Προς το περιεχόμενο

Internet Banking


Natasa23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, SakafliaC είπε

Το έχεις ενεργοποιήσει? Η χρησιμότητα του ποια είναι? Να μη μπαίνεις απλά στο app της κάθε τράπεζας ξεχωριστά?

Ναι, αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 27/3/2021 στις 9:22 ΠΜ, HALF EVIL είπε

Παρακαλώ.

Επίσης μια νέα λειτουργία , δεν ξέρω αν την έχουν και άλλες τράπεζες, είναι ότι μπορείς να συνδέσεις τα προϊόντα που έχεις στις άλλες τράπεζες και να βλέπει τα υπόλοιπα και κινήσεις όλων των λογαριασμών που διατηρεί κάποιος στις 4 συστημικές τράπεζες. 

 

 

7 λεπτά πριν, SakafliaC είπε

Το έχεις ενεργοποιήσει? Η χρησιμότητα του ποια είναι? Να μη μπαίνεις απλά στο app της κάθε τράπεζας ξεχωριστά?

Να προσθέσω ότι προϋποθέτει να έχεις ebanking και στις άλλες τράπεζες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσες τράπεζες έχουν ενεργοποιημένο το SEPA (όλες;;;) η μεταφορά αυτή γίνεται ακαριαία στις ώρες που προβλέπεται ακόμα και στις τραπεζικές αργίες της Μ. Παρασκευής και Δευτέρας του Πάσχα των Καθολικών. Έτσι πληροφοριακά το λέω αν επείγεται κανείς μεταφορά τη Δευτέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Τρίτη, το αποκλείω γιατί μιλάμε για ΑΛΛΗ τράπεζα.

Η απάντηση είναι Τετάρτη Πέμπτη η παρασκευή ?

Για να δούμε.Οταν τα λάβει θα μας το πεις ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ukforthemoment είπε

Για να δούμε.Οταν τα λάβει θα μας το πεις ; 

Μείνε ήσυχος, θα μας ενημερώσει όπως ακριβώς έκανε και στο θέμα "ΔΙΑΚΟΠΗ ρεύματος στο σπίτι".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/3/2021 στις 9:22 ΠΜ, HALF EVIL είπε

Παρακαλώ.

Επίσης μια νέα λειτουργία , δεν ξέρω αν την έχουν και άλλες τράπεζες, είναι ότι μπορείς να συνδέσεις τα προϊόντα που έχεις στις άλλες τράπεζες και να βλέπει τα υπόλοιπα και κινήσεις όλων των λογαριασμών που διατηρεί κάποιος στις 4 συστημικές τράπεζες. 

 

Πώς γίνεται αυτό?? Με το waiz που διαφημίζουν ή μέσα από την εφαρμογή της Εθνικής?  Πρέπει να έχω e-banking και στην άλλη τράπεζα για να το κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, lyda94 είπε

Πώς γίνεται αυτό?? Με το waiz που διαφημίζουν ή μέσα από την εφαρμογή της Εθνικής?  Πρέπει να έχω e-banking και στην άλλη τράπεζα για να το κάνω?

Αυτό που ειπε από πάνω ο Βασίλειος.  Υπάρχει επιλογή για να το κάνεις.  Χρειάζονται και οι κωδικοί της άλλης τράπεζας. Είναι απλό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...