Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] 10 PS4 παιχνιδια


alfaeffe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, thomason993 είπε

Εκτός από τσάμπα, τα συγκεκριμένα παιχνίδια είναι και πολύ αξιόλογα έχοντας συγκεντρώσει πολύ θετικά review στη πλειοψηφία τους. 

Προτείνω να δοκιμάσετε οπωσδήποτε The Witness αν σας αρέσουν οι γρίφοι, Astro bot και Moss αν έχετε VR και Subnautica ειδικά για όσους έχετε ps5 όπου έχουν διορθωθεί όλα τα frame rate issues που έχει στο ps4. 

Εχει βγει VR για το 5 η κανει και του 4;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όποιος έχει πρόβλημα να τα προσθέσει στη βιβλιοθήκη μέσω browser, ας δοκιμάσει να αποσυνδεθεί και να συνδεθεί ξανά. Για μένα τουλάχιστον, αυτό δούλεψε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, czarjuly είπε

Επειδη δεν εχω χωρο στον δισκο τα εβαλα να κατεβεινουν και πατησα pause λογικα μου ανηκουν τωρα ε;

Λογικα δε χρειαζεται καν να τα βαλεις να κατεβαινουν, πρεπει να αρκει το "add to library".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι 1η Απριλιου δινει και το https://www.playstation.com/el-gr/games/ratchet-and-clank/

Ενω 19 Απριλιου αναμενεται να πεσει ο σερβερ της Σονυ, θα δωσει δωρεαν το  Horizon Zero Dawn!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, czarjuly είπε

Επειδη δεν εχω χωρο στον δισκο τα εβαλα να κατεβεινουν και πατησα pause λογικα μου ανηκουν τωρα ε;

MONO add to library φίλε, δεν χρειάζεται να κατεβάσεις τίποτα!
Κάνεις ένα απλό add και προστίθεται στην βιβλιοθήκη σου (θα σου γράψει Download from library) για να το κατεβάσεις όποτε εσύ θες. Αν σου εμφανίσει την δεύτερη εικόνα είσαι έτοιμος, δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα άλλο μιας και θα είναι ήδη δικό σου! (σου έρχεται και άμεσα ένα email επιβεβαίωσης-αγοράς)
merge-from-ofoct.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 26/3/2021 στις 11:36 ΠΜ, salmp7 είπε

Ας προστεθεί το παρακάτω:

https://www.playstation.com/el-gr/games/neverwinter/

Και λιγο πιο κατω ειναι δωρεαν και αλλη μια εκδοση του

Neverwinter Blue Glazed Bundle

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φτασαμε στα 11 που ειναι διαθεσιμα δωρεαν αυτη τη στιγμη (12 με την 2η εκδοση του neverwinter) , ετσι ενημερωσα τον τιτλο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, coyote2 είπε

Εγώ τα πήρα και για τους δύο λογαριασμούς που έχω ώστε αν αύριο μεθαύριο έχω δύο κονσόλες να κάνω login στον έναν και στον άλλον π.χ. δύο παιδιά

Κανεις share την κονσολα δεν χρειαζετε αλλα οκ κακο δεν ειναι να υπαρχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τους τελευταίους μήνες είναι η χαρά του VR στο PlayStation από τα monthly free με PS Plus και τώρα και με αυτή τη συλλογή. Δεν ξέρω τι έχουν πάθει εκεί στη Sony αλλά να συνεχίσουν έτσι, όσοι έχουμε VR το απολαμβάνουμε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...