Προς το περιεχόμενο

Το Honor Band 6 αποκτά ημερομηνία παγκόσμιας διάθεσης και τιμή


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, rus είπε

Bιντεο υπαρχουν για ολα τα προιοντα. Δεν θελω review, τις λειτουργιες του μονο, τι ακριβως προσφερει αυτο το ρολοι περα απο την ωρα. Αλλο τωρα το βιντεο που τα εξιδανικευουν ολα, αλλο η εμπειρια ενος κατοχου.

Ο πρώτος λόγος που με έκανε να το πάρω είναι το μέγεθος και η ποιότητα της amoled οθόνης. Λόγω προβλημάτων όρασης, με κούραζαν οι μικρότερες οθόνες και χρειαζόμουν μια μεγαλύτερη οθόνη με ευκρινείς χαρακτήρες και ωραία χρώματα. Αυτά τα έχει και διαβάζω άνετα όλα τα μηνύματα που δέχεται από τις εφαρμογές που έχω ορίσει 

Ο δεύτερος λόγος είναι ότι είχα απορρίψει τα μεγαλύτερα smartwatches. Δεν χρειαζόμουν π.χ. GPS, για να μετράω το καθημερινό περπάτημα μου, επειδή έχω πάντα μαζί μου το κινητό για να ακούω ραδιόφωνο. Έχω στο κινητό το huawei health app για την άσκηση και το honor 6 συνεργάζεται άψογα μαζί του. Έτσι κάθε στιγμή έχω στο band όλη την εικόνα. 

Είναι αρκετά ακριβές στις μετρήσεις του. Από το spO2 - που δεν χρησιμοποιώ συχνά - μέχρι την καταγραφή του ύπνου που με έχει βοηθήσει να βελτιώσω.

Έχει μεγάλη αυτονομία - δέκα μέρες άνετα και φορτίζει πλήρως σε ελάχιστο χρόνο. 

Το πήρα σε πολύ καλή τιμή, λόγω προπαραγγελίας πριν κυκλοφορήσει και κουπονιού. Νομίζω 37 ευρώ μου κόστισε. 

Αυτά τέλος πάντων ήταν τα πιο σημαντικά για μένα. Έχει και αρκετά άλλα, που θα είδες στο βίντεο. Γενικά με έχει αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο.

Ελπίζω να σε κάλυψα😀

Υ.Γ.  Αν κάποιος προτιμάει το honor band 5, ελάχιστα χρησιμοποιημένο με απόδειξη απο Κωτσο, το έχω στις αγγελίες του forum. 

Επεξ/σία από Green Dragon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Green Dragon είπε

Ο πρώτος λόγος που με έκανε να το πάρω είναι το μέγεθος και η ποιότητα της amoled οθόνης.........................

Υποτιθεται οτι μετραει

-καρδιακο παλμο ολο το 24ωρο

-επιπεδα οξυγονου στο αιμα

-βηματα

-καμενες θερμιδες

-καταγραφη υπνου

-Breath Training

-προγνωση καιρου

Αυτα ειναι ολα? Δουλευουν κανονικα? Ξυπνητηρι δεν? Ιντερνετ?

Eν τω μεταξυ στο ιστορικο της τιμης του φαινεται οτι υπαρχει προοδευτικη ανοδος. Πριν 3 μηνες πχ. εκανε 40ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα σε καλό σου! Με έκανες και γέλασα βραδιάτικα!

Επίσης τηγανίζει πατάτες με αυγά και μια φορά την εβδομάδα φτιάχνει μουσακά 🤣🤣🤣

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, chios είπε

Αν και πανέμορφο με χαλάει η μικρή μπαταρία του, έχω μάθει να φορτίζω το  mi band 3  μια φορά τον μήνα και πιστεύω θα ξενερώσω.

Μια φορά το μήνα με τίποτα. Τις δύο εβδομάδες μπορεί να τις φτάνει. Πάντως φορτίζει πολύ γρήγορα, μισή ώρα για 10-100%.

Επεξ/σία από Green Dragon
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Green Dragon είπε

Μπα σε καλό σου! Με έκανες και γέλασα βραδιάτικα!

Επίσης τηγανίζει πατάτες με αυγά και μια φορά την εβδομάδα φτιάχνει μουσακά 🤣🤣🤣

Δηλαδη ειναι ψεματα αυτα που γραφουν?

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/3/2021 στις 9:18 ΜΜ, rus είπε

Υποτιθεται οτι μετραει

-καρδιακο παλμο ολο το 24ωρο

-επιπεδα οξυγονου στο αιμα

-βηματα

-καμενες θερμιδες

-καταγραφη υπνου

-Breath Training

-προγνωση καιρου

Αυτα ειναι ολα? Δουλευουν κανονικα? Ξυπνητηρι δεν? Ιντερνετ?

Eν τω μεταξυ στο ιστορικο της τιμης του φαινεται οτι υπαρχει προοδευτικη ανοδος. Πριν 3 μηνες πχ. εκανε 40ε.

Έχει όλα τα παραπάνω καθώς και ξυπνητήρι, χρονόμετρο, καταγραφή ύπνου και ένα τύπο φακού καθώς όλη η οθόνη γίνεται έντονο λευκό...αγορασμενη εδώ και δύο εβδομάδες η κινεζική έκδοση με έχει αφήσει απολύτως ικανοποιημένο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, DimosP6 είπε

Έχει όλα τα παραπάνω καθώς και ξυπνητήρι, χρονόμετρο, καταγραφή ύπνου και ένα τύπο φακού καθώς όλη η οθόνη γίνεται έντονο λευκό...αγορασμενη εδώ και δύο εβδομάδες η κινεζική έκδοση με έχει αφήσει απολύτως ικανοποιημένο!

To internet περιοριζεται μονο στη προγνωση του καιρου?

Αδιαβροχο ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, rus είπε

To internet περιοριζεται μονο στη προγνωση του καιρου?

Αδιαβροχο ε?

Τις ενημερώσεις για καιρό της παίρνει από την εφαρμογή του κινητού...αδιάβροχο είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, DimosP6 είπε

Τις ενημερώσεις για καιρό της παίρνει από την εφαρμογή του κινητού...αδιάβροχο είναι 

Θα ηθελα να μου πεις τις λειτουργιες του ανεξαρτητως κινητου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/4/2021 στις 9:39 ΜΜ, rus είπε

Θα ηθελα να μου πεις τις λειτουργιες του ανεξαρτητως κινητου.

Το παραπάνω βίντεο είναι κατατοπιστικότατο... smartband είναι όχι smartwatch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...