Προς το περιεχόμενο

Πως βγάζω balance απο το quidco?


kostasgpa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι uk, έχω ελληνικό paypal. Μου το απορρίπτει συνεχώς. Υπάρχει τρόπος να βγάλω τα λεφτά; Είναι περίπου 65 λίρες. Στο bank account από την άλλη, μου ζητάει να βάλω bank account sort code, δεν καταλαβαίνω τι θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στους αγγλικούς λογαριασμούς σου δίνει έναν αριθμό λογαριασμου και ένα short code που χρησιμοποιείται για μεταφορές χρημάτων. Με βάση αυτό σε πληρώνει εκτός κ αν έχεις PayPal όπου όταν ήμουν Αγγλία ποτέ δεν άλλαξα την κυρια διεύθυνση του λογαριασμου (ήταν ελληνική και μετά απλά είχα προσθέσει την αγγλική μου σαν εναλλακτική) και ποτέ δε μου δημιούργησαν πρόβλημα. Από την άλλη όμως είχα περασμένη μέσα την αγγλική μου χρεωστική. Μήπως σχετίζεται με το ότι δεν έχεις λογαριασμό σε λίρα; Η κάρτα σε αυτό το νόμισμα; Δοκίμασες να βγάλεις καμία revolut πχ;

τα στοιχεία του λογαριασμου στο Quidco είναι ίδια με του PayPal; Τσεκάρουν αν είναι ίδια η διεύθυνση και τα λοιπά στοιχεία 

Επεξ/σία από marmagia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, marmagia είπε

Στους αγγλικούς λογαριασμούς σου δίνει έναν αριθμό λογαριασμου και ένα short code που χρησιμοποιείται για μεταφορές χρημάτων. Με βάση αυτό σε πληρώνει εκτός κ αν έχεις PayPal όπου όταν ήμουν Αγγλία ποτέ δεν άλλαξα την κυρια διεύθυνση του λογαριασμου (ήταν ελληνική και μετά απλά είχα προσθέσει την αγγλική μου σαν εναλλακτική) και ποτέ δε μου δημιούργησαν πρόβλημα. Από την άλλη όμως είχα περασμένη μέσα την αγγλική μου χρεωστική. Μήπως σχετίζεται με το ότι δεν έχεις λογαριασμό σε λίρα; Η κάρτα σε αυτό το νόμισμα; Δοκίμασες να βγάλεις καμία revolut πχ;

τα στοιχεία του λογαριασμου στο Quidco είναι ίδια με του PayPal; Τσεκάρουν αν είναι ίδια η διεύθυνση και τα λοιπά στοιχεία 

εχω ρεβολουτ αλλά τι ακριβώς στοιχεία θέλει να γράψω; Βλέπω μόνο τον αριθμό λογαριασμού μου στην ρεβολουτ, όχι το sort code. Δεν ξέρω καν τι ειναι αυτό. Το paypal είναι με ελληνική διεύθυνση, οπότε μονόδρομος ρεβολουτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostasgpa είπε

εχω ρεβολουτ αλλά τι ακριβώς στοιχεία θέλει να γράψω; Βλέπω μόνο τον αριθμό λογαριασμού μου στην ρεβολουτ, όχι το sort code. Δεν ξέρω καν τι ειναι αυτό. Το paypal είναι με ελληνική διεύθυνση, οπότε μονόδρομος ρεβολουτ.

ανοιξε λογαριασμό σε λίρες και λογικά στα στοιχεία του θα σου δίνει και sort code. 

στην ρεβο αυτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...