Προς το περιεχόμενο

UPGRADE TOSHIBA SATELLITE C55 A 19N


rendouan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω καποιο προβλημα με drivers προσπαθησα να βρω με search των windows τπτ μπηκα intel τπτ μπορει καποιος να βοηθησει?

Κατα τα αλλα το λαπτοπ πεταει κατω απο 20με 30 δευτερολεπτα αρκουν για εκκινηση κτλπ

εχω μπει και στην υποστηριξη της toshiba αλλα δεν ξερω τι να κατεβασω σαν drivers δεν μου ταιριαζει κατι και εχει δεκαδες drivers ekei

 

Screenshot_2021-03-30-21-10-53-409_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2021-03-30-21-10-49-393_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2021-03-30-21-10-42-309_com.miui.gallery.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παω να το χαρω κατι στραβωνει. Λοιπον ολα οκ με τον ssd  βαζωντας ομως τον παλιο μου σκληρο σαν δευτερο σκληρο στην θεση του dvd drive διαπιστωσα οτι ουτε να διαγραψω αρχεια μπορω ουτε να μετακινησω ουτε καν να τα δω παροτι αναγνωριστηκε κανονικα απο τον υπολογιστη μου.

κατι με το οτι χρειαζομαι δικαιωματα για να μετακινησω το ταδε αρχειο κτλπ. Παροτι μπαινω με λογαριασμο διαχειριστη. Το εχει ξαναδει αυτο κανεις? Να.μην εχω προσβαση στον παλιο σκληρο δισκο ενω φαινεται να λειτουργει κανονικα? Υπαρχει κατι καποιος που μπορει να προτεινει κατι; Νομιζω ειναι το τελευταιο που χρειαζομαι για να πω οτι ναι αξιζε καθε ευρω αυτη ηαναβαθμιση του υπολογιστη.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πρωτο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι να κανεις δεξι κλικ στο δισκο και να αλλαξεις δικαιωματα προσβασης-διαχειριστη.

Προφανως εκει εχεις την παλια εγκατασταση των windows και βλεπει αλλα.

Προχειρα τωρα βρηκα αυτο για να καταλαβεις

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, JDROGAS είπε

To πρωτο που μου ερχεται στο μυαλο ειναι να κανεις δεξι κλικ στο δισκο και να αλλαξεις δικαιωματα προσβασης-διαχειριστη.

Προφανως εκει εχεις την παλια εγκατασταση των windows και βλεπει αλλα.

Προχειρα τωρα βρηκα αυτο για να καταλαβεις

 

Ευχαριστω οντως με τα δικαιωματα ειχε σχεση. Με εκκινηση αυτι το βιντεο ηρηκα ενα αλλο που εδειχνε πως να απελευθερωθει ο σκληρος και να ειναι προσβασιμος απο παντου

Πλεον μπορω να πω οτι η αναβαθμιση ελαβε τελος! Ευχαριστω για ολα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...