Προς το περιεχόμενο

Καρέκλα Markus ή Καρέκλα από dromeas?


nasos96

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, είμαι ανάμεσα σε καρέκλα από dromeas(το θέμα είναι ποια;) ή τη Markus. Στα μείον της markus, τα μπράτσα που δε ρυθμίζονται, είναι σημαντικό. Στα συν και των 2 η εγγύηση. Τώρα από πλαίσιο έχω ακούσει και καλά και κάκα λόγια. Επίσης μόνο 2 χρόνια εγγύηση. Το μπάτζετ είναι το πολύ μέχρι 250. Χρείαζεται για τηλεργασία οπότε αρκετές ώρες. Πείτε γνώμες αν έχετε αγοράσει ή δοκιμάσει κάποιες. Το ξέρω ότι υπάρχουν αρκετά παρόμοια θέματα αλλά ήθελα να το περιορίσω στις συγκεκριμένες. 

Ευχαριστώ, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα markus και τη θεωρώ τίμια για τα λεφτά της. Όμως δεν έχει ιδιαίτερες ρυθμίσεις.
Μετα πήρα Dromeas VIP στα διπλα λεφτά με ρυθμίσεις αλλά δεν τρελάθηκα.

Επεξ/σία από tasanton
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη markus έχω δει τη προτείνουν αρκετά άτομα στο φόρουμ. Γενικά είναι οκ για αρκετές ώρες εργασίας; Είχατε καποιο πρόβλημα και τι εξυπηρέτηση είχατε από ικεα; Τώρα απο dromeas, τη smart-d αν έχει αγοράσει/δοκιμάσει κάποιος; Επίσης, έχω ακούσει καλά λόγια για κάποια action-d την οποία δε μπορώ να βρω στο dromeas. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/3/2021 στις 2:44 ΠΜ, tasanton είπε

Είχα markus και τη θεωρώ τίμια για τα λεφτά της. Όμως δεν έχει ιδιαίτερες ρυθμίσεις.
Μετα πήρα Dromeas VIP στα διπλα λεφτά με ρυθμίσεις αλλά δεν τρελάθηκα.

Θα πρότεινες να πάω σε markus ή κάποια του δρομέα; η markus είναι αναπαυτική στη μέση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια από τις δυο δεν ανταποκρίθηκε στα δικά μου Στάνταρντ.

θα έβαζα τη Markus πιο πάνω λόγω καλύτερης τιμής. Εκτός αν βρεις άλλο μοντέλο της dromeas. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/3/2021 στις 10:38 ΠΜ, nasos96 είπε

Είχατε καποιο πρόβλημα και τι εξυπηρέτηση είχατε από ικεα;

Προσωπικά είχα μείνει απόλυτα ευχαριστημένος από την εξυπήρετηση. Μου χάλασε η Markus περίπου στα 9 χρόνια (καθημερινή πολύωρη χρήση). Πήγα με την (ξεθωριασμένη- σχεδόν σβησμένη) απόδειξη και αμέσως την αντικατέστησαν με καινούργια.

Περισσότερα για την Markus στα αντίστοιχα θέματα. Για την Dromeas δεν έχω προσωπική εμπειρία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 29/6/2021 στις 5:58 ΜΜ, nasos96 είπε

Από sato έχει αγοράσει κάποιος; ξέρει τι παίζει από ποιότητα ; δε λέει τιμές στο site

Κάνει νούμερα με τα μεταφορικά το sato να το έχετε υπόψη.

 

Και εγώ κοιτάω την Marcus αλλά όταν έκατσα πάνω της ήταν μεγάλο όχι. Φυσικά παίζει ρόλο το μέγεθος. Εγώ είμαι 1.91 106 κιλά. Οπότε εάν είσαι μεγάλος δες κάτι άλλο. Εγώ τελικά αγόρασα secret labs Titan την έχω δύο χρόνια και είναι καινούργια. Δεν κάνει Κιχ και απόλυτη στήριξη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την χειρότερη εμπειρία με καρέκλα dromeas, πανάκριβη και καθόλου καλή, με πόναγε η μέση, παρόλο που ήταν και καλά για να κάθεσαι άνετα. Χάλασε για πλάκα χωρίς κακή χρήση και σε κιλά είμαι κανονικός, βασικά είμαι αρκετά λεπτός. Το service τους πολύ κακό... Σε υπόλοιπα έπλιπλα που έχω πάρει από κει είμαι ευχαριστημένος, αλλά για καρέκλες μακριά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/4/2021 στις 10:30 ΠΜ, sakura22 είπε

Προσωπικά είχα μείνει απόλυτα ευχαριστημένος από την εξυπήρετηση. Μου χάλασε η Markus περίπου στα 9 χρόνια (καθημερινή πολύωρη χρήση). Πήγα με την (ξεθωριασμένη- σχεδόν σβησμένη) απόδειξη και αμέσως την αντικατέστησαν με καινούργια.

Περισσότερα για την Markus στα αντίστοιχα θέματα. Για την Dromeas δεν έχω προσωπική εμπειρία. 

Και εγώ έχω χάσει το πτυχίο μου πριν 10 χρόνια.  Το έχω μόνο σε φωτογραφία χαμηλής ανάλυσης. Πως βρήκες εσύ απόδειξη;

Μπράβο για την οργάνωση.

Επεξ/σία από SilentVoice
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από όσα διάβασα στο Insomnia, επέλεξα κι εγώ τη Markus (πάνε 2 χρόνια τώρα). Προηγουμένως είχα Δρομέα, αλλά δε θυμάμαι μοντέλο, οπότε δε μπορώ να συγκρίνω. Από τη Markus παρόλα αυτά, φουλ ικανοποιημένος. Μιας και παίζει ρόλο στο θέμα καρέκλα, είμαι 168 και 73 κιλά. Αρκετή χρήση τη μέρα (σπάνια πιο κάτω από 8ωρο!). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει Δρομέα, αλλά πριν το κάνω πήγα ΙΚΕΑ. Δοκίμασα αρκετή ώρα και τις δύο, αλλά η JARVFJALLET μου φάνηκε πολύ πιο βολική από την MARKUS. Το αναφέρω γιατί δεν βλέπω συχνά αναφορά σε αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την έχει πάρει κάποιος ;

https://eshop.dromeas.gr/dieythintikes-karekles-grafeiou/208-action-d.html

η μόνη προσιτή στο budged μου. Υπάρχει και το καπέλο των μεταφορικών ή μπορώ να παραλλάβω από το κατάστημα της πόλης μου;

 

 

Επεξ/σία από nasos96
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...