Προς το περιεχόμενο

20% επιστρφη με καρτες eurobank σε οικιακες συσκευες απο Πλαισιο


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Οι οροι απο το site της eurobank

 

Η προσφορά ισχύει από 16.03.2021 έως και 31.03.2021 για αγορές οικιακών συσκευών αξίας από 199€ και πάνω:

  • Από τα ανοιχτά καταστήματα Πλαίσιο.
  • Online από το plaisio.gr.

Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να χρησιμοποιήσετε χρεωστική κάρτα Eurobank ή πιστωτική κάρτα Eurobank που συμμετέχει στο πρόγραμμα επιβράβευσης €πιστροφή.

Όροι και προϋποθέσεις προσφοράς

Δείτε αναλυτικά τι προβλέπουν οι όροι και προϋποθέσεις για την προσφορά στο Πλαίσιο.
  1. Η ενέργεια 20% €πιστροφή ισχύει αποκλειστικά για αγορές μικρών και μεγάλων οικιακών συσκευών συνολικής αξίας από 199€ και πάνω που θα πραγματοποιηθούν στα φυσικά καταστήματα Πλαίσιο, στο online κατάστημα plaisio.gr ή τηλεφωνικά στο 800 11 12345, κατά το χρονικό διάστημα από 16.03.2021 έως και 31.03.2021 ή έως εξαντλήσεως των αποθεμάτων, με χρήση πιστωτικών και χρεωστικών καρτών Eurobank που συμμετέχουν στο πρόγραμμα επιβράβευσης €πιστροφή.
  2. Κατά τη συναλλαγή της αγοράς που θα πραγματοποιήσετε στα φυσικά καταστήματα Πλαίσιο, στο online κατάστημα plaisio.gr ή τηλεφωνικά στο 800 11 12345, κατά το χρονικό διάστημα ισχύος της ενέργειας, θα κερδίζετε 1% €πιστροφή που αντιστοιχεί στο μόνιμο ποσοστό €πιστροφή των καταστημάτων Πλαίσιο.
  3. Τα επιπλέον ευρώ €πιστροφή που αντιστοιχούν στο 20% επί της αξίας των μικρών και μεγάλων οικιακών συσκευών, συνολικής αξίας από 199€ και πάνω που θα αγοράσετε, θα πιστωθούν σε ενεργή κάρτα σας που συμμετέχει στο Πρόγραμμα έως και τις 26.04.2021.
  4. Η ενέργεια 20% €πιστροφή δεν ισχύει: 
    • Όταν η χρέωση γίνεται μερικά ή σε περισσότερες από μία κάρτες Eurobank, δηλαδή εάν το συνολικό ποσό της συναλλαγής δεν εξοφληθεί εξ ολοκλήρου με μία κάρτα Eurobank.
    • Όταν πραγματοποιείται παράλληλα εξαργύρωση των διαθέσιμων ευρώ €πιστροφή.
    • Σε συνδυασμό με οποιαδήποτε άλλη έκπτωση, προσφορά ή προνόμιο, εκτός από την έκπτωση που προσφέρεται από το Πλαίσιο στο πλαίσιο της περιόδου των εκπτώσεων, η οποία αναγράφεται ευκρινώς ως τελική εκπτωτική τιμή με διακριτή διαγραφή της αρχικής τιμής. 
    • Στα προϊόντα που πωλούνται από το Stock House.
  5. Στις υπόλοιπες αγορές σας στο Πλαίσιο και το plaisio.gr με κάρτες Eurobank που συμμετέχουν στο Πρόγραμμα κερδίζετε 1% €πιστροφή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τηλεοραση  που ειχα παρει πανω απο 499 ευρω η επιστροφη εγινε την ιδια μερα ...

Παρολο που η τηλεοραση επεστραφη και πηρα αλλη δεν την εχασα και ξαναπηρα 20%

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Για τηλεοραση  που ειχα παρει πανω απο 499 ευρω η επιστροφη εγινε την ιδια μερα ...

Παρολο που η τηλεοραση επεστραφη και πηρα αλλη δεν την εχασα και ξαναπηρα 20%

να πως βγαίνει μεροκάματο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Για τηλεοραση  που ειχα παρει πανω απο 499 ευρω η επιστροφη εγινε την ιδια μερα ...

Παρολο που η τηλεοραση επεστραφη και πηρα αλλη δεν την εχασα και ξαναπηρα 20%

Εχει γινει παρομοια κατασταση με ψυγειο μου... Καθε δεν ξερω ποτε κανουν κατι σαν εκκαθάριση και τα ελέγχουν. Εγω τα ειχα φαει και πήγε το "πορτοφόλι" της Επιστροφής μείον το ποσό που μου είχαν πιστώσει λανθασμένα. Μετα οτι μαζευα μείωνε το μείον...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έδωσα παραγγελία ένα πλυντήριο άνω φόρτωσης inventor. 

Ευτυχώς το πλυντήριο μου χάλασε μετά από 10 χρόνια τώρα που παίζει η προσφορά 

Για να δούμε πότε θα μπει η επιστροφή .

