Προς το περιεχόμενο

Instagram έχει κολλήσει όλα λευκά!


GeorgetteAn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας! Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα που δεν ξέρω τι να κάνω. Το πρωι που μπήκα στο Instagram  ηταν όλα λευκά. Στο Instagram υπάρχω αλλά χωρίς εικόνες φίλους ακολουθους κτλπ και οι φίλοι μου βλέπουν το προφίλ μου κανονικά απλά εγώ δεν έχω πρόσβαση σε τίποτα 😳. Τι συμβαίνει; το ινστα δεν έχει να επικοινωνήσω μαζί τους που και να ήθελα δεν γίνεται μέσω του insta γιατί είναι όλα άσπρα! Έχω κάνει τα πάντα από θέμα επανεκκίνηση, απεγκατασταση, να μπω από άλλες συσκευές κτλ. Θέλω την άμεση βοήθεια σας παρακαλώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, GeorgetteAn είπε

Καλησπέρα σας! Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα που δεν ξέρω τι να κάνω. Το πρωι που μπήκα στο Instagram  ηταν όλα λευκά. Στο Instagram υπάρχω αλλά χωρίς εικόνες φίλους ακολουθους κτλπ και οι φίλοι μου βλέπουν το προφίλ μου κανονικά απλά εγώ δεν έχω πρόσβαση σε τίποτα 😳. Τι συμβαίνει; το ινστα δεν έχει να επικοινωνήσω μαζί τους που και να ήθελα δεν γίνεται μέσω του insta γιατί είναι όλα άσπρα! Έχω κάνει τα πάντα από θέμα επανεκκίνηση, απεγκατασταση, να μπω από άλλες συσκευές κτλ. Θέλω την άμεση βοήθεια σας παρακαλώ!!

Εκκαθάριση μνήμη cache, εκκαθάριση δεδομένων, επιβολή διακοπής και login από την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, kallonos είπε

Εκκαθάριση μνήμη cache, εκκαθάριση δεδομένων, επιβολή διακοπής και login 

 

Επεξ/σία από GeorgetteAn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

10 ώρες πριν, GeorgetteAn είπε

Θα το ψάξω αμέσως,  γιατί δεν το κατέχω και πολύ πως γίνονται αυτά 😅 σας ευχαριστώ πολύ! Θα το προσπαθήσω 

 

 

10 ώρες πριν, kallonos είπε

Εκκαθάριση μνήμη cache, εκκαθάριση δεδομένων, επιβολή διακοπής και login από την αρχή 

 

 

10 ώρες πριν, kallonos είπε

Εκκαθάριση μνήμη cache, εκκαθάριση δεδομένων, επιβολή διακοπής και login από την αρχή.

Μου βγάζει αυτό το μήνυμα.. θα μου διαγράψει ότι έχει ο λογαριασμός του  instagram δηλαδή? (Φωτογραφίες κτλ) 🙄

Screenshot_20210328-120154_Settings.jpg

Επεξ/σία από GeorgetteAn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, kallonos είπε

Εκκαθάριση μνήμη cache, εκκαθάριση δεδομένων, επιβολή διακοπής και login από την αρχή.

Το έκανα αλλά τελικά δεν μου έφτιαξε 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Καλησπέρα εδώ κ μέρες μου βγάζει το ινστα συνέχεια όλα άσπρα τι μπορώ να κάνω? Με λέει η ροή δεν ανανεώθηκε κ όλο άσπρα πως μπορώ να το φτιάξω? Κ διέγραψα κ την εφαρμογή κ την ξανά κατέβασα κ δεν φτιάχνετε τι να κάνω?

 

Επεξ/σία από Dimitrakiako
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 13/11/2021 στις 11:32 ΜΜ, Dimitrakiako είπε

 

Καλησπέρα εδώ κ μέρες μου βγάζει το ινστα συνέχεια όλα άσπρα τι μπορώ να κάνω? Με λέει η ροή δεν ανανεώθηκε κ όλο άσπρα πως μπορώ να το φτιάξω? Κ διέγραψα κ την εφαρμογή κ την ξανά κατέβασα κ δεν φτιάχνετε τι να κάνω?

 

Καλησπερα, επειδη και μενα μου κανει τωρα ακριβως το ιδιο, βρηκες λυση?

Στις 28/3/2021 στις 12:35 ΜΜ, GeorgetteAn είπε

Το έκανα αλλά τελικά δεν μου έφτιαξε 😔

καλησπερα επειδη μου κανει και εμενα το ιδιο , ειχες βρει λυση;

Αντιμετωπιζω και εγω το ιδιο προβλημα. Μου τα εμφανιζει ολα ασπρα. Μονο τα μηνυματα λειτουργουν, εκανα αποσυνδεση , restart το κινητο, απεγκατασταση και εκ νεου εγκατασταση την εφαρμογη, αλλα το προβλημα παραμενει, μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει;

Καλησπέρα, μου τα εμφανιζει και εμενα ολα ασπρα, εκανα αποσυνδεση και ξαναμπηκα, εκανα εκκαθαριση, εκανα απεγκατασταση και εκ νεου εγκατασταση αλλα το προβλημα παραμενει...μπορει να με βοηθησει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε εμένα δυστυχώς μια από τα ίδια κάνει δεν μπορώ να βρώ λύσεις σε αυτό το πρόβλημα έχει από την Πέμπτη και σήμερα είναι Κυριακή 

Επεξ/σία από Kostaas_tsl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα.Aντιμετοπιζω σχεδον το ιδιο προβλημα.η αρχικη μου σελιδα ειναι λευκη και επισης δεν μου εμφανιζει κανενα μηνυμα στα εισερχομενα.Δεν υπαρχει κανενα μηνυμα και οταν μου στελνουν ,μετα απο λιγο εξαφανιζεται.εχω διαγραψει την εφαρμογη αρκετες φορες ,εχω αλλαξει κωδικους και εχω κανει ολα τα παραπανω με την εκκαθαριση μνημης etc αλλα δεν γινεται τιποτα. εχετε βρει καποια λυση? ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παλαιότερα μου το έκανε όταν ενεργοποιούσα την εξοικονόμηση ενέργειας η δεδομένων. Δες αν έχεις κάτι από αυτά ενεργό και κλειστά.

Επεξ/σία από kallonos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...