Προς το περιεχόμενο

[GPU] Asus GeForce GTX 1050 Ti 4GB Phoenix 168.46 [ΤΕΛΟΣ]


koukis hlias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
55 λεπτά πριν, zorans είπε

Συγνώμη που σας διακόπτω παιδια, να πω κάτι για το θέμα;😄

Ήμουν απο αυτούς που πρόλαβαν και έκαναν παραγγελία για την κάρτα του θέματος. Τελικά  τσάμπα χάρηκα καθώς χθες έλαβα το παρακάτω email:

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά από επικοινωνία με τον κεντρικό προμηθευτή, μας ενημέρωσαν πως την δεδομένη χρονική στιγμή υπάρχει ένα προσωρινό πρόβλημα διαθεσιμότητας σε κάποιο από τα προϊόντα της παραγγελίας σας. Εμείς κάνουμε ήδη προσπάθειες προκειμένου να βρούμε διαθεσιμότητα και να ολοκληρωθεί η παραγγελία σας εντός των χρονικών μας δεσμεύσεων.
Σύντομα, ένας εκπρόσωπός μας θα επικοινωνήσει μαζί σας. Σε κάθε περίπτωση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας, προκειμένου να σας ενημερώσουμε.
Σας ζητάμε συγνώμη για την αναστάτωση.

Πείτε μου τώρα οτι αυτό δεν το έχει γράψει γυναίκα.

Έφαγα το άκυρο, αλλά με ωραίο τρόπο. Να με αφήσει και στην αμφιβολία μήπως και γίνει κάτι. Σαν να μπήκα στο ψυγείο ένα πράμα....

Τα θεματα μενουν ανοικτα για εξελιξη παραγγελιων. Αν δεν μας ενοιαζε αυτο, θα ειχε κλειδωσει. Το εχουμε πει πολλες φορες. Το γραφω ξανα, απλα για να το διαβασουν οσοι δεν ετυχε να το μαθουν σε προηγουμενα τοπικ.

 

Λοιπον, δεν βλεπω ακυρο εγω στο μηνυμα, αλλα ενα "περιμενετε, προσωρινη ελλειψη". Τουλαχιστον για την ωρα αυτο σου λενε. Και μαλιστα κανουν προσπαθεια λενε να το βρουν το προιον ωστε ειναι μεσα στο 4-10 ημερες που ελεγε ως διαθεσιμοτητα το οποιο οπως λενε θεωρουν και δεσμευση. (ετσι δεν σου ελεγε οταν το παρηγγειλες, 4-10 ημερες; )

Αναμονη για τα νεοτερα σου. ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 28/3/2021 στις 4:37 ΜΜ, matrixxx είπε

...

Αναμονη για τα νεοτερα σου. ;) 

Παρέλαβα σήμερα κανονικά. Πραγματικά δεν το περίμενα. Θεωρούσα ότι θα έτρωγα το κλασικό "συγνώμη μας τελείωσαν" ή το all-time "δεν φταίμε εμείς, λάθος του συστήματος". Ένα μπράβο στην επιχείρηση από εμένα. Έτσι χτίζεις πελατολόγιο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...