Επισης το έβαλα με 4 δόσεις 

Υπάρχει περίπτωση να είναι λόγος αυτός να μην ισχύει η επιστροφή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, alan boy είπε

Εγώ πάντως έδωσα παραγγελία ένα πλυντήριο άνω φόρτωσης inventor. 

Ευτυχώς το πλυντήριο μου χάλασε μετά από 10 χρόνια τώρα που παίζει η προσφορά 

Για να δούμε πότε θα μπει η επιστροφή .

Επισης το έβαλα με 4 δόσεις 

Υπάρχει περίπτωση να είναι λόγος αυτός να μην ισχύει η επιστροφή; 

Οχι δεν υπαρχει κατι τετοιο.

38 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

να πως βγαίνει μεροκάματο...

Αν το ηξερα .....θα επερνα και θα επεστρεφα μια πολυ πιο ακριβη !!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Για τηλεοραση  που ειχα παρει πανω απο 499 ευρω η επιστροφη εγινε την ιδια μερα ...

Παρολο που η τηλεοραση επεστραφη και πηρα αλλη δεν την εχασα και ξαναπηρα 20%

Γιαννη ξερεις τι εχει να γινει τωρα που το ειπες αυτο ε?😎 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

 ξερεις τι εχει να γινει τωρα που το ειπες αυτο ε?😎 

Σωστο herthan, δεν θα επρεπε να γραφονται τετοια γιατι μπορει να λαβει λαθος μηνυματα καποιος, αλλα εχει γραφτει και αυτο που ειναι σημαντικοτερο:

2 ώρες πριν, wolfskinn είπε

Εχει γινει παρομοια κατασταση με ψυγειο μου... Καθε δεν ξερω ποτε κανουν κατι σαν εκκαθάριση και τα ελέγχουν. Εγω τα ειχα φαει και πήγε το "πορτοφόλι" της Επιστροφής μείον το ποσό που μου είχαν πιστώσει λανθασμένα. Μετα οτι μαζευα μείωνε το μείον...

Και μετα πιθανοτατα θα υπαρχει και δευτερο επιπεδο, αν χρειαστει. Οποτε μην το σκεφτει κανεις πονηρα. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Γιαννη ξερεις τι εχει να γινει τωρα που το ειπες αυτο ε?😎 

Ισως εχεις δικιο αλλα δεν το εκνα επιτηδες ουτε ηξερα οτι θα συμβει .Φυσικα δεν σημαινει οτι θα ξαναγινει .Ισως ηταν καποιο συτημικο λαθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι αγοράσατε σας μπηκε έστω το αρχικο 1%; Εγώ έκανα αγορα αλλά ουτε το αρχικο 1% μου μπήκε επιστροφή. Τους καλεσα και μου είπαν οτι ακομη θα μπει εως 31/3 που τελειώνει η ενέργεια και το υπόλοιπο για να φτασει το 20% μεχρι τελη Απριλίου. 

Καποιες τιμες είναι αρκετά κατω απο skroutz και μερικες συσκευές εχουν επιπλεον δωροεπιταγη 30€ για ανακύκλωση της παλιάς συσκευής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manpower είπε

Όσοι αγοράσατε σας μπηκε έστω το αρχικο 1%; Εγώ έκανα αγορα αλλά ουτε το αρχικο 1% μου μπήκε επιστροφή. Τους καλεσα και μου είπαν οτι ακομη θα μπει εως 31/3 που τελειώνει η ενέργεια και το υπόλοιπο για να φτασει το 20% μεχρι τελη Απριλίου. 

Καποιες τιμες είναι αρκετά κατω απο skroutz και μερικες συσκευές εχουν επιπλεον δωροεπιταγη 30€ για ανακύκλωση της παλιάς συσκευής. 

Όχι δεν έχει μπει, αναμένουμε για το 1%.  Για το υπόλοιπο ναι το λέει και στους όρους μέχρι 26/04 θα μπει. 

Όντως σε κάποιες συσκευές οι τιμές είναι καλές, όποιος ψάχνει για οικιακή συσκευή αξίζει να ρίξει μια ματιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω για ένα πλυντήριο πιάτων που γράφει ότι είναι διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας. Ο υπάλληλος που μίλησα μου ανέφερε ότι αν δεν παραλάβουν το προϊόν μέχρι τις 31/3, που είναι εξαιρετικά πιθανό λόγω του ότι δεν είναι άμεσα διαθέσιμο, δεν πρόκειται να πάρω την επιστροφή καθώς θα τιμολογηθεί σε ημερομηνία μετά τις 31/3 που λήγει η προσφορά. Τον περασμένο Νοέμβριο πάντως σε αντίστοιχη προσφορά, πήρα ψυγείο το οποίο ήρθε μετά από ένα μήνα και έστειλα τα αποδεικτικά με email στη eurobank και μετά από δύο μήνες πήρα και το υπόλοιπο 19% της επιστροφής. Τώρα πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...