσεις επίσης. Μου έτυχε φέτος το Δεκέμβρη με μια καφετιέρα από το ιταλικό Amazon. Εύγε τους!

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο goboo το κινητο ειναι σε φαση to be shipped απο χθες το πρωι, μας βλεπω οσους το χουμε παρει απο κει να το στελνουν απο Δευτερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Εδώ και χρόνια αυτή είναι η πολιτική του amazon. Μάλιστα για προϊόντα που είναι sold by Amazon, αν αργήσουν πολύ να έρθουν, πχ 5-6-7 μέρες αργότερα από ότι σου έχει πει το Amazon, βγαίνει μια επιλογή στην παραγγελία να ζητήσεις τα χρήματα σου πίσω κανονικά και αν έρθει το προϊόν να το κρατήσεις επίσης. Μου έτυχε φέτος το Δεκέμβρη με μια καφετιέρα από το ιταλικό Amazon. Εύγε τους!

Ήταν σε pre-order price guarantee η καφετιέρα; Τόση κάψα και για τις καφετέριες; 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Μακιαβέλλι είπε

Ήταν σε pre-order price guarantee η καφετιέρα; Τόση κάψα και για τις καφετέριες; 😁

Όχι απλά ήταν και καλά πολύ όμορφη σε σχέση με τις "κοινές" κατά την σύζυγο οπότε χωρίς ιδιαίτερες διαπραγματεύσεις, μιας και εγώ δεν πίνω καν καφέ, επάρθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, steveevo είπε

Απο goboo το κινητο ειναι σε φαση to be shipped απο χθες το πρωι, μας βλεπω οσους το χουμε παρει απο κει να το στελνουν απο Δευτερα....

Και υποτίθεται ότι θα το στέλνανε 24 ώρες μετά την πληρωμή! Ελπίζω να μην φάμε καμιά φόλα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Και υποτίθεται ότι θα το στέλνανε 24 ώρες μετά την πληρωμή! Ελπίζω να μην φάμε καμιά φόλα... 

Λογικα Δευτερα αλλιως θα περιμενουμε κανα μηνα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mathews είπε

Λογικα Δευτερα αλλιως θα περιμενουμε κανα μηνα :P

Μην ξεχνάμε ότι είναι Πάσχα για τούς Καθολικούς οπότε από Τρίτη βλέπω εξελίξεις...

Περιμένω και εγώ ένα F3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, lampisd είπε

Δεν του κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως έχει φάει κανένα κολημα?

το εκανα καθαρισμο μικροφωνου με αυτον τον ηχο που κανει και καθαριζει και λειτουργει σωστα απο οτι με ειπανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά, έχουμε εξελίξεις.

Όσοι παραγγείλατε από goboo το F3, να γνωρίζετε μου πήγε σε κατάσταση "shipping". (όχι shipped, το τονίζω.)

Στο track δείχνει: 

Processing

04-02-2021 07:42:07

Επεξ/σία από Velocity91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, Velocity91 είπε

Καλησπέρα παιδιά, έχουμε εξελίξεις.

Όσοι παραγγείλατε από goboo το F3, να γνωρίζετε μου πήγε σε κατάσταση "shipping". (όχι shipped, το τονίζω.)

Στο track δείχνει: 

Processing

04-02-2021 07:42:07

και μενα το ιδιο φιλε μου ελπιζω μεχρι το βραδυ να γινει shipped !

 

Επεξ/σία από Mathews
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...