Προς το περιεχόμενο

Streamlabs Help


UnboxingUltimate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας θα ήθελα να μου πείτε αν παρώ για ενα μηνα prime streamlabs τα θεματα στο προγγραμα streamlabs τα κραταει η πρεπε ινα πληρωνω καθε μηνα για να το χρησιμοποιω?.

εικόνα_2021-03-26_100841.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο πληρώνεις τόσο θα τα έχεις. Τουλάχιστον έτσι πιστεύω ότι λειτουργεί γιατί αλλιώς δεν έχει νόημα η συνδρομή.

Πάντως για μένα, αντί να χώνεις σε prime υπηρεσίες που μάλλον δεν θα μπορέσεις να εκμεταλλευτείς στο έπακρο, καλύτερα να επενδύσεις για αρχή σε καλό μικρόφωνο, κάμερα, κανένα background, ίσως κάποιο logo κτλ. Αν το προχωρήσεις αρκετά και αρχίζουν να έρχονται τα λεφτά με το τσουβάλι, τότε πάρε και prime, πάρε και κανένα elgato stream deck, νοίκιασε χώρο για στούντιο, ένα αμάξι, μια βίλα κτλ κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
Στις 26/3/2021 στις 12:45 ΜΜ, micos000 είπε

Όσο πληρώνεις τόσο θα τα έχεις. Τουλάχιστον έτσι πιστεύω ότι λειτουργεί γιατί αλλιώς δεν έχει νόημα η συνδρομή.

Πάντως για μένα, αντί να χώνεις σε prime υπηρεσίες που μάλλον δεν θα μπορέσεις να εκμεταλλευτείς στο έπακρο, καλύτερα να επενδύσεις για αρχή σε καλό μικρόφωνο, κάμερα, κανένα background, ίσως κάποιο logo κτλ. Αν το προχωρήσεις αρκετά και αρχίζουν να έρχονται τα λεφτά με το τσουβάλι, τότε πάρε και prime, πάρε και κανένα elgato stream deck, νοίκιασε χώρο για στούντιο, ένα αμάξι, μια βίλα κτλ κτλ κτλ.

Τα λεφτά με το τσουβάλι που ακριβώς ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα κρατάς και μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις ακόμα κι αν λήξει η συνδρομή σου, εκτός αν τα απεγκαταστήσεις, οπότε θα θέλει πάλι συνδρομή για να τα εγκαταστήσεις. Άλλωστε σαν απλά αρχεία εικόνων/βίντεο αποθηκεύονται στον υπολογιστή σου, οπότε ακόμα και backup κάπου αλλού μπορείς να τα κρατήσεις αν θες.

https://twitter.com/streamlabs/status/1171893365077680129

EDIT: ΠΩΩ, τώρα είδα ότι το θέμα είναι πριν από 9 μήνες και νεκραναστήθηκε...

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι, ο Giorgoss94 το ανέστησε γιατί του άρεσε η έκφραση "λεφτά με το τσουβάλι"

Φίλε Γιώργο, εννοούσα ότι αν πάει καλά και έχει viewers και followers θα αρχίσει να παίρνει λεφτά από το youtube για τις προβολές και αν είναι καλός σε αυτό που κάνει θα μπορέσει να έχει και χορηγούς. Όλα αυτά φέρνουν λεφτά και οι καλοί youtubers τσιμπάνε καλά λεφτά.

Εδώ αυτή η μ@λ@κία, το baby sharks dance έφτασε τα 10δις προβολές και αυτό μεταφράζεται σε million of dollars. (3$ με 5$ ανά 1000 views)

Δες τι πήραν οι top youtubers το 2021

Αναφορά σε κείμενο

1. MrBeast - £39.5 million

2. Jake Paul - £33 million

3. Markiplier - £28 million

4. Rhett & Link - £22 million

5. Unspeakable - £20.8 million

6. Like Nastya - £20.4 million

7. Ryan Kaji (Ryan's World) - £19.7 million

8. Dude Perfect - £14.6 million

9. Logan Paul - £13 million

10. Preston - £11.7 million

 

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2022 στις 11:34 ΜΜ, micos000 είπε

Ναι, ο Giorgoss94 το ανέστησε γιατί του άρεσε η έκφραση "λεφτά με το τσουβάλι"

Φίλε Γιώργο, εννοούσα ότι αν πάει καλά και έχει viewers και followers θα αρχίσει να παίρνει λεφτά από το youtube για τις προβολές και αν είναι καλός σε αυτό που κάνει θα μπορέσει να έχει και χορηγούς. Όλα αυτά φέρνουν λεφτά και οι καλοί youtubers τσιμπάνε καλά λεφτά.

Εδώ αυτή η μ@λ@κία, το baby sharks dance έφτασε τα 10δις προβολές και αυτό μεταφράζεται σε million of dollars. (3$ με 5$ ανά 1000 views)

Δες τι πήραν οι top youtubers το 2021

 

Αδερφέ μου έχω κανάλι με 50.000 subscribers και αυτά που λες δεν ισχύουν..και πιστεψε με εχω χιλιαδες views..σύνολο καναλιού σε 1.5 χρόνο , 4 εκατομμύρια views , οπότε μην συγκρίνεις τις τιμές εξωτερικού με ελλάδα...

5 λεπτά πριν, Giorgoss94 είπε

Αδερφέ μου έχω κανάλι με 50.000 subscribers και αυτά που λες δεν ισχύουν..και πιστεψε με εχω χιλιαδες views..σύνολο καναλιού σε 1.5 χρόνο , 4 εκατομμύρια views , οπότε μην συγκρίνεις τις τιμές εξωτερικού με ελλάδα...να τονισω οτι δεν στο λεω καπως , απλως μην φουσκωνεις τα μυαλα τους πιστευοντας οτι θα βγαλουν έστω και χιλιάδες !! θελει πολυ δρομο για να βγαλεις χιλιαδες...πολυ δρομο !!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...